اتصال نرم افزار انبار داری به ووکامرس

ahora-kabir

کاربر عضو
سلام دوستان

امکان اتصال نرم افزار انبار داری به ووکامراس وجود داره؟

یعنی اگر در نرم افزار انبار داری یا حساب داری تعداد اجناس داخل انبار کم یا زیاد شد به ووکامراس متصل بشه و اینجا هم تغییرات را اعمال بکنه؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام دوستان

یعنی اگر در نرم افزار انبار داری یا حساب داری تعداد اجناس داخل انبار کم یا زیاد شد به ووکامراس متصل بشه و اینجا هم تغییرات را اعمال بکنه؟
اینو باید بدید براتون بنویسند. به صورت آماده موجود نیست

enterpc.ir

کاربر عضو
سلام دوستان

سوال بجایی هست. من هم دنال همچین چیزی هستم . خیلی کاربرد داره

یا حتی اکسل رو متصل کرد به موجودی ووکامرس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
امکان پذیر هست. با توجه به API های ووکامرس کار سهلی نیست...

بنده آشنایی خاصی با اپ های ویندوز ندارم. بهتره با متخصصین در این امر مشاوره و گفتگو کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

ووکامرس api داره که در دسترس هست ولی اون نرم افزار انبار داری هم باید به صورت متقابل همین امکان رو داشته .... یا باید سورس نرم افزار انبار داری رو داشته باشید ...

ضمن اینکه نرم افزار های تحت ویندوز اکثرا باز زبان های مثل c# ، دلفی ، ویژوال بیسیک و ..... نوشته میشن باید علاوه بر اون شرطی که بالا گفتم برقرار باشه ، یک برنامه نویس پیدا کنید که علاوه بر زبان هایی که نام بردم به زبان تحت وب PHP هم تسلط داشته باشه که پیدا کردن همچین فردی یکم بعید هستش .

ضمن اینکه میبینید خیلی از فروشگاه ها این امکان رو دارن بخاطر این هستش که برنامه نویس سایت و نرم افزار یکی هستن و زبان سایت و زبان نرم افزار انبارداریشون اکثرا مشابه و اکثرا هم تحت فریمورک های مایکروسایت هستن .

البته گفتم نیازی نیست زبان هردو مشابه باشه کلا api به همین خاطر هستش که زبان های مرتبط رو به هم مرتبط میکنه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا