از حقوقت دفاع خواهيم كرد پرشين ا

• نویسنده موضوع haji
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

haji

تازه وارد
از حقوقت پرشين اسكريپت دفاع خواهيم كرد

منم با سخن آقاي احسان پ. در اين تاپيك موافقم.

دوستان پرشين اسكريپتي اگه كسي هك ياد داره بريم سر اين سايت و هكش كنيم .

آقاي بهروز قصاب زاده مدیر پایگاه اینترنتی فارس تولز اين كارا به شما نيومده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
haji ,ممنون از نظراتتون.با سایتهای مرتبط با اسکریپت هماهنگی لازم رو داریم جهت همکاری...

اون بحث هم تموم شد...

با احترام

farstools

کاربر عضو
آقای marshal

مدیر zim.ir خودش اومده میگه که کار من نبوده و اشتباه شده ! شما بحث رو تمومش نمی کنید ! اسم منو از سایت بر دارید ... اگر همچنان اسم من تو سایت هاتون باشه مراحل قانونی رو برای ثابت کردن این عمل ناشایست شما طی خواهم کرد. بدون ثابت کردن و مدرک داشتن برداشتید اسم من رو نوشتید و الان این خبر تو کل وب سایت ها پیچیده !!! من پیگیری می کنم.

marshal, این FarsTools هم ربطی به این ماجرا نداره ! شما برید تو سایت فارس تولز ببینید اصلا اسکرییپتی هست توش آخه ! شما یه چیزی شنیدی داری الکی شلوغش می کنی :x

کسانی هم که از cms و وب سایت سر در نمیارند لطفا نیان نظر ندند ! آدم واسه افزایش بازدید سایتش این بچه بازی ها رو الکی راه نمیندازه .

لطفا قبلا مطمئن بشید بعدا با کلماتی مثل دزد و ... خطاب کنید دیگران رو !!!

از همه مدیران سایت های خودم هم می خوام که دیگه تو این سایت و سایت .. ول پست ندند !

من اشتباه کردم که از همون روزهای اول افتتاح این سایت شروع کردم به پست دادن تا الان به اینجا رسیدید !

جزء کاربرای قدیمی با 198 پست هستم . :evil:

طفا بحث رو هم تمومش کنید.

rap3faz

تازه وارد
بذار ببینم چی کار میخوان بکنن ! ؟

شما مواظب باشید سایت خودتون دچار مشکل نشه !

ما کماکان به کار خودمون ادامه خواهیم داد ! با حرف زدن شما کاری از پیش نمیره جز قدرت گرفتن سایت ما .

شما برو یا همون شمره ثبت شرکتت بیا ! شماره ثبتی که دو تا نام دارد !

نام بهروز برداشته شد که شد ! نشد که جرایم اینترنتی بر حریم مردم میاد بر میداره .

شما هم دوست داشتی اقدام کن !

در ضمن مدیر ایت سایت هر کی هست واسه خودشه من بهروز نیستم و mrpsd هستم ! تو فارس اسکریبت و شریک ایشون .

من منتظر اقدامات شما هستم ! بی صبرانه میخوام ببینم چی کار میخواهید انجام بدهید .

farstools

کاربر عضو
الان میرم دانشگاه ,تا برگردم اگر اسم من توی سایت باشه حتما پیگیری خواهم کرد!

این کار شما جزء جرایم اینترنتی می باشد. می تونید برید قوانین رو بخونید !

البته اون تهمتی که زدید هم جزء جرایم هست ! اما ما انجام ندادیم و نمی تونید ثابت کنید ! اما ما می تونیم ثابت کنیم کار شما را با کلی مدرک و شاهد. خود دانید ! ساعت 7 برمی گردم نت. :?

eshtad

کاربر عضو
تاپیک قفل شد بحث رو دیگه ادامه ندید

با احترام

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
farstools ,بحث تموم شد که میفهمی یعنی چی...یا بیشتر در موردش توضیح بدیم؟

باز ما چیزی نمیگیم شما کش میدید...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا