اسكريپت مشابه سايت loo3.com

ahmad1369

تازه وارد
سايت لوسه رو كه ديديد

تو اين سايت تو صفحه اصلي لينكدوني هاي مختلفي هست و مطالب سايت هم با WordPress مديريت مي شوند. حالا من مي خوام يه چنين سايتي ايجاد كنم و نياز دارم به اسكريپت لينكدوني (نه لينك باكس) منظورم اين هست كه تو اسكريپت گزينه هايي مثل ارسال لينك و ... نباشه (درست مثل لينك باكسي اولي سايت لوسه) و همچنين نياز دارم كه چند لينك باكس ديگه هم داشته باشم تو صفحه مشابه همين سايت. البته اگه سيستمي باشه كه تيتر هر مطلب را با توجه به دسته بندي اون تو وردپرس تو لينك باكس بزاره كه معركه ميشه !

دوستان لطفا راهنمايي كنيد ... تشكر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئني وردپرسه؟شك دارم :arrow:

يه اسكريپت براي لينكدوني دارم.شما ميتونيد ارسال لينك و...برداريد(با يك اديتور مثل فرانت پيج و...)و از طريق مديريت لينك بزاريد...

فكر نكنم ماژول و يا افزونه اي براي اين چيزي كه گفتيد باشه

اين لينكدوني هايي كه ميبينيد تو اون سايت هست همه به صورت فريم قرار داده شده

مثلا اون باكس اولي ادرسش اينه:

ادرس مديريتشم اينه:

لينك دانلود اون اسكريپتي كه گفتم از سه لينك:

ahmad1369

تازه وارد
بله وردپرس هست سايت مطالبش !

طرف مطلب ميده تيتر هر مطلب با توجه به موضوع بندي خاص مياد تو لينك باكس كه تو صفحه اصلي هستنش !

نميشه اين رو رديف كرد ؟

+ اگه ميشه همين سيستم لينك باكس اصلي سايت لوسه رو بديد ممنون ميشم. دقيقاْ همين باشه!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دقيقا مثل همين رو كه ندارم...اون رو خودش نوشته

ولي ايني كه دادم همون كار رو انجام ميده...

hadi-goc

تازه وارد
آقاي مدير موقع مشاهده صفحه اصلي اين خطا رو ميده

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/public_html/box/linkson.php on line 14

و

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/public_html/box/linkson.php on line 30

و موقع گذاشتن كد و ماشده در سايت ديگر مينوسه مشترك گرامي دسترسي به اين سايت امكان پذير نمي باشد :?:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من تست كردم سيستم رو هيچ مشكلي نداره !

براي كد بايد به جاي اون ادرس(سايت سازنده)سايت خودتون رو بزنيد

سايت سازنده قيلطر شده... 8) و كد شما ادرس اون سايت رو نمايش ميده برا همين بايد جايگزين كنيد ادرس اون سايت رو با ادرس خودتون

hadi-goc

تازه وارد
اگه امكان داره يه توضيح بدين :lol: من تازه وارد هستم و نمي دونم كه شما كجا رو بايد اديت كنم و سايت خودم رو بنويسم :wink:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپيك مشابهي رو كه زديد دنبال نكنيد...هر دو يك سوال هستن.مرسي

مثلا ادرس لينك باكس شما هست!

حالا شما براي نمايش دادن اون توي سايتاي ديگه بايد از فريم استفاده كنيد...كد فريم رو براتون پيوست ميكنم كه هر جا قرار داديد لينك باكستون نمايش داده بشه...

نكته:به جاي ادرس ادرس خودتون رو جايگزين كنيد...

بالا