افزونه انتخاب سایز و رنگ ووکامرس

omidrastegar

کاربر عضو
banner-590x300.png

۱-  افزونه اول

با افزونه JC WooCommerce Advanced Product Attributes می توان قابلیت انخاب رنگ و سایز را به صورت بسیار زیبا به فروشگاه ووکامرس خود اضافه نمایید

YITH-WooCommerce-Color-and-Label-Variations-v1.0.9.jpg

۲- افزونه دوم

با افزونه YITH WooCommerce Color and Label Variations نز می توان قابلت سایز و رنگ را به فروشگاه ووکامرس اضافه نمود

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

santuri_tanha

تازه وارد
banner-590x300.png

۱-  افزونه اول

با افزونه JC WooCommerce Advanced Product Attributes می توان قابلیت انخاب رنگ و سایز را به صورت بسیار زیبا به فروشگاه ووکامرس خود اضافه نمایید

YITH-WooCommerce-Color-and-Label-Variations-v1.0.9.jpg

۲- افزونه دوم

با افزونه YITH WooCommerce Color and Label Variations نز می توان قابلت سایز و رنگ را به فروشگاه ووکامرس اضافه نمود

You must be registered for see images attach
خواهشا لینک دانلود افزونه اولی را قرار دهید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یافت نشد!

رایگانی ازش در اینترنت منتشر نشده

SANBOR

تازه وارد
شبیه این نیست ؟

ما بتوانیم گروه بندی کنیم یا حتی روشی ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما قول داده بودین که شبیه به این افزونه رو خودتون بنویسید

پس چی شد؟
شبیه به این نگفتیم ، گروه بندی بود که در حال پیاده سازی هست.

شبیه این نیست ؟

ما بتوانیم گروه بندی کنیم یا حتی روشی ؟
در تالار چندین مورد معرفی کردیم. بررسی کنید.

santuri_tanha

تازه وارد
شبیه به این نگفتیم ، گروه بندی بود که در حال پیاده سازی هست.

در تالار چندین مورد معرفی کردیم. بررسی کنید.
این روش ها هیچ کدوم کارساز نیست

شما اگه امکان داره این افزونه را بخرید نالش کنید و من حاضرم مبلغی پرداخت کنم  و فکر میکنم کاربران دیگه هم حاضرن مبلغی پرداخت کنن تا این مشکلشون حل بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
من فکر کنم بتونم این محصول رو بخرم..

و در اخرسر هم فارسی سازیشو متقبل میشم..

اما خب دوستان باید هزینه اش رو بدن مثلا یا گروهی باشید ک همه باهم دست جمعی بذارید و یا اینکه تک نفره باشه و اختصاصی برای یک نفر انجام بشه

قیمتش هم هرچقدر نشوته * دلار روز بکنید و یه هزینه پورسانت هم میخوره فک کنم...خواستید اطلاع بدید من دقیقا بهت میگم.هزینه اش رو

santuri_tanha

تازه وارد
فکر کنم این افزونه تک کاربره باشه اگه نال بشه خیلی خوب میشه و هزینه تقسیم میشه

omidrastegar

کاربر عضو
فکر کنم این افزونه تک کاربره باشه اگه نال بشه خیلی خوب میشه و هزینه تقسیم میشه
اگر توجه کنی فقط شما درخواست دادی صدتا هم پست گذاشتی که میخوام

حالا هم یک نفر پیدا شده انجام بده میگی نال بشه و... اگر میخوای پول بده نمیخوای این قدر تایک نزن اگر بود میزاشتیم

santuri_tanha

تازه وارد
اگر توجه کنی فقط شما درخواست دادی صدتا هم پست گذاشتی که میخوام

حالا هم یک نفر پیدا شده انجام بده میگی نال بشه و... اگر میخوای پول بده نمیخوای این قدر تایک نزن اگر بود میزاشتیم
همه میتونن افزونه های نال شده را از سطح وب پیدا کنن ولی این نیست و می دونم که از دست شما برنمیاد که این افزونه رو پیدا کنید

AMIB

تازه وارد
تست کردن افزونه روی لوکال خودتون اونقدر سخت نیست که به خاطرش اینجا مطلب ارسال کنید تا دیگران تست کنن

خیلی راحت می‌شه افزونه رو نصب کرد و حالت‌های مختلفش رو امتحان کرد

بعد هم نتیجه‌ی بررسی‌ها رو اینجا نوشت تا دیگران اگر نیاز داشتن استفاده کنن

aghorbanmehr

تازه وارد
چقدر اینجا همه با هم دعوا دارن! تا جایی که من میدونم فرهنگ فروم یعنی حل مشکل همدیگر! هدف اصلی فروم همدلی برای حل یک مشکل مشترک هست! اینجا هرکی سوال پرسیده یکی بهش توپیده!

santuri_tanha

تازه وارد
این انجمن چند ماهه نیمه فعاله و به هیچ کدوم از مشکلات بنده و امثال بنده رسیدگی و کمک نشده

میترسم 2 و 3 ماهه بعد کلا غیرفعال بشه

Qalekhani

قلعه‌خانی
این انجمن چند ماهه نیمه فعاله و به هیچ کدوم از مشکلات بنده و امثال بنده رسیدگی و کمک نشده

میترسم 2 و 3 ماهه بعد کلا غیرفعال بشه
شاید مشکل از نحوه بیان شما باشه. وگرنه خیلی از عزیزان روزانه اینجا کارشون راه میفته.

به هر حال نمیخواد بترسید. روز به روز فعالتر میشه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یکی از دلایل رفع نشدن مشکلات شما عزیزان ، حرفه ای تر شدن شماست ، به این معنی که سوالات عادی و مشکلات عادی رو رفع کردید ، حالا سوالات و انتظارات بیشتری (حرفه ای تر) رو دارید! مشکلاتی که شاید هیچ کدوم از ما با اون ها سر و کار نداشته باشیم. و برای رفع اون باید ساعت ها وقت بگذاریم

اینکه میگید نسبت به چند ماه گذشته سوالات پاسخ داده نمیشه ، باید دید سوالات شما در قبل از این زمان عدم پاسخ گرفتن چی بوده ، الان سوالات در چه سطحی هست.

درسته اینجا فرومه و ما به شما کمک میکنیم. اما رفع مشکلات شما قرار نیست 100% صورت بگیره. انتظارات شما ممکنه نامعقول باشه . ممکنه اون قدر بزرگ باشه که جز به هزینه کردن ، راهی نباشه ...

کافیه همین سوالاتی که شما اینجا مطرح می کنید رو برید در سایت های Freelancers جستجو کنید. چه هزینه هایی بابت این کارها دریافت می کنند.

پس فکر نکنید کاربران اینجا فی سبیل الله کار میکنن. زندگی دارن، سایت های شخصی دارن ، بیزنس های طراحی وب خودشون رو دارن و اینجا حداکثر توانشون رو میگذارند.

با این حال ، میدونم مدیران کمی غیر فعال شدند (خودم هم) ، مشکلاتی داشتند ، ان شالله وضعیت بهبود پیدا خواهد کرد

بالا