اسلایدر زیر هدر

mostafafattahi

تازه وارد
سلام خدمت پرشین اسکریپتی ها D: :53: ... من میخوام مثل عکسی که آپلود کردم هدر شفاف درست کنم توی قالب انفولد.... میخواستم بدونم چجوری و کجا باید شورتکد اسلایدر رو بذارم تا هدر شفافم بیاد روی اسلایدر (مثل تصویر)

توی این تصویر، هدر شفافش اومده روی یه اسلایدر.... توی کدوم کدهای قالب انفولد باید شروتکد اسلایدرمو بذارم که اینجوری بشه؟

تشکر x:

You must be registered for see images attach

arminkit

تازه وارد
سلام

به عکس یا div مورد نظر css بدید، از opacity  استفاده کنید:

کد:
[COLOR=#0000ff]opacity[/COLOR]: [COLOR=#0000ff]0.5[/COLOR];

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما چقدر ساده هستید طرف خواسته تبلیغ کنه ، یه چیزی الک پرسیده داره تبلیغ میکنه قالب رو به اسم خودش بفروشه دامنه گرفته مال پارساله بعد تبلیغ میکنه تولید ماست مال سال 92 ، بعد آپدیت دائمی می دن در حد بنز که آخریش : آخرین آپدیت: نسخه 4.1.1 در 26 مرداد 96 بعد سایت اصلی زده 2018 April 24th – Version 4.3 چقدر این سایت اصلی ناهماهنگ هستش نمیگه اینا مالک هستن باید باهاشون هماهنگ بشه .

موفق باشید

mostafafattahi

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

شما چقدر ساده هستید طرف خواسته تبلیغ کنه ، یه چیزی الک پرسیده داره تبلیغ میکنه قالب رو به اسم خودش بفروشه دامنه گرفته مال پارساله بعد تبلیغ میکنه تولید ماست مال سال 92 ، بعد آپدیت دائمی می دن در حد بنز که آخریش : آخرین آپدیت: نسخه 4.1.1 در 26 مرداد 96 بعد سایت اصلی زده 2018 April 24th – Version 4.3 چقدر این سایت اصلی ناهماهنگ هستش نمیگه اینا مالک هستن باید باهاشون هماهنگ بشه .

موفق باشید
سلام.... شما چقدر کارآگاه بازی رو دوست دارید!! من اصلا تو کار فروش قالب و... نیستم و فقط میخوام وبسایت راه بیوفته...... به نظرم زیاد فیلم شرلوک هولمز رو نگاه کردین  :) نیمه پر لیوان یادت نره   :)

جاویدان

کاربر عضو
سلام.... شما چقدر کارآگاه بازی رو دوست دارید!! من اصلا تو کار فروش قالب و... نیستم و فقط میخوام وبسایت راه بیوفته...... به نظرم زیاد فیلم شرلوک هولمز رو نگاه کردین  :) نیمه پر لیوان یادت نره   :)
با سلام دوست عزیز

فیلم دیدن به خودی خود بد نیست به شما هم توصیه می کنم مجموعه مارپل و پو آرو و کاراگاه علوی و باقی رو هم ببینید، ولی دوستان اینجا کل لیوان رو میبینند و اینکه شخص نویسنده از کدوم قسمتش براشون حرف زده و برداشت بر اون اساس هست، اینکه نه آدرسی نه قسمتی نه چیزی خودش باعث این برداشت خواهد شد. این جریانی است که این انجمن های بسیاری با اون مواجه هستند بد نیست ولی قوانین دارند و بخش مرتبط به این حوزه رو.

برای مشکلتون هم وقتی هدر یا منو وجود داره باید پس زمینه اش Transparent رو در منو قالب فعال کنید تا از پس زمینه اسلایدر یا هر چیزی که هست استفاده کنه که الان هم فعال هست background: transparent; تو #header این یعنی اگر بخش css سفارشی داری آیدی #header رو بهش background: transparent; میدید

#header {background: transparent important;} /*important در اینجا برای کل هدر های اجبار ایجاد می کند پس اگر نیازی نیست می توانی آنرا حذف کنید */

موفق باشید

بالا