اسکریپت کلام روز یا حدیث برای جوملا؟؟؟؟!!!؟؟؟

• نویسنده موضوع s0ft
  • تاریخ شروع

s0ft

تازه وارد
سلام بر دوستان عزیز

من یه اسکریپت لازم دارم مثل کلام روز همین انجمن باشه

حالا یا یه جمله عارفانه زیبا یا یه حدیث هر روز نمایش بده

واسه جوملا میخوام

ممنون

A_pormehr

کاربر عضو
این کد پی اچ پی میتونی جملاتشو تغییر بدی هر روز یکی از جمله هارو نشون میده

امیدوارم بدردت بخوره :53:

کد:
 <?php 
    $day =  date('d', time());

if ($day == '21') { $doa = 'خدایا قرار بده روزه مرا در آن روزه داران واقعى وقیام وعبادتم در آن قیام شب زنده داران وبیدارم نما در آن از خواب بى خبران وببخش به من جنایتم را در این روز اى معبود جهانیان ودر گذر از من اى بخشنده جنایات كاران.';    }
    elseif ($day == '22') { $doa = 'خدایا نزدیك كن مرا در این ماه به سوى خوشنودیت وبركنارم دار در آن از خشم وانتقامت وتوفیق ده مرا در آن براى خواندن آیات قرآن به رحمت خودت اى مهربانترین مهربانان.';     }
    elseif ($day == '23') { $doa = 'خدایا روزى كن مرا در آنروز هوش وخودآگاهى را ودور بدار در آن روز از نادانى وگمراهى وقرار بده مرا بهره وفایده از هر چیزى كه فرود آوردى در آن به بخشش خودت اى بخشنده ترین بخشندگان.';     }
    elseif ($day == '24') { $doa = 'خدایا نیرومندم نما در آن روز به پا داشتن دستور فرمانت وبچشان در آن شیرینى یادت را ومهیا كن مرا در آنروز راى انجام سپاس گذاریت به كـرم خودت نگهدار  مرا در این روز به نگاه داریت وپرده پوشى خودت اى بیناترین بینایان.';     }
    elseif ($day == '25') { $doa = 'خدایا قرار بده در این روز از آمرزش جویان وقرار بده مرا در این روز از بندگان شایسته وفرمانبردارت وقرار بده مرا در این روز ازدوستان نزدیكت به مهربانى خودت اى مهربان ترین مهربانان.';     }
    elseif ($day == '26') { $doa = 'خدایا وا مگذار مرا در این روز در پى نافرمانیت روم ومزن مرا با تازیانه كیفر ودور وبركنارم بدار از موجبات خشمت بحق احسان ونعمتهاى بى شمار تو اى حد نهایى علاقه واشتیاق مشتاقان.';    }
    elseif ($day == '27') { $doa = 'خدایا یارى كن مرا در این روز بر روزه گرفتن وعبـادت وبركنارم دار در آن از بیهودگى وگناهان وروزیم كن در آن یادت را براى همیشه به توفیق خودت اى راهنماى گمراهان'; }
    elseif ($day == '28') { $doa = 'خدایا روزیم كن در آن ترحم بر یتیمان وطعام نمودن بر مردمان وافشاء سلام ومصاحبت كریمان به فضل خودت اى پناه آرزومندان.';}
    elseif ($day == '29') { $doa = 'خدایا قرار بده برایم در آن بهره اى از رحمت فراوانـت وراهنمائیم كن در آن به برهان وراههاى درخشانت وبگیر عنانم به سوى رضایت همه جانبه ات بدوستى خود اى آرزوى مشتاقان.';}
    elseif ($day == '30') { $doa = 'خدایا قرار بده مرا در این روز از متوكلان بدرگاهت ومقرر كن در آن از كامروایان حضرتت ومقرر فرما در آن از مقربان درگاهت به احسانت اى نهایت همت جویندگان.'; }
    elseif ($day == '31') { $doa = 'خدایا دوست گردان بمن در این روز نیكى را و نـاپسند بدار در این روز فسق ونافرمانى  را وحرام كن بر من در آن خشم وسوزندگى را به یاریت اى دادرس داد خواهان.';}
    elseif ($day == '01') { $doa = 'خدایا زینت ده مرا در آن با پوشش وپاكدامنى وبپوشانم در آن جامه قناعت وخوددارى ووادارم نما  در آن بر عدل وانصاف وآسوده ام دار در آن از هر چیز كه مىترسم به نگاهدارى خودت اى نگه دار ترسناكان .'; }
    elseif ($day == '02') { $doa = 'خدایا پاكیزه ام كن در این روز از چرك وكثافت وشكیبائیم ده در آن به آنچه مقدر است شدنى ها وتوفیقم ده در آن براى تقوى وهم نشینى با نیكان به یاریت اى روشنى چشم مستمندان.'; }
    elseif ($day == '03') { $doa = 'خدایا مؤاخذه نكن مرا در ایـن روز به لغزشها و درگذر از من در آن از خطاها وبیهودگیها وقرار مده مرا در آن نشانه تیر بلاها وآفات اى عزت دهنده مسلمانان';    }
    elseif ($day == '04') { $doa = 'خدایا روزى كن مرا در آن فرمانبردارى فروتنان وبگشا سینه ام در آن به بازگشت دلدادگان به امان دادنت اى امان ترسناكان.  ';     }
    elseif ($day == '05') { $doa = 'خدایا توفیقم ده در آن به سازش كردن نیكان ودورم دار در آن از رفاقت بدان وجایم ده در آن با مهرت به سوى خانه آرامش به خدایى خودت اى معبـود جهانیان. ';     }
    elseif ($day == '06') { $doa = 'خدایا راهنمائیم كن در آن به كارهاى شایسته واعمال نیك وبرآور برایم حاجتها وآرزوهایم اى كه نیازى به سویت تفسیر وسؤال ندارد اى داناى به آنچه در سینه هاى جهانیان است درود فرست بر محمد وآل او پاكیزگان.';}
    elseif ($day == '07') { $doa = 'خدایا آگاهم نما در آن براى بركات سحرهایش وروشن كن در آن دلم را به پرتو انوارش وبكار به همه اعضایم به پیروى آثارش به نور خودت اى روشنى بخش دلهاى حق شناسان';     }
    elseif ($day == '08') { $doa = 'خدایا زیاد بگردان در آن بهره مرا از بركاتش وآسان كن راه مرا به سوى خیرهایش ومحروم نكن ما را از پذیرفتن نیكىهایش اى راهنماى به سوى حـق آشكار .'; }
    elseif ($day == '09') { $doa = 'خدایا بگشا برایم در آن درهاى بهشت وببند برایم درهاى آتش دوزخ را و توفیقم ده در آن براى تلاوت قرآن اى نازل كننده آرامش در دلهاى مؤمنان.';     }
    elseif ($day == '10') { $doa = 'خدایا قرار بده برایم در آن به سوى خوشنودىهایت راهنمایى و قرار مده شیطان را در آن بر من راهى وقرار بده بهشت را برایم منزل وآسایـشگاه اى برآورنده حاجتهاى جویندگان';}
    elseif ($day == '11') { $doa = 'خدایا بگشا به رویم در این ماه درهاى فضلت وفرود آر برایم در آن بركاتت را وتوفیقم ده در آن براى موجبات خوشنودیت ومسكنم ده در آن وسطهاى بهشت اى اجابت كننده خواسته ها ودعاهاى بیچارگان.';}
    elseif ($day == '12') { $doa = 'خدایا بشوى مرا در این ماه از گناه وپاكم نما در آن از عیب ها وآزمایش كن دلم را در آن به پرهیزكارى دلها اى چشم پوش لغزشهاى گناهكاران.'; }
    elseif ($day == '13') { $doa = 'خدایا من از تو میخواهم در آن آنچه تو را خوشنود كند و پناه مى برم بتو از آنچه تو را بیازارد واز تو خواهم توفیق در آن براى اینكه فرمانت برم ونافرمانى تو ننمایم اى بخشنده سائلان'; }
    elseif ($day == '14') { $doa = 'خدایا قرار بده در این روز دوست دوستانت ودشمن دشمنانت و پیرو راه و روش خاتم پیغمبرانت اى نگهدار دلهاى پیامبران.';}
    elseif ($day == '15') { $doa = 'خدایا قرار بده كوشش مرا در این ماه قدردانـى شده وگناه مرا در این ماه آمرزیده وكردارم را در آن مورد قبول وعیب مرا در آن پوشیده اى شنواترین شنوایان. ';}
    elseif ($day == '16') { $doa = 'خدایا روزى كن مرا در آن فضیلت شب قدر را وبگردان در آن كارهاى مرا از سختى به آسانى وبپذیر عذرهایم وبریز از من گناه وبارگران را اى مهربان به بندگان شایسته خویش.'; }
    elseif ($day == '17') { $doa = 'خدایا زیاد كن بهره مرا در آن از اقدام به مستحبات وگرامى دار در آن به حاضر كردن ویا داشتن مسائل ونزدیك گردان در آن وسیله ام به سویت از میـان وسیله ها اى آنكه سرگرمش نكند اصرار وسماجت اصرار كنندگان.'; }
    elseif ($day == '18') { $doa = 'خدایا بپوشان در آن با مهر ورحمت وروزى كن مرا در آن توفیق وخوددارى وپاك كن دلم را از تیرگیها وگرفتگى هاى تهمت اى مهربان به بندگان با ایمان خود.'; }
    elseif ($day == '19') { $doa = 'خدایا قرار بده روزه مرا در این ماه مورد قدردانى وقبول بر طبق خوشنودى تو وپسند رسول تو باشد واستوار باشد فرعش بر اصل به حق آقاى ما محمد وخاندان پاكش وستایش خاص پروردگار جهانیان است.'; }
    else {$doa = 'ماه مبارک رمضان 91 به پایان رسید';}
  ?>    
<p style="direction:rtl;font-family:tahoma;font-size:11px;">
<?php 

echo "$doa";

?>

mahdiali35

کاربر عضو
سلام بر دوستان عزیزمن یه اسکریپت لازم دارم مثل کلام روز همین انجمن باشه

حالا یا یه جمله عارفانه زیبا یا یه حدیث هر روز نمایش بده

واسه جوملا میخوام

ممنون
درود..

قبلا یه افزونه معرفی شده بود :

به صورت ترتیبی - روزانه - تصادفی میتونید پیام های خودتون رو نمایش بدید !

لینک در جوملا جهانی :

دانلود مستقیم از سایت سازنده :

یک کامپوننت رو باید دانلود کنید و جملات رو داخل اون قرار بدید بعدش یه ماژول مربوطه رو نصب کنید برای نمایش پیام های خودتون !

شاد باشید ....

بالا