اضافه کردن فیلد اضافه در سبد خرید یا در کنار در کنار درگاه پرداخت

freeproject

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز

من میخام یه فیلد اضافه در صفحه سبد خرید یا در کنار قسمت صورتحساب و یا در کنار درگاه های پرداخت بزارم ! که وقتی اون فیلد انتخاب شد یه قیمت تعیین شده به سبد خرید اضافه بشه.

مثلا من میخام گزینه بیمه ارسال کالا رو اضافه کنم و وقتی تیک این گزینه انتخاب شد مبلغ 50000 تومان به سبد خرید اضافه بشه !!

افزونه ای است که این کار رو بشه باهاش انجام داد.

ممنون میشم راهنمایی کنید چند وقته پیگیرم اما به جایی نمیرسم.

alaki1

تازه وارد
اگه میخواید در صفحه ی خود محصول هم نمایش داده بشه که باید از افزونه های product add ons استفاده کنید .. اگر به هیچ عنوان نمیخواید در صفحه ی محصول نمایش داده بشه باید روش فکر بشه .. اگر یک قیمت ثابت میخواید اضافه کنید از بعضی از افزونه های کادو پیچ میتونید استفاده کنید !! که گزینه ای داشته باشند فقط در صورتحساب نمایش داده بشه

این رو چک کنید :

freeproject

تازه وارد
اگه میخواید در صفحه ی خود محصول هم نمایش داده بشه که باید از افزونه های product add ons استفاده کنید .. اگر به هیچ عنوان نمیخواید در صفحه ی محصول نمایش داده بشه باید روش فکر بشه .. اگر یک قیمت ثابت میخواید اضافه کنید از بعضی از افزونه های کادو پیچ میتونید استفاده کنید !! که گزینه ای داشته باشند فقط در صورتحساب نمایش داده بشه

این رو چک کنید :

ممنونم لطف کردید دوست عزیز، این گزینه به ذهن خودمم رسیده بود اما کسی که میخام روی سایتش این کارو بکنم ، موافقت نکرد متاسفانه. در هر صورت ممنونم.

بالا