ارور 503 در پنل وردپرس

• نویسنده موضوع arz
  • تاریخ شروع

arz

کاربر عضو
سلام.من دیروز بعد از اینکه با افزونه contact form 7 یه فرم جدید ایجاد کردم ،سایتم باز نشد.یعنی کل قسمت های سایتم فقط یه صفحه سفید می اومد.امروز این پلاگین رو از پنل هاست حذف کردم و الان همه ی صفحه های سایتم بجز پنل کاربری باز میشه.وقتی میرم تو پنل ارور 504 رو میده.

اینم لینک: tfun.ir/wp-admin

مشکل چیه؟

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
سلام

ترجمه ارور:

سرور به طور موقت مشغول است، بعدا دوباره امتحان کنید!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arz

کاربر عضو
امکان نداره شلوغ باشه.سایت من بیش از چند نفر در روز بازدید نداره.

در ضمن چرا درست بعد از حذف کردن اون افزونه این ارور رو داد؟

و اینکه وقتی پلاگین رو بر می گردونم،ارور میره و اینبار صفحه سفید میشه.

zegersot

کاربر عضو
یه سر به لینک زیر بزنید

ولی نظر منو میخوای اسکریپت وردپرس رو بگیر بعد پوشه wp-admin رو دوباره آپلود کن

اگه باز درست نشد

فایل .htaccess رو یه برسی کن

موفق باشی

arz

کاربر عضو
دوباره اپلود کردم نشد.

فایل htaccess رو چیکار کنم؟

Ehs@n

کاربر عضو
آیا روی فایل wp admin از هاست کاری کردین؟ سطح دسترسیش رو تغییر دادین و یا....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

وقتی رمز میزنید صفحه اصلی بالا میاد همون 503 هست؟

از phpmyadmin وارد سایت بشید و جداول مربوط به فرم رو حذف کنید. (قبلش بکاپ بگیرید)

EhsaanDev

کاربر عضو
سلام.

شما اشتباه کردید که پلاگینی مثل contact form 7 که تقریباً به تموم اکشن های وردپرس کار داره رو ناگهانی پاک کردید، علت خطای شما ربطی به HTTP نداره، contact form 7 رو شما از روی پنل پاک کردید، الان وردپرس داره دنبال تابع اکشن های init و wp_head و admin_head و ... میگرده و چون نمیتونه پیداشون کنه خطا میده.

راه نیست به جز عوض کردن وردپرس

اول از روی جدول های حساسی مثل wp_posts, wp_postmeta و wp_comments و wp_commentmeta یک بک آپ بگیرید، سپس همه جدول ها را پاک کنید. اسکریپت را کامل ( به غیر از پوشه wp-content/uploads) پاک کنید و دوباره آن را آپلود و مراحل نصب را طی کنید. سپس بعد از نصب بک آپ جدول ها را overwrite کنید.

البته من به هیچ وجه این روش را تضمین نمیکنم. احتمالاً بقیه دوستان روش بهتری سراغ دارند.

موفق باشید.

arz

کاربر عضو
کاری که گفته بودید انجام دادم.الان همه چی درست شده اما وقتی میخوام یه افزونه رو فعال کنم این ارور رو میده:

به*دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /home/pctak/public_html/wp-includes/class-simplepie.php on line 4194

arz

کاربر عضو
منظورتون رو نمی دونم.

یعنی چیکار کنم؟

کلا قسمت افزونه مشکل داره.واسه جلالی ارور بالای رو میده . بعضی از افزونه های دیگه با نصب شدنشون صفحه به هم می ریزه.

arz

کاربر عضو
و یه سوال دیگه:

جدول مربوط به موضوعات وردپرس کدوم هست؟

arz

کاربر عضو
خودم درستش کردم.

ممنون از راهنماییهاتون.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا