استخدام طراح برای طراحی پیشخوان وردپرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazemi

تازه وارد
سلام

من دنباله یک طراح می گردم که بتونه واسه وردپرس پیشخوان بسازه و حاضرم واسه اون پول خوبی بدهم یا با اونشریک بشم.

هر کی که بتونه به من یه پیام خصوصی بده.

IAMIR

کاربر عضو
در وردپرس در طراحی محیط اصلی پیش خوان محدودیتی هایی وجود دارد . مثل سیستم های دیگر نمی توان کل چارچوب را تغییر . فقط می شود . پیشخوان را در چارچوب بعضی سی اس اس های تعریف شده . تغییر داد . و این موضوع امکان پذیر نیست بتونی یک قالب جدید برای پیشخوان از صفر تا صد طراحی کنی . فقط می تونی برای قالب قبلی css تعریف کرد . یا css قبلی را ویرایش کرد .

IAMIR

کاربر عضو
اینو باید از برنامه نویس ها و توسعه دهنده های اصلی وردپرس بپرسی .

برای سیستم های دیگر مثل dle می تونم برات تم بزنم یا قالب وردپرس را در چارچوب محدودیت ها ویرایش کنم . خواستی پیام خصوصی بده .

IAMIR

کاربر عضو

wallfa

کاربر عضو
ای بابا کار نشد نداره ولی خیلی هزینه بره ! :)

IAMIR

کاربر عضو
خب شما می تونید پلاگین بنویسید؟
مشکلی از لحاظ پلاگین قالب مدیریت وردپرس یا طراحی قالب جهت سایر سیستم ها وجود ندارد . با پیام خصوصی در ارتباط باشید .

kasraa

کاربر عضو
هیچ کاری نشد نداره اونم در وردپرس که بیشترین انعطاف رو داره

شما میتونید کل پیشخوان وردپرس رو تغییر بدید ولی این کار هرکسی نیست و باید برنامه نویسی پیدا کنید که با تمام هوک ها , توابع , *****ها , اکشن ها و .... وردپرس آشنایی داشته بتاشه تا بتونه با حفظ کدها تغییر ایجاد کنه که در برزرسانی ها هم مشکلی ایجاد نشه

IAMIR

کاربر عضو
هیچ کاری نشد نداره اونم در وردپرس که بیشترین انعطاف رو داره شما میتونید کل پیشخوان وردپرس رو تغییر بدید ولی این کار هرکسی نیست و باید برنامه نویسی پیدا کنید که با تمام هوک ها , توابع , *****ها , اکشن ها و .... وردپرس آشنایی داشته بتاشه تا بتونه با حفظ کدها تغییر ایجاد کنه که در برزرسانی ها هم مشکلی ایجاد نشه
کل پیشخوان میشه تغییر داد . ولی مسلما بدون دستکاری هسته وردپرس غیر ممکنه .تغییر در هسته هم با عث ایجاد مشکل د ربروز رسانی های آینده خواهد شد .

خود وردپرس برای تغییرات پیشخوان دسترسی هایی داده .

ولی نه به صورتی که بتوان بدون دستکاری هسته پیشخوان را قالب جدیدی اعمال کرد .

اگر به افزونه های پیشخوان هم توجه بفرمایید . متوجه می شوید . فقط در چارچوب سی اس اس بالا قالب جدید ایجاد کنند .

پس عملا نمی توان یک قالب ا ساختار Html جدید به پیشخوان افزود .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا