افزونه جدید درگاه زرین پال برای ووکامرس

reza_101010

تازه وارد
سلام در ورژن قبلی افزونه زرین پال :

بر فرض مثال اگر کاربر سفارشی انجام می داد برای پرداخت هزینه باید سایت زرین پال متصل می شد تا اینجا مشکلی نبود

هزینه را که پرداخت می کرد برای مشخص بودن اینکه مشتری هزینه را پرداخت کرده است فقط و فقط یک راه وجود داشت آنهم این بود که فروشنده در پنل زرین پال خود مراجعه کند و ببیند پول پرداخت شده یا نه

حالا فرض کنید 10 نفر از سایت خرید داشتن از کجا می شد فهمید کی پول داده کی پول نداده ؟؟؟؟؟

در افزونه ای که من مشاهده کردم از شرکت پی لاین برای ووکامروس این مشکل به این صورت حل شده است که

در سفارش مورد نظر در همان پنجره مدیریت ووکامروس در قسمت توضیحات جایی اضافه میکند که پرداخت و عدم پرداخت و نیز شماره فاکتور و غیره را مشخص می کند

حالا بعد از مکاتبات پی در پی با زرین پال این شرکت آبدیت جدید این افزونه را خدمت دوستان ارائه میکند لطفا بررسی کنید

تا اگر مشکل داشت بگیم درستش کنن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

faqsystem

تازه وارد
افزونشون بعد از خرید به وبسایت برنمیگشت . اون چی درست شده ؟

omid-boy

تازه وارد
سلام در ورژن قبلی افزونه زرین پال :بر فرض مثال اگر کاربر سفارشی انجام می داد برای پرداخت هزینه باید سایت زرین پال متصل می شد تا اینجا مشکلی نبود

هزینه را که پرداخت می کرد برای مشخص بودن اینکه مشتری هزینه را پرداخت کرده است فقط و فقط یک راه وجود داشت آنهم این بود که فروشنده در پنل زرین پال خود مراجعه کند و ببیند پول پرداخت شده یا نه

حالا فرض کنید 10 نفر از سایت خرید داشتن از کجا می شد فهمید کی پول داده کی پول نداده ؟؟؟؟؟

در افزونه ای که من مشاهده کردم از شرکت پی لاین برای ووکامروس این مشکل به این صورت حل شده است که

در سفارش مورد نظر در همان پنجره مدیریت ووکامروس در قسمت توضیحات جایی اضافه میکند که پرداخت و عدم پرداخت و نیز شماره فاکتور و غیره را مشخص می کند

حالا بعد از مکاتبات پی در پی با زرین پال این شرکت آبدیت جدید این افزونه را خدمت دوستان ارائه میکند لطفا بررسی کنید

تا اگر مشکل داشت بگیم درستش کنن
سلام

من یه مشکلی دارم، وقتی نصب میکنم دیگه صفحه مدیریت سایتم باز نمیشه تا وقتی که پوشه افزونه رو پاک کنم

بالا