اسکریپت وطن گیگ

• نویسنده موضوع mohan
  • تاریخ شروع

mohan

کاربر عضو
سلام من میخواستم بدونم وطن گیگ از چه سی ام اسی استفاده کرده اگه کسی داره بزاره

ممنون :?: :lol:

arash

کاربر عضو
احتمالا خودشون سر هم کردن از اينور و اونور :wink:

اما مسلما به کسي نميدن :twisted:

amin

تازه وارد
سلام

اين اسكريپت قيميتش 80دلار است و از vista panel استفاده شده در آن.

اين اسكريپت احتمالا به تازگي نال شده چونكه من خيلي دنبالش گشتم..

اما داش محمد اگه بذاري بجايي بر نمي خوره در ضمن بجز شما حداقل سه جاي ديگر از اين سيستم استفاده كرده اند مثلا گيگفا...

پس چيز جديدي نيست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
امين جان اين اصلا اسكريپت نيست!

ببينيد اين ويستا پنلي كه دوستان فكر ميكنند اسكريپته,بايد بگم كه نه,اين ويستا پنل از طريق ديتاسنتر براي ما فعال ميشه

ما از ديتاسنتر سرور ميگيريم كه به طور اتوماتيك ويستا پنل روش نصبه و يك پنل هم در اختيار ما ميزارن كه مديريت كنيم و سرويس هاست دهي راه اندازي ميكنيم

در كل سايتهاي ما(وطن گيگ,گيگفا,و...)همه روي يك ديتاسنتر هستن

در ضمن شما كه ميگي اگه بزارم به جايي بر نميخوره,بردار چند تا از اون سيستم هايي كه تو امضات نوشتي رو بزار :? ببينم 8O :)

farstools

کاربر عضو
محمد جان خيلي ممنون كه خبر منو پاك كردي ! واقعا كه ... منو به ... حساب نكردي ! خيلي ممنونم ! موفق باشي :!:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بيا ياهو! 8) مسائل خانوادگي رو نيار داخل سايت!

amin

تازه وارد
امين جان اين اصلا اسكريپت نيست!ببينيد اين ويستا پنلي كه دوستان فكر ميكنند اسكريپته,بايد بگم كه نه,اين ويستا پنل از طريق ديتاسنتر براي ما فعال ميشه

ما از ديتاسنتر سرور ميگيريم كه به طور اتوماتيك ويستا پنل روش نصبه و يك پنل هم در اختيار ما ميزارن كه مديريت كنيم و سرويس هاست دهي راه اندازي ميكنيم

در كل سايتهاي ما(وطن گيگ,گيگفا,و...)همه روي يك ديتاسنتر هستن

در ضمن شما كه ميگي اگه بزارم به جايي بر نميخوره,بردار چند تا از اون سيستم هايي كه تو امضات نوشتي رو بزار :? ببينم 8O :)
چشم آقا محمد...

بخدا تصميم داشتم اين اسكريپت ها رو رايگان بذارم تو سايت.

چون خودم بكلي مخالف فروش اسكريپت هستم ولي چون روي اونا خيلي زحمت كشيدم با قيمت ناچيزي هديه شون مي كنم

درضمن اگه توي شاگرديتون بچگي كرديم ، شما به بزرگي خودت ببخش..

n3mo

کاربر عضو
اينجا در اين رابطه وطن گيگ و گيگفا كاملا توضيح دادم انقدر اين محمد و اذيت نكنيد :

موفق باشيد

بالا