اسکریپت برای ساخت اپلود سنتر

gilass

تازه وارد
سلام

امید وارم حالتون خوب باشه و همیشه پرنشاط باشید .

من میخوام یک سایت اپلود سنتر راه بندازم با امکانات زیر :

1- نمایشگر مقدار فایل اپلود شده ( مثل از یه فایل 60 مگی تا کنون 20 مگ اپلود شده )

2- دادن لینک دانلود مستقیم (کاربر لینک رو داخل وبلاگ خودش کپی میکنه و با یه کلیک روی لینک دانلود شروع میشه )

3- نمایشگر تعداد دانلود و مقدار پهنای باند مصرفی ( طوری که کار بر بتونه اون رو ببینه )

4-فایل قابلیت Resume داشته باشد .

5-من بتونم توی بخش مدیریت ، نوع فایل (پسوند ) رو تعیین کنم .

6- برای اپلود نیازی به ثبت نام نباشه

7- امکان اپلود گروهی وجود داشته باشه

من بخش اپلود سنتر رو دیدم و موارد زیادی اونجا بود ، میخوام بدونم کدوم یک از همه بهتر هست .

اپلود سنتر ما یه اپلود سنتر رایگان هست که فایل ها رو برای همیشه نگه میداره .

با تشکر از شما

manp

تازه وارد
منم دنبال همچین اسکریپتی بودم چیزی دندون گیری پیدا نکردم :?:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببینید این سیستم رو نمیتونید گیر بیارید!باید خودتون سیستم رو تلفیق کنید.

مثلا سیستم multihost و uber uploader که progress bar هم داره!...

awasoft

تازه وارد
بهتر که بری یه لیسانس بخری چون ابنها اکثرا نال شده است و من بهت توصیه می کنم استفاده نکنی راحتر هستی البته یکسری هم هستند که رایگان هستند اما باگ زیاد دارند

gilass

تازه وارد
سلام

با تشکر از پاسختون

بهتر که بری یه لیسانس بخری چون ابنها اکثرا نال شده است و من بهت توصیه می کنم استفاده نکنی راحتر هستی البته یکسری هم هستند که رایگان هستند اما باگ زیاد دارند
من هاست از خارج گرفتم ( HOSTING24 ) و اونا هم به شدت با نسخه های نال شده و کرک شده و.... مخالف هستند .

شما میتونید چند تا از نسخه های پولی رو معرفی کنید ؟

کسی هست بتونه یکی از موراد رایگان رو به اون چیزی که من میخوام تغییر بده ؟ ( هزینه ش رو هم بگیره )

با تشکر

P30TiP

کاربر عضو
فکر نکنم بزارن شما آپلود سنتر راه بندازید چون این کار خلاف قوانین اکثر هاست های "نامحدود" هست...

TOS یا SLA اش رو بخونید...

gilass

تازه وارد
سلام

اونا به شرط اینکه اپلود سنتر عمومی نباشه ، قبول کردند ، این پلود سنتر فقط برای مطالب اموزشی و پروژه ها هست و قرار سایت های مربوط به برق و الکرتوینک ازش استفاده کنن

بالا