اضافه کردن تعداد کارکترهای خبر در بخش گزینه*های پیوند یکتا

amir1909

تازه وارد
سلام و عرض ادب

جسارتا من در بخش گزینه*های پیوند یکتا در قسمت تنظیمات عمومی بخش نام نوشته رو انتخاب کردم.اما وقتی به لینک اخبار نگاه میکنم میبینم فقط بخشی از تیتر خبر در آدرس لینک هست.

مثلا تیتر خبر من : آقای احمدی نژاد با خبرنگاران آمریکایی هم این طوری صحبت می کنید؟!

لینک خبر :

سایت های خبری بزرگ مثل عصر ایران و تابناک بدون هیچ محدودیتی پیوندهای یکتاشون رو دقیقا تیتر می کنند

فکر کنم یک بخشی باید در دیتا بیس وجود داشته باشه که بشه تعداد کارکترهارو اضافه کرد.

اگر بزرگواری بفرمائید اون بخش رو معرفی کنید ممنون میشم.

mahdiali35

کاربر عضو
منظورتون از اینکه فقط بخشی از تیتر خبر در آدرس لینک هست در موتورهای جستجو هست دیگه درسته؟؟؟!!!!

موتورهای جستجو فقط 72 کاراکتر اول عنوان رو ایندکس میکنند (کمی بیشتر یا کمتر)....اینکه برای تابناک اینجوری نمیشه برای اینه که عنوانهای تابناک عموما کوتاه و مختصر هستند و اینکه عنوان اصلی تابناک که برای هر صفحه انتخاب شدن اینه--Tabnak.IR | تابناك--و زیاد کاراکتر نمیگیره...

حالا شما بگید منظورتون همین بود یا نه تا بقیش رو بگم؟؟؟ :)

شاد باشید....

amir1909

تازه وارد
ممنون از لطفتون

اما منظور من توی خود سایت هست و وقتی کاربرها روی خبر کلیک میکنند اینجوریه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من جستجو کردم! نمیشه کازاکتر فارسی در وردپرس رو برداشت! فکر نمیکنم ربطی به دیتابیس داشته باشه! محدودیت سیستمی هست

amir1909

تازه وارد
فکر کنم من بد بیان کردم

ببینید در گزینه*های پیوند یکتا وقتی من حالت رو از پیش*فرض به نام نوشته تغییر میدم ، وقتی تیتر خبر من 40 کارکتر هست ، توی لینک خبر 30 کارکتر بیشتر نیست.توی نیوک من یادمه اینجور بود و توی دیتابیس یک جا تعداد کارکتر رو بالا می بردیم و حالش رو می بردیم.

در کل یه جا تو سیستم باید دستور این موضوع بهش داده باشن که مثلا تعداد کارکتر مام نوشته 30 باشه.!

به عنوان مثال

تیتر خبر : نیویورک تایمز: سخنرانی امسال احمدی نژاد خالی از انتقادات گذشته بود

لینک خبر : نیویورک- تایمز-سخنرانی- امسال- احمدی- نژاد -خالی- از- انتقادات- گذشته- بود

اما توی وردپرس :

تیتر خبر : نیویورک تایمز: سخنرانی امسال احمدی نژاد خالی از انتقادات گذشته بود

لینک خبر : نیویورک- تایمز-سخنران

اگه راهنمایی بفرمائید که بتونم لینک خبر رو کامل کنم ممنون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز بله شما درست میگی و بیشتر از اون کاراکتر رو نمیشه نوشت در عنوان فارسی

اما به انگلیسی شما میتونید به هر تعداد که میخواین بنویسید

amir1909

تازه وارد
حالا مشکل از کجاست !؟ یه سوراخ سمبه ای باید باشه که بشه این رو حل کرد !

بالا