ارور 404 بعد زا نوشتن مطلب

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
27/12/14
247
0
16
شهر بهار نارنج
سلام . یک سایت وردپرس ایجاد کردم وقتی مطلبی منتشر میکنم از پنل مدیریت وارد صفحه 404 میگردد و خطا نبود برگه را میدهد . و نوشته منتشر نمیگردد 

از دوستان کسی میداند علتش چیه ؟ چندتا قالب عوض کردم . 

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,441
364
83
31
PersianScript
تنظیمات پیوند یکتای سایتتون رو یک بار مجدد ذخیره بکنید

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,441
364
83
31
PersianScript
حتی نوشته هم منتشر نمیشه؟

بررسی کنید افزونه های نامعتبر رو غیر فعال کنید ، قالب رو تعویض و یک بار دیگر ازمایش کنید

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
27/12/14
247
0
16
شهر بهار نارنج
برخی موقع نوشته هم منتشر نمیگردد فقط تو پیش نویس ذخیره میگردد . تمام افزونه و قالبها را غیر فعال کردم فقط از قالب مادر وردپرس استفاده میکنم ولی تغییری نکرد 

.امیر

کاربر عضو
18/7/15
334
0
16
سلام ، توی ریشه هاست فایل .htaccess رو دیلیت کنید و به قسمت پیوند یکتا مراجعه و بدون تغیر دکمه ذخیره رو بزنید

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
27/12/14
247
0
16
شهر بهار نارنج
سلام ، توی ریشه هاست فایل .htaccess رو دیلیت کنید و به قسمت پیوند یکتا مراجعه و بدون تغیر دکمه ذخیره رو بزنید
ممنونم انجام دادم ولی رفع نشد . دیتابسی دیگری ایجاد نمومدم و مجددا وردپرس را راه اندازی کردم اما همان مشکل وجود دارد . تنها دوتا افزونه فعال است . ایزی دیجیتال و فارسی . که با غیر فعالسازی این دوتا هم رفع نشد 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
27/12/14
247
0
16
شهر بهار نارنج
الان به نکته ای پی بردم . این مشکل زمانی ایجاد میوشد که کد داده شده از افزونه edd را به پست اضافه میکنم . وقتی این کد را از پست بر میدارم هیچ خطایی داده نمی شود . 

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,441
364
83
31
PersianScript
edd فارسی رو غیر فعال و مجدد تست کنید. (با کد)

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,155
439
83
39
استان تهران
با سلام

دوست عزیز

نکته مهم بر روی لوکال یا بر روی هاست و سرور کدامیک ؟

اولین نکته نسخه وردپرس چند هستش؟ نسخه php  روی سرور که برای شما فعال هست چند هست ؟ قالب مورد تست نام ، ورژن ؟

آیا سرور کش دارد ؟ کش سرور را پاک کرده اید؟  آیا کش مرورگر شما پاک شده است ؟ کش مرورگر را یکبار پاک کنید!!! اگر از فایر فاکس استفاده می کنید: در نسخه آخر وردپرس انگار هماهنگی بین این cms و مرورگر فایرفاکس اتفاق افتاده (ساختار منبع باز و پشتیبانی از هم) که حتما باید نسخه فایرفاکس را به آخرین نسخه ارتقا دهید نسخه فعلی 56.0.1 .

آیا اگر بر روی سرور هستید سرور را اسکن یابی نموده اید ؟ آیا از فعال بودن همه نسخه های پنل سرور مطمئن هستید ؟ (به قسمت Server Information  مراجعه کنید و اگر خطای قرمز رنگی دید حتما با مدیریت سرور در میان بگذارید)

آیا مطمئن هستید که سرور مورد نظر از وردپرس پشتیبانی می کند و تمامی افزونه ها و نیازها را بصورت فعال دارد؟

آیا بخشهای مختلف سرور که مرتبط به ریدارکت و خطاها هست را بررسی کردید که با ارجاعات و یا تنظیمات اشتباه دستکاری نشده باشد ؟

آیا httaasscc روی سرور فعال است ؟ آیا وردپرس این فایل را ایجاد می کند ؟ آیا خود سرور تنظیمات ممنوعیتی در این فایل قرار نداده است ؟

فعلا همین مقدار را بررسی و موارد مورد نیاز را پاسخگو باشید تا با همفکری مشکل را حل کنیم

موفق باشید

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
27/12/14
247
0
16
شهر بهار نارنج
با سلام

دوست عزیز

نکته مهم بر روی لوکال یا بر روی هاست و سرور کدامیک ؟

اولین نکته نسخه وردپرس چند هستش؟ نسخه php  روی سرور که برای شما فعال هست چند هست ؟ قالب مورد تست نام ، ورژن ؟

آیا سرور کش دارد ؟ کش سرور را پاک کرده اید؟  آیا کش مرورگر شما پاک شده است ؟ کش مرورگر را یکبار پاک کنید!!! اگر از فایر فاکس استفاده می کنید: در نسخه آخر وردپرس انگار هماهنگی بین این cms و مرورگر فایرفاکس اتفاق افتاده (ساختار منبع باز و پشتیبانی از هم) که حتما باید نسخه فایرفاکس را به آخرین نسخه ارتقا دهید نسخه فعلی 56.0.1 .

آیا اگر بر روی سرور هستید سرور را اسکن یابی نموده اید ؟ آیا از فعال بودن همه نسخه های پنل سرور مطمئن هستید ؟ (به قسمت Server Information  مراجعه کنید و اگر خطای قرمز رنگی دید حتما با مدیریت سرور در میان بگذارید)

آیا مطمئن هستید که سرور مورد نظر از وردپرس پشتیبانی می کند و تمامی افزونه ها و نیازها را بصورت فعال دارد؟

آیا بخشهای مختلف سرور که مرتبط به ریدارکت و خطاها هست را بررسی کردید که با ارجاعات و یا تنظیمات اشتباه دستکاری نشده باشد ؟

آیا httaasscc روی سرور فعال است ؟ آیا وردپرس این فایل را ایجاد می کند ؟ آیا خود سرور تنظیمات ممنوعیتی در این فایل قرار نداده است ؟

فعلا همین مقدار را بررسی و موارد مورد نیاز را پاسخگو باشید تا با همفکری مشکل را حل کنیم

موفق باشید
سلام . من مشخصات کامل هاست و وردپرس را در خصوصی براتون ارسال میکنم . لازم به ذکر است هاست قبلی کاملا پاک شد و مجددا وردپرس نصب شد .  ولی همین مشکل پابرجاست . احتمالا بعد زا فعالسازی eed این حالت پیش میاد 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,155
439
83
39
استان تهران
با سلام

دوست عزیز

پاسخهایی رو در خصوصیتون جوابگو بودم لطفا بررسی کنید . نسخه آخر edd رو هم روز جمعه انگاری منتشر کردن با اون هم تست بفرمایید

ضمنا یک قالب هماهنگ رو جهت تست استفاده کنید

موفق باشید