افزایش ممبر تلگرام با پروکسی

یافابرند

تازه وارد
تبلیغات پروکسی تلگرام نعمتی که امروز هست و فردا شاید نباشد، یکی از کارامد ترین مدل تبلیغات در تلگرام است. احتمالا شمایی که در این صفحه هستید و درحال مطالعه این مطلب هستید یا صاحب کانال و کسب و کار تلگرامی هستید و یا ادمین کانالی در تلگرام هستید و حتما تبلیغات مختلفی هم در طول عمر تلگرام برای کانال خود انجام داده اید که تجربه هایی موفق و ناموفقی را از این مدل تبلیغات داشته اید ، تبلیغاتی مانند تبلیغات بنری در گسترده های تبلیغات تلگرامی ، تبلیغات تبادلی با کانال های نزدیک به خودتان و مدل های تبلیغاتی دیگر که در هر برهه زمانی قصد ما این بوده که ممبر بالاتر و با کیفیت تری برای کانال خودمان فراهم کنیم و در نهایت بتوانیم بیشترین درآمد را داشته باشیم، اینک در این صفحه با یکی از مهمترین مدل های تبلیغات تضمینی که پروکسی تلگرام است آشنا می شویم . پیشنهاد می کنیم حتما اگر تبلیغات کانال های حمایتی پروکسی های تلگرام را تست نکرده اید همین امروز بخشی از بودجه ی تبلیغاتی خودتان را به این مورد اختصاص دهید تا از یافابرند یک یادگاری با ارزش داشته باشید. بطور قطع بقین یکی از معتبر ترین نوع تبلیغات که جز بدون دردسر ترین راه کارهاست تبلیغ پروکسی تلگرام است. پیشنهاد یافا به شما اسپانسری بصورت ساعتی است. در ادامه مطلب در مورد نحوه اسپانسری شدن می پردازیم.

rezarezaii

تازه وارد
پروکسی واقعا هزینه بره

و واقعا زوره طرف میلیونی هزینه کنه بعد کلا 100 نفر گیرش بیاد

پیشنهاد بنده هست درسته درصد زیادش فیکه ولی طرف 10 کا بخره 500 تا واقعی گیرش نمیاد اونم با 300 تومن؟

البته این نظر من هست، خرید ممبر نه تنها برای تلگرام بلکه برای رسانه های دیگه مثل مثلا هم مناسبه

من که بارها خرید داشتم خداییش راضی بودم

بالا