اسکریپت fileupload.ir

• نویسنده موضوع sham
  • تاریخ شروع

sham

کاربر عضو
حالا بعد از این همه حرف امیدوارم که این مسئله خیلی بزرگ حل بشه ( گذاشتن اسکرییپت به صورت فیری ) و اسکریپت سالم گذاشته بشه ؟

8) 8) :wink: :!: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

arash

کاربر عضو
خوب حالا فارسي نباشه!

کسي نياز داشته باشه ازش استفاده مي کنه :)

farstools

کاربر عضو
سلام

توضيحات در مورد بحث داغ سايت منو ممد :idea: :

دوستان عزيز اين سيستمي كه الان من و محمد استفاده مي كنيم نال كرديم و لايسنسشو از بين برديم و يه سري فايل هاشو دست كاري كرديم و تم رو فارسي كرديم تا شده اينا :

و !

مثلا براي نمونه بگم كه ليست 3 تا سايت تو تمام فايل هاي پي اچ پي اين اسكريپت موجود هست ! بعد اين كه نال كرديد و كاراي ديگشو انجام داديد بايد بريد اين سايت ها رو حذف كنيد بعد كد ايگنور رو از بين ببريد بعد 2 تا ايميل در 2 فايل موجود هست كه بايد اونا رو تغير بديد !

تا اينجا همه اين كارا رو كرديد كه شركت سازنده متوجه نشه شما داريد از اين اسكريپت استفاده مي كنيد !

بعد بايد يه ايميل كه در ديتابيس هست رو تغيير بديد !

بعد تمام ايميل هاي كنترل رو به ايميل خودتون تغيير بديد .

بعد بريد تست كنيد رو هاست و كلي ايراداشو بگيريد !

بعد فايل هاي كششو تغيير بديد !

بعد تم فارسي روش سوار كنيد .

بعدش سايت آماده هست !

اما اينم بگم كه تا 4 روز اگر اسكريپت درست كار كنه يعني كامل نال شده و قابل استفاده هست ! و بعد 4-5 روز شما ديگه نمي توني تم رو زياد تغيير بدي ! چون هر جاي تم رو دست بزني دو هزار تا ارور ميده اسكريپت و مجبور ميشيد از اول نصب كنيدش !

در آخر اين داستان هم بگم كه اگر با توضيحاتي كه دادم كسي تونست اين اسكريپت رو راه بياندازه به صورت كامل اونوقت مي تونه ازش استفاده كنه اما لطفا به كسي سورس رو نده كه يه جورايي ديگه خز نشه !

هر كسي زحمت بكشه و سورس رو رو به راه كنه خودش بايد استفاده كنه ! اگر به اينو و اون بديد فردا پر ميشه تو ايران ! :?

در كل من و محمد كه نميديم سورس رو ! به محمد هم گفتم كه نبايد به كسي سورس رو بده ! پس خودتون زحمتشو بكشيد و فقط هم خودتون ازش استفاده كنيد !

به سايت هاي رقيب هم توصيه مي كنم واصه جذب بازديد كننده اسكريپت ما رو پخش نكنن ! اين كارا ارزش كارتون رو پايين ميياره !

:!:

دوستان موفق باشيد .

farstools

کاربر عضو
در مورد نصب و مشكلات هيچ گونه پاسخي داده نخواهد شد !

جوينده يابندس ! :x

بالا