استفاده یا تغییر در class-wc-shortcode-checkout

teamnet

تازه وارد
سلام دوستان یه بخشی از کد که من باید تعییر بدم در فایل اصلی ووکامرس هست حالا من میخوام این کد رو بنا به سلیقه خودم تغییر بددم اما مشکل اینجاست که با اپدیت ووکامرس می پره ... چطوری این کد رو دا قالب خودم فراخونی کنم ... این کد در فایل class-wc-shortcode-checkout هستش ... 

<ul class="order_details"> <li class="order"> 111<?php _e( 'Order Number:', 'woocommerce' ); ?> <strong><?php echo $order->get_order_number(); ?></strong> </li> <li class="date"> <?php _e( 'Date:', 'woocommerce' ); ?> <strong><?php echo date_i18n(get_option('date_format'), strtotime($order->order_date)); ?></strong> </li> <li class="total"> <?php _e( 'Total:', 'woocommerce' ); ?> <strong><?php echo $order->get_formatted_order_total(); ?></strong> </li> <?php if ($order->payment_method_title) : ?> <li class="method"> <?php _e( 'Payment Method:', 'woocommerce' ); ?> <strong><?php echo $order->payment_method_title; ?></strong> </li> <?php endif; ?> </ul> <?php do_action( 'woocommerce_receipt_' . $order->payment_method, $order_id ); ?>حالا اگر این کد رو دست بزنم در اپدیت بعد دوباره بر می گرده این کد دقیقا مواردی رو نشون میده بعد از اینکه خریدار دکمه پرداخت انلاین رو می زنه و دوباره اینجا باید دکمه پرداخت بزنه لطفا راهنمایی کنید

teamnet

تازه وارد
نمیشه یه جای قالب یا یک برگه براش تعریف کنم بعد به سیستم بگم اون برگه رو بخونه ؟ البته برکه اش مشکلی نیست مسئله اینجاست که چطوری تعریف کنم که به جای اینکه از اون کد بحونه از برگه بخونه

بالا