ارسال پست با قالبی خاص

hossein.r1369

تازه وارد
درود خدمت همه دوستان

بنده با quform یک فرم سفارشی درست کردم که اطلاعاتی خاص رو بر اساس شرایطی دریافت میکنه.

حالا سوالم اینکه فرمی که توسط کاربر پر میشه و ارسال میشه رو با قالبی خاص که شامل جدول باشه رو به صورت پست تایید کنم؟؟

حالا افزونه های دیگه هم باشه اشکال نداره، و این رو میدونم با افزونه یوزر پرو میشه پست ارسال کرد، اما با شرایط منطقی که روی فرم میتونم ایجاد کنم نمیشه

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با quform زیاد تخصصا کار نکردم. دلیل استفاده نکردن از گراویتی فرم چیه؟

hossein.r1369

تازه وارد
سپاسگزارم از پاسخ شما

اصلاً مهم نیست که گرویتی باشه یا افزونه ای دیگه، بنده هم دلیل خاصی ندارم که از این افزونه استفاده کردم!!

فقط راهی باشه که بتونم این چیزی که مد نظر هست رو پیاده کنم ، استفاده میکنم..... حالا گرویتی باشه یا افزونه ای دیگه....

با گرویتی میتونم پست با قالبی خاص ( مثلاً تیبل ) و فرمی که شرایط منطقی داره پیاده کنم و بعد از تایید به عنوان پست در وبسایت قرار بگیره؟

کلا موضوع اینکه یه وبسایت ترانسفر بازیکن و مربی و .... هست که لازم طرف اطلاعات خودشو بزاره و بعد از تایید مدیریت توی وبسایت قرار بگیره. حالا اون پستش یه قالبی و شکلی مانند جدول داشته باشه. یه چنین چیزی....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سپاسگزارم از پاسخ شما

اصلاً مهم نیست که گرویتی باشه یا افزونه ای دیگه، بنده هم دلیل خاصی ندارم که از این افزونه استفاده کردم!!

فقط راهی باشه که بتونم این چیزی که مد نظر هست رو پیاده کنم ، استفاده میکنم..... حالا گرویتی باشه یا افزونه ای دیگه....

با گرویتی میتونم پست با قالبی خاص ( مثلاً تیبل ) و فرمی که شرایط منطقی داره پیاده کنم و بعد از تایید به عنوان پست در وبسایت قرار بگیره؟

کلا موضوع اینکه یه وبسایت ترانسفر بازیکن و مربی و .... هست که لازم طرف اطلاعات خودشو بزاره و بعد از تایید مدیریت توی وبسایت قرار بگیره. حالا اون پستش یه قالبی و شکلی مانند جدول داشته باشه. یه چنین چیزی....
بله گراویتی چنین کاری برات صورت میده!

بالا