اضافه کردن یک بخش جستجو در قالب

omid.arjmandi

تازه وارد
وقتتون بخیر دوستان
میخواستم ببینم چطور میتونم یه بخش جستجو به قالبم اضافه کنم ( البته در جایی که توی قالب طراحی نشده باشه )
قالب سایت خودم veneno هستش میخوام مثل عکس زیر بشه 
You must be registered for see images attach

omid.arjmandi

تازه وارد
البته این رو هم اضافهکنم که توی قالب اصلی که عکسش توی فایل قالب که دانلود کردم بود، یه همچین بخش جستجویی هستش ولی بعد از ترجمه حذف شده فکر کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بعد از ترجمه حذف شده ؟

احتمالا قالب شما حالت چند گانه منو داره باید از داخل تنظیماتش فعال کنید . چون عکس بالایی هیچ سنخیتی با پایینی نداره و مطمئنا تغیرات از داخل پنل تنظیماتش وجود داره

موفق باشید

omid.arjmandi

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

بعد از ترجمه حذف شده ؟

احتمالا قالب شما حالت چند گانه منو داره باید از داخل تنظیماتش فعال کنید . چون عکس بالایی هیچ سنخیتی با پایینی نداره و مطمئنا تغیرات از داخل پنل تنظیماتش وجود داره

موفق باشید
تصویر اول مربوط به قالب دیگه ای هست
تصویر دوم هم قالب اصلی انگلیسی هستش که فقط عکسش توی فایل قالب هست

این عکسی از سایت ماست
من با  توجه به عکس دوم گفته بودم که بعد ترجمه اینطور شده
فی الحال که این بخش جستجو نیست و توی تنظیمات هم نبود
با کد خاصی نمیشه این بخش رو ایجاد کرد ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر قالب راستچین نبوده و راستچین کردن حتما این قسمتش رو فراموش نمودن تو rtl بذارند کافیه style رو باز کنید و گزینه سرچ رو پیدا کنید یا اینکه آدرس سایت رو قرار بدید بهتون راهنمایی دقیقتری ارائه بشه

موفق باشید

omid.arjmandi

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

اگر قالب راستچین نبوده و راستچین کردن حتما این قسمتش رو فراموش نمودن تو rtl بذارند کافیه style رو باز کنید و گزینه سرچ رو پیدا کنید یا اینکه آدرس سایت رو قرار بدید بهتون راهنمایی دقیقتری ارائه بشه

موفق باشید
لطف میکنین
parstebnet.ir

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

در خود قالب شما جای سرچ قرار داره ولی کدی که اجراش کنه نیست باید سایتی که نمونه دمو این قالب رو داره رو آدرس بدید ببینیم تا بشه از روی اون بهتون گفت

شما برای اطمینان مطمئن بشید فایل سرچ در پوشه قالب وجود داره و حتما در بالاترین سطح پوشه است یعنی اولین سطحی که وارد پوشه میشید.

موفق باشید

بالا