افزونه ای برای عوض کردن یک عبارت

soosmar

کاربر عضو
سلام
وقت بخیر

فرض کنید که من در قسمتی از محتوای سایتم ( داخل صفحه ساز قالب ) نوشتم:
این افزونه
و حالا قصد دارم عبارت بالا رو به این افزونه کاربردی تغییر بدم.

آیا افزونه ای سراغ دارید که بتونه این کار رو برای من به صورت اتوماتیک انجام بده و من ناچار نباشم دستی به سراغ اصلاح کردن برم؟

با تشکر

harbiline

Edris
هرچه کمتر از افزونه استفاده کنید بهتره..مستقیما تغییر بدید خیلی بهتر هستش تا با افزونه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soosmar

soosmar

کاربر عضو
کاملا موافقم...
اصلا افزونه ها قادر به پیدا کردن متن مورد نظر من نیستن!
ظاهرا صفحه ساز محتوا رو کد می کنه و داخل دیتابیس ذخیره می کنه...
آموزشی سراغ دارید که از طریق دیتابیس بتونم این تغییرات رو اعمال کنم؟

harbiline

Edris
نگاه کنید اگر از تو بخش صفحه ساز قالب نوشته شده مثل کامپوزر اون خب اگر تو بخش زبانش باید تغییر بددید متو
اگر ن تو خوده قالب هستش بهتره تو زبان قالب تغییر بدید..
یه دمو از چیزی که الان هستش نشون بددید بهتر میشه راهنمایی کرد

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
قبل از هر کاری از دیتابیس خودتان فول بک آپ بگیرید. این ساده ترین شکل امنیت است
ساده ترین شکل جستجو در دیتابیس رو شخصا انجام بدید .
وارد phpmyadmin بشید . سپس روی دیتابیس مورد نظر کلیک کنید در سمت راست گزینه search رو بزنید
در کادر این قسمت کلمه مورد نظر رو بزنید
Words or values to search for (wildcard: "%"):
سپس در بخش زیرین Inside tables: گزینه Select all رو بفشارید که جستجو رو بصورت کامل انجام بده ، با فشردن این گزینه یک رنگ دوم روی دسته بندی ها قرار می گیرد.اگر تغییر رنگ دیده نشود جستجو ناقص می شود پس دوباره انجام دهید
و در انتها دکمه Go رو بزنید
پس از یک ثانیه لیست کامل دسته بندی نمایش داده می شود
در صورت عدم وجود کلمه مورد نظر 0 نمایش داده شده و در غیر اینصورت تعداد کلمه موجود در سمت چپ هر دسته بندی دیده می شود
در سمت راست اگر کلمه باشد 2 گزینه جستجو (Browse) و حذف (Delete) فعال می شود. هیچگاه از گزینه حذف استفاده نکنید
اما برای اینکه بدانید مسیر مورد نظر درست است یا خیر روی جستجو(Browse) سمت راست دسته بندی ها کلیک کرده به صورت خودکار به پایین هدایت و در پایین صفحه لیستی از دسته مورد نظر شکل می گیرد پس روی هرکدام کلیک کرده تا تغییرات را اعمال کنید . در بالای لیست دسته بندی ها بصورت کامل کد موجود به صورت کامل نمایش داده می شود که تغییرات را بدون رفتن و طی کردن چند ده باره انجام و ذخیره کنید.
برای سایر دسته بندی هایی که اسم مورد نظر هست کافیست به سمت بالای مرورگر بازگردید.
یادتان باشد باز کردن جستجو دسته مورد نظر در تب جدید مرورگر امکان پذیر نیست و باید کلیه مراحل را طی کنید.

این افزونه را نیز بررسی کنید در استفاده از آن دقت کنید.

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soosmar
بالا