اسکریپت خبرنامه

ahadtoa

تازه وارد
با سلام

من واقعا گیج شدم و نفهمیدم که آخر از چه اسکریپتی می تونم استفاده کنم که بتونه خبرنامه ای با این امکانات داشته باشه:

1. بتونم خودم مشترکین رو وارد کنم (اگر قابلیت ایمپورت هم داشته باشه دیگه عالیه)
  2. خودش یه اسکریپت باشه و احتیاج نباشه که مثلا روی وردپرس نصب شه
  3. چند خط اول مطالب رو از فید سایت بخونه و برای خوندن بقیه مطلب لینک مطلب رو بده
  4. مهمتر از همه اینکه ایمیلها رو به تفکیک ساعت بفرسته، یعنی مثلا اگه من 500 تا مخاطب دارم، وقتی پست ارسال می کنم توی هر ساعت فقط هفتاد تا از ایمیلها رو بفرسته و ساعت بعدی هفتادتای دیگه و ... تا وقتی که تموم بشن و برای همه مخاطبین فرستاده شه(اینجوری می خوام کاری کنم که ایملیها هرزنامه نرن)
  5. بتونه به یه ایمیل دیگه متصل بشه و از اون ایمیل مطالب رو بفرسته، مثلا به سرور smtp جیمیل (اینجوری می خوام فشار به سرور نیاد و ساسپند نشم، چون مشترکینم زیادند)

خیلی ممنون مشیم اگه بهترین افزونه ای که فعلا وجود داره رو معرفی کنید تا نیاز نباشه بعدا دوباره عوضش کنم، با تشکر

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
فک کنم این اسکریپت نیازتون رو برطرف کنه! :

ahadtoa

تازه وارد
آره توی دموش نگاه کردم خیلی عالی کار می کنه، اسکریپت عالی و پر آپشنی هست، ممنون

فقط نفهمیدم که ارسال ایمیل به تفکیک ساعتش از کجا باید تنظیم شه، یعنی اینکه مثلا هر ساعت فقط هفتاد ایمیل بفرسته

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahadtoa

تازه وارد
اسکرپیت دیگه ای در این حد آیا وجود داره؟ اسکریپتی که بتونه خبرنامه های مختلفی با اعضای مختلف و سرورهای مختلفی ایجاد کنه و مطالب رو از فید بفرسته و محدودیت ارسال در ساعت هم داشته باشه؟

ahadtoa

تازه وارد
دوستان عزیز من خیلی وقته که منتظر پاسختون هستم، واقعا در این مورد موندم، اگه میشه یه کم در این مورد بررسی کنید، ضمنا تعداد مخاطبین رو بالای 2000 نفر فرض کنید و اسکریپتی هم که بالا معرفی شد نیاز به اکتیو داره و عملا نمیشه ازش استفاده کرد

MahdiY

راهبر انجمن
این امکانات رو فید برنر بهتون میده

شاید بالا یا پایین تر

دنبال نال شده اش بگردید

ahadtoa

تازه وارد
ممنون ولی من بارها گفتم که مخاطبام رو خودم باید وارد کنم و مشکلم هم با فید برنر توی همین هست، آخه یعنی یه راه نباید باشه که بشه بالای 2000 نفر مطالب رو از فید فرستاد و مخاطب رو خودمون وارد کنیم و اینباکس برن؟

ahadtoa

تازه وارد
دوستان ممنون از پاسختون ولی هربار که سوال می پرسم باید چند روز صبر کنم و آخرش هم یه اسپم بدم!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز. هر اسکریپتی رو که بگردی مورد چهارمی شما رو نداره!...

بالا