اتصال ووکامرس به نرم افزار حسابداری

qorraai

تازه وارد
سلام وقت بخیر
بنده می خوام ووکامرس رو به نرم افزار حسابداری یک فروشگاه متصل کنم ولی شرکت ارائه دهنده نرم افزار گفتن که قابلیت اتصال به ووکامرس رو نداره. آیا راهی داره که بنده ووکامرس رو به این نرم افزار متصل کنم؟
اگه راهی نداره ، میشه مثلا از نرم افزار خروجی اکسل بگیرم و یه مدت یه بار اطلاعات رو وارد ووکامرس کنم؟ در این صورت لازمه اطلاعات قبلی ووکامرس پاک بشه و یا این که نیازی به پاک کردن نیست و با ورود اطلاعات جدید ، اطلاعات بازنویسی میشن؟
با تشکر

harbiline

Edris
ب صورت کلی وقتی اون شرکت میگه نمیشه ینی نمیشه...
ولی میتونی اطلاعات ووکامرس رو خروجی exl بگیری اگ ورودی اون نرم افزار اکسل باشه میتونی وارد کنی ولی باید بر اساس قواعدش باشه

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام
چنین موردی را من قبلا بررسی کردم، گفت میتوانند نرم افزار حسابداری شما را به بهسا متصل نمایند و بهسا را به وبسایت شما.
جهت بررسی بیشتر در صورت تمایل با آن ها در ارتباط باشید و مشورت بگیرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

qorraai

تازه وارد
ضمن عرض تشکر
ببینید یه فروشگاهی هست که وصل یه نرم افزاری حسابداری هست و این نرم افزار حسابداری به ووکامرس متصل نمی شه ما می خواهیم از اون نرم افزار خروجی بگیریم و به ووکامرس ایمپورت کنیم چون فروشگاه هم حضوری کار می کنه و هم الکترونیکی ممکنه وقتی مشتری از وب سایت جنسی رو سفارش می ده مشتریان حضوری اون جنس رو خریده باشن و در واقع اون محصول تموم شده باشه ما کلا می خواهیم جوری باشه که سفارشات در سایت در مرحله تأیید توسط فروشنده قرار بگیره و فروشنده بررسی کنه اگه احیانا کالایی تموم شده اون رو از لیست خرید مشتری حذف کنه و مشتری هم متوجه "بشه" که اون کالا از لیست خریدش حذف شده. در کل آیا با ووکامرس می تونیم این کار رو بکنیم؟ اگه میشه با کمک چه افزونه هایی؟ با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیلی نرم افزار های ویندوزی چنین ادعایی کردن. من در عمل چیزی ندیدم که بخوام بهت معرفی کنم
اما ووکامرس خروجی API برای اتصال به هر چیزی رو میده. و فراهم میکنه

بالا