افزونه بررسی و تایید مدیر قبل از پرداخت

• شروع کننده موضوع Mgs4
  • تاریخ شروع

Mgs4

تازه وارد
6/8/19
1
1
1
سلام دوستان ایا افزونه یا راهی هستش که وقتی کالایی ثبت میشود تا مدیر تایید نهایی رو نداده است که ایا کالا موجود یا قیمت درست هستش مشتری به قسمت پرداخت هدایت نشود

• Like
Reactions: Mohammad

localroot

تازه وارد
14/10/18
53
21
8
26
Turkey / Ankara
Atil.ir
یعنی میخواین 24 ساعته یه نفر پشت سیستم سریع اینو تایید کنه یا میخواین هر موقع تایید شد دوباره کاربر به سایت برگرده؟

masoud ashoori

کاربر عضو
24/10/16
341
27
28
30
شاهرود
یعنی میخواین 24 ساعته یه نفر پشت سیستم سریع اینو تایید کنه یا میخواین هر موقع تایید شد دوباره کاربر به سایت برگرده؟
من هم چنین چیزی میخوام
کاربر امکان پرداخت نداشته باشه و مدیر دستی تایید کنه سفارش رو و بتونه مواردی رو حذف کنه از سفارش کاربر
بعد از تایید مدیر سفارش قابل پرداخت بشه

localroot

تازه وارد
14/10/18
53
21
8
26
Turkey / Ankara
Atil.ir
من چیزی ندیدم ولی حتما افزونه ای برای این خواهد بود.
یا میتونید اختصاصی بدید براتون بنویسن

fathi97

تازه وارد
8/8/19
1
0
1
parmatik.com
سلام من افزونه فرم ساز گرویتی رو نصب کردم ولی کد لایسنس میخواد ازم :confused:

sahin

تازه وارد
23/4/19
74
17
8
salartarh.ir
سلام دوستان ایا افزونه یا راهی هستش که وقتی کالایی ثبت میشود تا مدیر تایید نهایی رو نداده است که ایا کالا موجود یا قیمت درست هستش مشتری به قسمت پرداخت هدایت نشود
یک بار چنین افزونه ای من دیدم توی گوگل اونم پارسال توی گوگل سرچ کنید اگر هنوز باشه شاید تونستین پیدا کنید اگرم نبود باید بدین براتون بنویسن

localroot

تازه وارد
14/10/18
53
21
8
26
Turkey / Ankara
Atil.ir
از افزونه WP Estimation Form استفاده کنید،فکر کنم بتونید باهاش اون چیزی که میخواین و عملی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,317
261
83
31
PersianScript
چنین افزونه ای رو طراحی کردیم و بزودی منتشر میشه .
میتونید اخبار رو از طریق کانال تلگرام ووکامرس فارسی دنبال کنید @woocommerce_ir