ارسال اس ام اس بعد از خرید در easy digital downloads

Arioman

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید من از این افزونه استفاده میکنم و راضی هم هستم میخواستم بدونم چطور میشه این امکان رو اضافه کرد که بعد از هر خرید موفق یک اس ام اس برای فروشنده ارسال بشه تا متوجه بشه مثلا فلان فایل خریده شده

من در یک پست خوندم که

[h=2]افزونه ارسال پیامک Easy Digital Downloads[/h]

اما وقتی به سایتش میرم account suspend زده و باز نمیشه ، در ثانی سوالی که داشتم این بود که ممنون میشم کمی درباره نحوه کار افزونه ارسال اس ام اس توضیح بدین :

- آیا این افزونه اتوماتیک گزینه هایی رو به EDD اضافه میکنه ؟

- ایا غیر از این افزونه باید یکی از پنل های ارسال اس ام اس رو که اینگار سالیانه از 35 تومن به بالاست بگیرم و این پنلی که میگیرم فقط بدرد همین افزونه و دامین میخوره یا میشه ازش برای سایر سایت ها و افزونه ها هم استفاده کرد و فقط پرداخت هزینه به ازای هر اس هستش

- از کجا میتونم اطلاعاتی درباره نحوه عملکرد پنل اس ام اس برای وردپرس پیدا کنم ، فرض کنید برای عملکرد های مختلف بخوام اس بفرسته ، مثلا هنگام ارسال یک فرم ، یک نظر ، یا پست و ...

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
تو مارکت همیار وردپرس افزونه اش برای فروش هست که توضیحاتش رو میتونین از اونجا بخونین .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته افزونه رایگان wp sms داخل مخزن هست که فقط برای فروشنده edd اس ام اس میفرسته

ولی افزونه ای که گفتم تو مارکت همیار هست هم برای خریدار و هم برای فروشنده میفرسته و آپشن های بیشتری داره

wp sms برای نظر و فرم contact form 7 هم اس ام اس ارسال میکنه .

بله باید پنل رو جدا تهیه کنین و هر شرکتی که ازش پنل میگیرین یک فرم ساده پی اچ پی هم برای توسعه دهنده ها در اختیارتون میزاره که اگه بلد باشین میتونین به قسمت های مختلف وصلش کنین .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Arioman

تازه وارد
مرسی از جواب های خوب و دقیقتون

من تو یه تاپیک تو همینجا دیدم که شما از کاربری در مورد افزونه ای که در همین persianscript برای فروش بود سوال کرده بودید در مورد اینکه آیا این هم مل همیار ورودپرس فقط روی یک دامین لایسنس میشه یا نامحدوده !!

به جایی رسیدید در این زمینه ؟؟ اصلا چنین افزونه ای بود ؟

چون خاطره بدی از این افزونه ها و فروشگاه های لایسنس با یک دامین دارم خصوصا با پشتیبانی هاشون که بعد از یه مدت غیبشون میزنه و هیچ خبری از پشتیبانی نیس !!

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
همون بود و جفتشون یکی بودند که آقای zegersot یکی از مدیران پرشین اسکریپت نوشتند این افزونه رو .

این افزونه رو ایشون نوشتند و هم در مارکت همیار قرار دادند و هم در شاپ پرشین اسکریپت که شاپ پرشین فعلا از کار افتاده .

این افزونه فقط روی یک دامنه قابل استفاده است .

Arioman

تازه وارد
یه سوال داشتم این لایسنس گذاشتن برای یک دامین اطلاع دارین از کدوم نوع هستش ؟؟ چون یک نوعش هست که لایسنس یا دامین روی دیتابیس خودشون ثبت میشه و هر بار که میخواد ازش استفاده بشه لایسنس چک میشه با دامنه

که اگه سایت اونا به هر دلیلی از نظر هاست و دیتابیس پایین باشه یا تمدید نکنن و مشکلی پیدا کنن در حقیقت افزونه شما هم مشکل پیدا میکنه

نوع دیگرش در داخل خود افزونه کدگزاری شده و کاری به سایت مادر نداره

zegersot

کاربر عضو
دقیقا روی دامنه قفل میشه ولی اگه سرور ما از کار بیفته هیچ مشکلی برای کاربرا به وجود نمیاد ...

بالا