افزونه حضور غیاب وردپرس

javananit96

کاربر عضو
سلام دوستان ببخشید میخواستم بدونم کسی برای وردپرس افزونه حضور غیاب به صورت آنلاین سراغ داره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

برخی افزونه های مدیریت کاربران این قابلیت رو دارند یا مثلا افزونه های vip که پوینت روزانه جایزه می دن البته یک دو مورد قالب وردپرس آموزشگاهی هم همچین افزونه ای رو دارند که خیلی راحت می تونید این قالب ها رو پیدا کنید

موفق باشید

javananit96

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

برخی افزونه های مدیریت کاربران این قابلیت رو دارند یا مثلا افزونه های vip که پوینت روزانه جایزه می دن البته یک دو مورد قالب وردپرس آموزشگاهی هم همچین افزونه ای رو دارند که خیلی راحت می تونید این قالب ها رو پیدا کنید

موفق باشید
اگه امکانش هست قالب لینکشو بدی ممنون میشم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یکم جستجو و دست برداشتن از تنبلی بد نیست ؟ :))

ضمنا قبلتر گفتم شاید داشته باشند ولی افزونه های پوینت روزانه رو مطمئن هستم میشه با تغییراتی به چیزی که نیازه تبدیل کرد تازه عملکردهای دیگه که بدرد بخوره هم دارند

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای امتیاز دهی بر اساس بازدید روزانه ، پیشنهاد میکنم از Mycred استفاده کنید. این افزونه این امکان رو داره بر اساس بازدید روزانه از سایت ، امتیاز یا جایزه داد.

javananit96

کاربر عضو
برای امتیاز دهی بر اساس بازدید روزانه ، پیشنهاد میکنم از Mycred استفاده کنید. این افزونه این امکان رو داره بر اساس بازدید روزانه از سایت ، امتیاز یا جایزه داد.
محمد جان این افزونه برای حضور غیاب نیست من یک مدرسه غیر دولتی دارم تعداد 20 نفر با کادر مدرسه هستیم میخوام حضور غیاب به صورت آنلاین داشته باشیم نه دفتری افزونه ای نیاز برای اینکار دارم ممنون

m0h4mm4d

کاربر عضو
محمد جان این افزونه برای حضور غیاب نیست من یک مدرسه غیر دولتی دارم تعداد 20 نفر با کادر مدرسه هستیم میخوام حضور غیاب به صورت آنلاین داشته باشیم نه دفتری افزونه ای نیاز برای اینکار دارم ممنون

این افزونه هست ولی میشه بپرسم چرا آنلاین ؟ دیگه حضور و غیاب نمیشه که . اگر بقیه دسترسی دارند .

ایجاد حضور و غیاب با گوگل داک را هم بررسی کنید . فکر میکنم راحت تر باشه براتون .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

javananit96

کاربر عضو

این افزونه هست ولی میشه بپرسم چرا آنلاین ؟ دیگه حضور و غیاب نمیشه که . اگر بقیه دسترسی دارند .

ایجاد حضور و غیاب با گوگل داک را هم بررسی کنید . فکر میکنم راحت تر باشه براتون .

میخوام الاین زمانی که پچه ها حضور پیدا میکنند پیامک برای خانواده شون بره

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

لینک ارسالی https://docs.google.com/document/d/1-mmsw09JTB09HisM6K5cPnphy2LIcwH1D-6z7JqkFow/edit

شما حاوی یک فایل بد افزار برای دانلود است. لطفا جهت آلوده نشدن سایر عزیزان پاک بفرمایید

دوستان عزیز پس از ورود اگر احیانا روی Click here to get file. کلیک کردید و یک صفحه که به سرعت توسط چند دامنه مختلف شما رو به سایت مخرب اصلی ارجاع داده و به سرعت روی مرورگر شما نصب میشه. حدالامکان آنتی ویروس فعال و بروزی جهت جلوگیری داشته باشید

موفق باشید

m0h4mm4d

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

لینک ارسالی

شما حاوی یک فایل بد افزار برای دانلود است. لطفا جهت آلوده نشدن سایر عزیزان پاک بفرمایید

دوستان عزیز پس از ورود اگر احیانا روی Click here to get file. کلیک کردید و یک صفحه که به سرعت توسط چند دامنه مختلف شما رو به سایت مخرب اصلی ارجاع داده و به سرعت روی مرورگر شما نصب میشه. حدالامکان آنتی ویروس فعال و بروزی جهت جلوگیری داشته باشید

موفق باشید
سلام . ممنون از گزارش ، فایل را پاک کردم . فایل را دانلود نکرده بودم ، فقط توضیحات را خوندم . در هر صورت با توضیحات جدید این دوستمون قضیه گوگل داک منتفی هست .

m0h4mm4d

کاربر عضو
میخوام الاین زمانی که پچه ها حضور پیدا میکنند پیامک برای خانواده شون بره
سلام . خیلی توضیحاتتون کلی و ناقص هست . هر کدام از دوستان اینجا یک برداشتی از سوال شما کردند . حداقل بیشتر توضیح بفرمایید و غلط املایی هم نداشته باشید .

بچه ها کجا حضور پیدا می کنند ؟؟ کلاس آنلاین ؟ حضور فیزیکی در مدرسه ؟؟

javananit96

کاربر عضو
سلام . خیلی توضیحاتتون کلی و ناقص هست . هر کدام از دوستان اینجا یک برداشتی از سوال شما کردند . حداقل بیشتر توضیح بفرمایید و غلط املایی هم نداشته باشید .

بچه ها کجا حضور پیدا می کنند ؟؟ کلاس آنلاین ؟ حضور فیزیکی در مدرسه ؟؟
سلام دوستان ببخشید چشم الان سرعت نتم پایین حتما توضیحات کامل میفرستم

Amiran89

تازه وارد
سلام چرا اپلیکیشن های حضور و غیاب رو امتحان نمیکنید. همون حضور و غیاب آنلاین هست. با gps ، وای فای ، بلوتوث هم کار میکنه
به این لینک سر بزنید شاید کمکتون کرد :

بالا