اتصال الوپیک به ووکامرس

• نویسنده موضوع smtk
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

smtk

تازه وارد
با سلام خدمت شما

اگه بخوام سرویس الوپیک رو به سایت اضافه کنم باید چکار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
behrooznaj گفت:
در غیر اینصورت یه چیزی مثل پست پیشتاز میشه، بی استفاده
اگر منظورتون ، افزونه پست پیشتاز و سفارشی - persian woocommerce shipping هست. باید بگم ، بهتره که اگر ما چیزی رو بلد نیستیم نزاریم رو حساب بد بودن سیستم ، یا عدم سالم بودن اون!

behrooznaj گفت:
متاسفانه خودشون اقدامی نکردن روش
ما برای هیچ سیستم تجاری اقدام نمیکنیم! بهتره مجموعه مذکور اقدام کنند.

Mesmaili

کاربر عضو
behrooznaj گفت:
در غیر اینصورت یه چیزی مثل پست پیشتاز میشه، بی استفاده
دوست عزیز، شما اینجوری حرف میزنید و بعد انتظار چه جوابی رو دارید؟!

در قبال این افزونه از شما پولی گرفته شده؟

شما رو مجبور به استفاده از این پلاگین کردند؟

مطمئن باشید تعداد بسیار بسیار زیادی هستند که دارن از این پلاگین پست استفاده میکنن !

اینجا هیچکس در فاز مقابله نیست، اما خود شما هم باشید در قبال زحماتی که میکشید اینجوری صحبت بشه بهتون بر میخوره و ناراحت میشید !

Mesmaili

کاربر عضو
behrooznaj گفت:
به به  چه بسیار عالی ،  چه قدر خوب که پست پیشتاز هم نوشته شده ، امیدوارم الوپیک هم  نوشته بشه

خوبه ؟

من هیچ سواد برنامه نویسی ندارم، ولی توصیه می کنم به دوستانی که تواناییش رو دارن  سریعتر برای ووکامرس افزونه ی الوپیک رو بنویسن و به خود شرکتش  بفروشن

الوپیک تا یه جایی رفته ولی گویا  نمی تونه  پیشرفت داشته باشه،  تو بخش اپلیکیشن و برنامه های جانبی درجا می زنه  و کم کم نارضایتی ها داره بروز می کنه
فکر میکنم الان برعکس شده :))) 

در مورد خط اول حرفاتون که کاری ندارم اصلا، نوع برخورد و حرف آدم معرف شخصیت اون آدم هست. ( کاملا دوستانه عرض کردم )
کسی نگفته از چیزی تعریف کنید ! تخریب نکنید فقط ! انتقاد به این شکل درست نیست. اینکه مورد استفاده شما نیست دلیل نمیشه که بدرد نخور باشه 

Active installs: 2,000+ این دوستان الکی پلاگین بدرد نخور رو نصب دارن :))

خیلی خوبه که بزرگنمایی نمیکنید در زمینه سواد برنامه نویسیتون.

شما از اول برای خودتون میخواستید این رو درست کنید و در آخر رسید به اینکه آقا یکی بسازه به الوپیک بفروشه و ما استفاده کنیم. بگذریم و از موضوع تاپیک دور نشیم !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
behrooznaj گفت:
چرا هر چی می گم  سریع  جبهه می گیرین شما

دقیقا  منظور بنده هم از خودشون اقدامی نکردن  شرکت الوپیک بود ... 

کلا  تو فاز مقابله هستین  جای  مذاکره
هموطن ، چرا من باید بیام زمانم ، وقت با ارزش خودم رو بزارم سر یک شرکت دیگر ، که قراره اون سود کنه ، و در نهایت از شما! که اخرش چی؟ توهین بشنوم؟ شما حقتونه برید از مارکت ها یک افزونه مجانی رو پول بدید بخرید!

وقتی شرکتی برای خودش ارزش قائل نیست که کد نویسی کنه ، چرا من باید دلسوز اون شرکت باشم؟

مگه ما قراره اینجا پشت میز ، گوش به فرمان همه کاربران باشیم که گفتن اتصال ووکامرس به فلان فلان. بگیم چشم... اینم خدمت شما felanfelan-connecter-woocommerce-plugin.zip

اینکه یک سوادی ندارید ، از یک پلاگین استفاده کنید یعنی اون خرابه؟ 2000 نصب فعال داره اون ها مشکل دارن همه. شما خوبید؟

اگر همین پلاگین پست پیشتاز و سفارشی در یک مارکت ، به قیمت 80.000 تومان فروخته میشد ، مطمئنا بالای 5000 خرید داشت! اومدیم ، یک گناهی کردیم برای پیشرفت کاربران و توسعه وب ایران ، اون رو رایگان کردیم و گفتیم یک قسمت donate بگذاریم کاربران حمایت مالی کنند! حالا چقدر کمک شده؟ تا الان که این پست رو میزنم 250 هزار تومان نرسیده ! یعنی حتی اگر هر استفاده کننده 1000 تومان میدادند! الان میشد 2.000.000 تومان! که یک انرژی و انگیزه بشه برای دوستان من در اینجا ، که کد نویسی میکنند ، دیگران قدردان هستند

حالا کمک مالی نمیکنید ، به کنار هیچ وظیفه ای نیست از جانب استفاده کننده و نیل و هدف ما چیز دیگری بوده ، همین قدر مرام و رفتار مناسب داشته باشیم کافیه!

فکر میکنید چرا یک پلاگین رو مجانی منتشر کردیم؟ شهرت میخوایم؟ پول میخوایم؟ احمق هستیم؟ زمان مون اضافه ست؟ بیکاریم؟

باور کنید ، ما احمق نیستیم این پلاگین ها رو مجانی منتشر می کنیم. شما مصداق فردی که "خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند" هستید.

قرار نیست من و تیم پرشین اسکریپت این رویه رو هم ادامه بدیم و همه چیز رو رایگان منتشر کنیم! در نهایت رفتاری مثل شما بشه و هزار عیب ازش در بیاد!

اجازه بدید ، همین فرومی که از دست مارکت ها و این باند بازی هایی که شما فقط چهره زیبایش رو میبینید ! به دور از ادمایی که برای خودشون اسم ساختن اما سواد آماتوری دارن ، برای خودشون برند شدن  و دارن به کثافت می کشن همه چیز رو باشیم

این مطلب یکم از حالت خودش خارج شد ، همچنین سخنان بنده بی ربط بود. اما خب بعد از این همه تلاش ، این صحبت نیاز بود (حداقل برای شخص بنده)

تاپیک قفل شد.

از دوستانی که خاطرشون مکدر شد ، پوزش میخوام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا