ارور در هنگام دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parsa_rk

تازه وارد
با سلام دوستان عزیز

من نمی دونم چرا جدیدا هرچی موزیک تو سایتم با پسوند mp3 اپلود می کنم اجازه دانلود نمی ده و با نرم افزار دانلود منیجر هم که وارد می شم می گه لینک درسته ولی دیتا اشکال داره ، من فکر کردم فقط برای من اینجوری تو چند تا سایت دیگه هم به این مشکل بر خوردم بعد گفتم شاید فقط کامپیوتر من اینجوری که کاربر های سایت می گفتن لینک ها مشکل داره ، می تونید شما هم ببنید تو سایت هام که لینک ها چه طوری هستند

اگه می شه یه راه حل جلو پام بزاریدممنونم

homayon574

کاربر عضو
از اسکریپت خاصی برای آپلود استفاده میکنید؟

پرومیشن پوشه آپلودتون رو تغییر دادید؟

parsa_rk

تازه وارد
ببنید به خاطر اپلود نیست چون من با نرم افزار ftp هم که اپلود کردم باز هم این ارور رو داد ، ولی وقتی از وی پی ....ان استفاده می کنم مشکلی نداره ، یعنی به ایپی ها گیر داده ، حالا نمی دونم چه کار کنم که دیگه گیر نده

N2D

کاربر عضو
سلام!

من آخرین پست شمارو با idm دانلود کردم و مشکلی نداشت دوست ِ من ...

من وایمکس دارم و البته ، بدون وی پی ان دانلود کردم !

دقیقاً این مشکل که میفرمایید از چه روزی برای شما/یا کاربران شما پیش آمده است ؟

موفق باشید .

parsa_rk

تازه وارد
دقیقا از دیروز تا حالا دیگه به صورت 100 درصد نمی شه ، به پشتیبانی هم می گم ، اونا می گن که به خاطر دانلود زیاد هر ای پی اون ایپی ها رفتند تو بلک لیست و چند ساعت بعد از بلک لیست در میاند ، ولی و الله 2 روز اصلا نمی تونیم دانلود کنیم ، بعد جالب اینجا این مشکل رو فقط تو فایل ها با فورمت mp3 دارمن ، همه فورمت ها دانلود می شن

N2D

کاربر عضو
سلام !

خُب شما zip کنید ، اینطوری درصدی هم حجم کم میشه !

اما باز هم عرض کنم که من هنوز مشکلی ندارم !

فعلاً شما زیب بگذارید تا شاید برطرف شد !

اصلاً متوجه نمیشم که به چه دلیل میتونه باشه...

عجیبه !

موفق باشید .

homayon574

کاربر عضو
اها یکی از سایت های منم اینجوری شده نمیدونم چه مشکلیه اما فرمت mp3 از چند روز پیش لود نمیشه توی چندتا سایت دیگه هم دیدم /:) ولی الا اومدم دوباره تست کردم دانلود شد یه فایل mp3 از سایتت

parsa_rk

تازه وارد
البته از این ور اون ور می گن که درست شده ، نمی دونم و الله حالا که فعلا باید ببینم کسی صداش در میاد یا نه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا