از کدام درگاه پرداخت واسط استفاده میکنید؟ ( نظرسنجی)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoud dv

تازه وارد
سلام

واسط

شتاب ها "هنوز فیلتر نشده"

البته در فکر دریافت نماد اعتماد برای درگاه مستقیم "به پرداخت ملت" هستم

باتشکر:)
درگاه شتاب ها خوبه. اما تسویش زیاد سریع نیست. از 8 صبح تا 2 بعدظهر هر روز تسویه شتاب ها صورت میگیره. مثلاً اگه 3 بعدظهر از سایت شما خریدی شده باشه باید صبح روز بعدش منتظر تسویه بمانید. قبلاً من درگاه پرداخت رو داشتم دو سه ساعته تسویه می کردند، اما فیلتر شد . نمیدونم چرا هرچی درگاه خوب ایرانی بود فیلترش کردند

masoud dv

تازه وارد
تجربه درگاه مستقیم ملت رو داشتیم. خداروشکر خوب بود تا زمانی که گیر نمی دادند به نماد اعتماد. اما سرویس دهی عالی. واریز هم ساعت 4:30 صبح هر روز انجام میشد معمولا

درگاه غیرمستقیم، جهان پی، سیباپال، پی لاین و پارس پال رو داشتیم که انصافا سیباپال اوائلش خوب بود اما ماژولهاش محدوده. در حال حاضر پارس پال داریم و کاملا راضی هستم

در حال انعقاد قرارداد با سامان کیش هستیم که درگاه بانک سامان بگیریم. خدمات خوبی دارند
کاش این صیغه نماد اعتماد حذف بشه. خیلی از وب سایت های که اینو دارند کلاه بردارتن تا وب سایت های که ندارند. خخ

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
قبلا که خودم علاوه بر درگاه های بانکی مثل ملت ، پاسارگاد،سینا ، ملی استفاده میکنم و در حال استفاده هم هستم از درگاه های واسط هم استفاده میکردم..تمرکزم بیشتر رو پارس پال بودش چون افزونه هایی ک داشتش دقیقا سطح نیازم بودش و همه چیش برام اوکی شده بودش و علاوه بر مشتریان ( مثل دانلود به ازای پرداختش ک واقعا برای بعضی از مشتریان رسمیت داشتش )

اما الان فراگیت و بیگ پال هستش ( بیگ پال برای یکی از دوستان هستش که خب خیلی مشکلاتش رو بهشون اعلام کردن تا اصلاح کنن )

و درگاه های بانکی ک بالا گفتم در حال استفاده هستم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا