اختصاصی کردن صفحه «افزودن محصول» در ووکامرس

MorteZah

تازه وارد
سلام دوستان و خسته نباشید.

دوتا سوال داشتم که تقریبا بهم مرتبط هستن.

میخواستم ببینم آیا افزونه‌ (یا راهی) هست که بشه صفحه افزودن محصول رو اختصاصی کرد؟ بعبارتی من چندتا فیلد نیاز دارم؛ که توصفحه «افزودن محصول» باشه؛ و الان نیست. و در صفحه محصول توی سایت هم نشون بده. (یسری از ترجمه‌ها رو هم می‌خوام در قسمت مدیریت عوض کنم اگه بشه)

سوال دوم که مهمتره؛ اینه که:
میشه وقتی کاربر میخواد محصولی رو خرید کنه؛ ازش یسری اطلاعات «بطور اختصاصی برای همون محصول» درخواست کرد؟ و این اطلاعات؛ برای هر محصول فرق می کنه:

با مثال میگم منظورمو. ما کالای ۱ رو داریم
میخوام تعیین کنم؛ وقتی مشتری اونو میخاد بخره؛ علاوه بر اطلاعات لازم برای خرید (اسم و فامیل و ... ): اسکن عکس پرسنلیشو آپلود کنه.

و برای کالای شماره ۲
مشتری موقع خرید باید علاوه بر اطلاعات اسم و فامیل و آدرس و ...؛ شماره دانشجوییشو هم وارد کنه
(نیازی به ارسال اسکن چیزی نیست)

امیدوارم مثالم واضح بوده باشه.

پ.ن:
چیزی که در نهایت خیلی مهمه؛ اینه که متوجه بشم و بتونم خروجی بگیرم که:
کاربر A و B و C و D؛ محصول شماره ۱ رو خریدن؛ و اسم و فامیل و ... و اسکن عکس پرسنلی‌شون ذخیره شده.
کاربر E و F و G؛ محصول شماره ۲ رو خریدن؛ و اسم و فامیل و ... و شماره دانشجویی‌شون موجود هست.

درنهایت؛ پیشاپیش از لطف و پاسخگویی شما سپاسگزارم.
و امیدوارم خیلی بد توضیح نداده باشم.
/مرتضی/

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از افزونه "افزودنی های همگانی ووکامرس" استفاده کنید

MahdiY

راهبر انجمن
برای تغییر ترجمه ها در قسمت مدیریت می توانید از قسمت حلقه های ترجمه افزونه ووکامرس فارسی استفاده کنید

MorteZah

تازه وارد
سوال دوم که مهمتره؛ اینه که:
میشه وقتی کاربر میخواد محصولی رو خرید کنه؛ ازش یسری اطلاعات «بطور اختصاصی برای همون محصول» درخواست کرد؟ و این اطلاعات؛ برای هر محصول فرق می کنه:
سلام. پاسخ این رو تقریبا به نتیجه خوبی رسیدم براش. میذارم اینجا تا دوستان دیگه که مثل من مشکل داشتن بتونن رفعش کنن.

دو افزونه:

برای این کار خیلی مناسب هستند. اگه conditional logic مد نظر کسی بود؛ از Gravity Forms Product Add-ons استفاده کنه. (بطور خلاصه؛ یعنی با تغییر یک فیلد؛ فیلدهای بعدی تغییر کنه)
اگه این امکان رو نمیخواست؛ همون گزینه اول (Product Add-ons) هم کارش رو راه میندازه.

----------------------------------------------------------

میخواستم ببینم آیا افزونه‌ (یا راهی) هست که بشه صفحه افزودن محصول رو اختصاصی کرد؟ بعبارتی من چندتا فیلد نیاز دارم؛ که توصفحه «افزودن محصول» باشه؛ و الان نیست. و در صفحه محصول توی سایت هم نشون بده.
ولی هنوز به نتیجه‌ خوبی برای افزودن فیلد (مثلا یه فیلد تکست‌باکس؛ یا pick date) به صفحه ورود اطلاعات محصول نرسیدم.

----------------------------------------------------------

(یسری از ترجمه‌ها رو هم می‌خوام در قسمت مدیریت عوض کنم اگه بشه)
برای تغییر عناوین هم طبق نظر دوستان با استفاده از حلقه ترجمه ووکامرس فارسی؛ میشه انجام داد.

بالا