اسکریپت برای ساخت اپلود سنتر

• شروع کننده موضوع gilass
  • تاریخ شروع

gilass

تازه وارد
20/5/09
4
0
1
سلام

امید وارم حالتون خوب باشه و همیشه پرنشاط باشید .

من میخوام یک سایت اپلود سنتر راه بندازم با امکانات زیر :

1- نمایشگر مقدار فایل اپلود شده ( مثل از یه فایل 60 مگی تا کنون 20 مگ اپلود شده )

2- دادن لینک دانلود مستقیم (کاربر لینک رو داخل وبلاگ خودش کپی میکنه و با یه کلیک روی لینک دانلود شروع میشه )

3- نمایشگر تعداد دانلود و مقدار پهنای باند مصرفی ( طوری که کار بر بتونه اون رو ببینه )

4-فایل قابلیت Resume داشته باشد .

5-من بتونم توی بخش مدیریت ، نوع فایل (پسوند ) رو تعیین کنم .

6- برای اپلود نیازی به ثبت نام نباشه

7- امکان اپلود گروهی وجود داشته باشه

من بخش اپلود سنتر رو دیدم و موارد زیادی اونجا بود ، میخوام بدونم کدوم یک از همه بهتر هست .

اپلود سنتر ما یه اپلود سنتر رایگان هست که فایل ها رو برای همیشه نگه میداره .

با تشکر از شما

manp

تازه وارد
13/3/09
33
0
6
منم دنبال همچین اسکریپتی بودم چیزی دندون گیری پیدا نکردم :?:

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,442
367
83
31
PersianScript
ببینید این سیستم رو نمیتونید گیر بیارید!باید خودتون سیستم رو تلفیق کنید.

مثلا سیستم multihost و uber uploader که progress bar هم داره!...

awasoft

تازه وارد
12/7/08
59
0
6
بهتر که بری یه لیسانس بخری چون ابنها اکثرا نال شده است و من بهت توصیه می کنم استفاده نکنی راحتر هستی البته یکسری هم هستند که رایگان هستند اما باگ زیاد دارند

gilass

تازه وارد
20/5/09
4
0
1
سلام

با تشکر از پاسختون

بهتر که بری یه لیسانس بخری چون ابنها اکثرا نال شده است و من بهت توصیه می کنم استفاده نکنی راحتر هستی البته یکسری هم هستند که رایگان هستند اما باگ زیاد دارند
من هاست از خارج گرفتم ( HOSTING24 ) و اونا هم به شدت با نسخه های نال شده و کرک شده و.... مخالف هستند .

شما میتونید چند تا از نسخه های پولی رو معرفی کنید ؟

کسی هست بتونه یکی از موراد رایگان رو به اون چیزی که من میخوام تغییر بده ؟ ( هزینه ش رو هم بگیره )

با تشکر

P30TiP

کاربر عضو
26/4/08
461
0
16
فکر نکنم بزارن شما آپلود سنتر راه بندازید چون این کار خلاف قوانین اکثر هاست های "نامحدود" هست...

TOS یا SLA اش رو بخونید...

gilass

تازه وارد
20/5/09
4
0
1
سلام

اونا به شرط اینکه اپلود سنتر عمومی نباشه ، قبول کردند ، این پلود سنتر فقط برای مطالب اموزشی و پروژه ها هست و قرار سایت های مربوط به برق و الکرتوینک ازش استفاده کنن