استفاده از دو ورد سیستم در یک ورد پرس

shervan

تازه وارد
با سلام من فروشگاه اینترنتی با ووکامرس دارم حالا میخوام یک تخفیف گروهی هم در کنار فروشگاهم داشته باشم.که وابسته به ووکامرس نیست میتونم هر دو قالب رو استفاده کنم یعنی قالب اصلی فروشگاهم که باشه برای تخفیف های گروهی اون یکی قالب رو استفاده کنم؟یا باید دو تا ووردپرس جدا نصب کنم؟اگر وردپرس جدا نصب کنم میشه جوری اعضای عضو شده رو با هم یکی کرد به صورت اتوماتیک؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

در حالت کلی مشکلی نداره و بستگی به افزونه ای داره که استفاده می کنید

میبینید که یک قالب برای وبلاگ وردپرس (مطالب) و محصولات استفاده میشه

کاربر عضو سایت بشه هم به محصولات دسترسی داره هم به مطالب وردپرس

shervan

تازه وارد
با تشکر از پاسخ .من یک قالب باز پیدا کردم قالب کوپن .تخفیف گروهی.این قالب با ووکامرس کار میکنه.این رو چظور میتونم استفاده کنم که با قالب خودم که فروشگاه هست تداخل نکنه؟آیا باید یه ورد پرس دیگه نصب کنم؟اگر بلی؟آیا میشه این دو ورد پرس رو اعضاشونو یکی کرد یعنی هرکی تو این عضو میشه تو اونم عضو بشه؟تو سئو سایت و سرعت سایت مشکلی ایجااد نمیکنه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با تشکر از پاسخ .من یک قالب باز پیدا کردم قالب کوپن .تخفیف گروهی.این قالب با ووکامرس کار میکنه.این رو چظور میتونم استفاده کنم که با قالب خودم که فروشگاه هست تداخل نکنه؟آیا باید یه ورد پرس دیگه نصب کنم؟اگر بلی؟آیا میشه این دو ورد پرس رو اعضاشونو یکی کرد یعنی هرکی تو این عضو میشه تو اونم عضو بشه؟تو سئو سایت و سرعت سایت مشکلی ایجااد نمیکنه؟
بهتره دو وردپرس نصب کنید

1. برای سئو تاثیری نداره

2. نمیتونید هر دو عضویت رو یکی کنید! یا من چیزی ندیدم در این باره!

3. تاثیری در سرعت ندارد!

بالا