از کار افتادن جاوا اسکریپت

• نویسنده موضوع Obka
  • تاریخ شروع

Obka

کاربر عضو
سلام

دوستان اخیرا یک سری افزونه ها رو برای ووکامرس نیاز داشتم که بعد از نصب متوجه شدم نمیشه ازشون استفاده کرد ، مثلا افزونه مورد نظر رو توش تغییرات میدادم و برای ذخیره کردن وقتی دکمه ذخیره رو میزدم تو ادرس مرورگر گزینه javascript رو نمایش رو می داد که هرچی میزدم هیچ اتفاقی نمی افتاد ، این مشکل برای چند تا افزونه دیگه هم بوجود اومده

راه حلش چی هست ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تداخل در افزونه ها وجود داره و یک مورد بسیار طبیعی در وب سایت ها هستش. باید یک به یک غیر فعال و تست بگیرید

Obka

کاربر عضو
تداخل در افزونه ها وجود داره و یک مورد بسیار طبیعی در وب سایت ها هستش. باید یک به یک غیر فعال و تست بگیرید
بنده این مورد رو هم در هاست اصلی انجام دادم که نشد طبق گفته شما هم رو لوکال هاست یک وردپرس دیگه نصب کردم بدون پلاگین اصافی و فقط و فقط پلاگین ووکامرس نصب کردم متاسفانه افزونه مورد نظر باز هم کار نکرد ولی هیچ کسی فیدبک نداده به ایشون که کار نمیکنه همه راضی بودن و کار میکرده

ممکنه دوستان یه تست بکنند خیلی نیاز دارم بهش اسم افزونه :

Woocommerce Poor Guys Swiss Knife

تو قسمت اضافه کردن فیلد برای ووکامرس هر کاری میکنم هیچ اتفاقی نمیافته

Obka

کاربر عضو
دوستان ممکن هست کسی در مورد سوال قبل بنده رو راهنمایی کنه ؟

Obka

کاربر عضو
کسی از این افزونه استفاده نکرده که مشکل جاوا داشته باشه ؟ روی لوکال و هاست مشکل داره لنگ هستم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
ممکنه از مرورگرت هم باشه. مرورگرهات رو کاملا آپدیت کن، و هیستوریشون رو پاک کن. ترجیحا از کروم استفاده کن. ممکنه آنتی ویروس هم دخیل باشه، به خصوص اگه نود32 باشه

tavousi

کاربر عضو
از incpect element مرورگرت استفاده نه تا بتونی دقیق ترین تست رو از فایل های اجرایی بگیری ... مال فایرفاکس از کروم قوی تره ...

Obka

کاربر عضو
ممکنه از مرورگرت هم باشه. مرورگرهات رو کاملا آپدیت کن، و هیستوریشون رو پاک کن. ترجیحا از کروم استفاده کن. ممکنه آنتی ویروس هم دخیل باشه، به خصوص اگه نود32 باشه

از incpect element مرورگرت استفاده نه تا بتونی دقیق ترین تست رو از فایل های اجرایی بگیری ... مال فایرفاکس از کروم قوی تره ...
دوستان با 4 مرورگر مختلف همگی اخرین ورژن و اپدیت شده : internet Explorer و Google Chrome و Mozilla Firefox و Waterfox بنده تست کردم ارتباطی به مرورگر نداره هم روی لوکال هم روی هاست

inspect element هم چیزی رو مشخص نمیکنه دوست عزیز

tavousi

کاربر عضو
شما اگه از consol.log که داخلش هست استفاده کنید دقیق مشخص میشه خطا از کجاست ...

Obka

کاربر عضو
شما اگه از consol.log که داخلش هست استفاده کنید دقیق مشخص میشه خطا از کجاست ...
این مورد شما رو هم تست کردم بنده در افزونه روی قسمت های مختلف که با جاوا اسکریپت کار میکنه کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته که بخوام قسمت کنسول هم بهم نشون بده بعنان لاگ تست کردم چیزی نشون نداد

اصلا مکافاتی شده والا

Obka

کاربر عضو
از دوستان کسی نمیتونه مشکل این افزونه رو حل کنه ؟ ظاهرا جناب دلاوران هم نتونستند ( پاسخ ندادن )

بالا