استفاده از نان ریزه در در افزونه yoast seo

stuxnet

تازه وارد
سلام

من چندین آموزش برای این افزونه yoast seoدر سایت های مختلف دیدم .اما بازم با گذاشتن نان ریزه مشکل دارم

خیلی توضیح دادم میدونم اما لطف کنید پیاممو کامل بخونید .

من میخواستم از نان ریزه استفاده کنم اول اومدم همه فیلدایی که داره پر کردم و بعد سیو کردم،
شرت کدی که میده مشکل داره کپی میکنم به جای اینکه نان ریزه نشون بده خود کد رو نشون میده.
یه جا خوندم که کد باید توی فایل php قرار بگیره در غیر این صورت غیر قابل اجراست.
من قالب سالینت استفاده می کنم و از افزونه revolation slider هم استفاده میکنم و شرت کد رو در یکی text box هر جا که خواسته باشم میذارم مشکلی نداره ! نمیدونم این چرا مشکل داره!!!
کدی که به من میده اینه ===
<?php if ( function_exists('yoast_breadcrumb') ) {
yoast_breadcrumb('<p id="breadcrumbs">','</p>');
} ?>

stuxnet

تازه وارد
این کد رو در کدوم فایل باید کپی کنم؟و اینکه بعد چطور جایی که میخوام فراخوانیش کنم؟

bestdata

تازه وارد
شما محلی که میخواهید بذارید رو مشخص کنید تا بگیم چه فایلی باید ویرایش بشه کد باید کجا قرار داده بشه تا درست کار کنه

نرم افزار شرت کد نمیده! بلکه کد تابع فراخوانی رو میده 

کد فراخوانی رو باید توی فایل قالب قرار بدید تا سرور کامپایلش کند یا افزونه ای نصب کنید تا قابلیت درج کد php در ابزارک ها اضافه شود و کد رو درون ابزارکی قرار بدید

شرت کد با کد تابع تفاوت داره برای همین شرکت اسلایدر مشکلی نداره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

stuxnet

تازه وارد
شما محلی که میخواهید بذارید رو مشخص کنید تا بگیم چه فایلی باید ویرایش بشه کد باید کجا قرار داده بشه تا درست کار کنه

نرم افزار شرت کد نمیده! بلکه کد تابع فراخوانی رو میده 

کد فراخوانی رو باید توی فایل قالب قرار بدید تا سرور کامپایلش کند یا افزونه ای نصب کنید تا قابلیت درج کد php در ابزارک ها اضافه شود و کد رو درون ابزارکی قرار بدید

شرت کد با کد تابع تفاوت داره برای همین شرکت اسلایدر مشکلی نداره
این سایت منه www.azarbod.ir

میخوام که بالای همه صفحات باشه.

کد رو کجا کپی کنم؟دستور فراخوانیش چیه؟

bestdata

تازه وارد
فایل header.php قالبتون رو توی انجمن بذارید کدش رو ببینم (برای اینکه همه جا باشه باید توی header.php باشه)

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

من چندین آموزش برای این افزونه yoast seoدر سایت های مختلف دیدم .اما بازم با گذاشتن نان ریزه مشکل دارم

خیلی توضیح دادم میدونم اما لطف کنید پیاممو کامل بخونید .

من میخواستم از نان ریزه استفاده کنم اول اومدم همه فیلدایی که داره پر کردم و بعد سیو کردم،

شرت کدی که میده مشکل داره کپی میکنم به جای اینکه نان ریزه نشون بده خود کد رو نشون میده.

یه جا خوندم که کد باید توی فایل php قرار بگیره در غیر این صورت غیر قابل اجراست.

من قالب سالینت استفاده می کنم و از افزونه revolation slider هم استفاده میکنم و شرت کد رو در یکی text box هر جا که خواسته باشم میذارم مشکلی نداره ! نمیدونم این چرا مشکل داره!!!

کدی که به من میده اینه ===

<?php if ( function_exists('yoast_breadcrumb') ) {

yoast_breadcrumb('<p id="breadcrumbs">','</p>');

} ?>
دوست عزیز . این اصلا شورت کد نیست و یک دستور php هست و داره یک تابعی صدا زده میشه . و باید هم در قسمت php سایت بین تگ های php قرار بگیره .

stuxnet

تازه وارد
لطفا فایل رو از لینک زیر دانلود کنید.

ممنون از کمک شما

bestdata

تازه وارد
فایل header.php تا منو کد داره اگه کد رو بذاریم توش می افته بالای اسلایدر ...

فایل های page.php و single.php رو بذارید تا فقط بالای برگه ها و مطالبتون نان ریزه باشه (اگر میخواهید توی دسته های هم بذارید category.php اگه آرشیو archive.php توی ارورها 404.php هم آپلود کنید)

stuxnet

تازه وارد
من درست متوجه منطور شما نشدم.

فایل single , page  رو بفرستم؟

من میخوام که برای همه صفحه هام داشته باشم.

هم برگه ها ، هم نوشته ها !!!

اگه براتون مقدوره ایمیل شخصیتونو بدین تا توی محیط چت راحت تر حرف بزنیم.

stuxnet

تازه وارد
دوستان کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل قالبتون رو اینجا بزارید ، تا بررسی بشه

stuxnet

تازه وارد
از لینک زیر دانلود کنید.

stuxnet

تازه وارد
دوست عزیز قالبو براتون ارسال کردم!!!!!!!!!!!!

stuxnet

تازه وارد
ای کاش به جای اینکه فقط به فکر جابه جا کردن پست ها باشید به فکر سوالای کاربران هم باشید من عضو جدیدم تا به حال 6-7 تا سوال پرسیدم و تقریبا میشه گفت جواب هیچ کدوم از سوالاتم رو نگرفتم  :68:   :46:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
آرامش خودتون رو حفظ کنید

عزیزم. ای کاش که این همه اسپم بزنی. دو دقیقه فقط وقت میزاشتی قوانین رو میخوندی...

لطفا صبر کن تا بررسی کنیم...

بالا