افزونه خبرنامه ووکامرس

saeedpersian

کاربر عضو
خيلي خلاصه بود. كاش درمورد نحوه كارش يه توضيحي ميدادي. كه مثلا شماره موبايلهاي خريداران رو بعنوان اعضاي خبرنامه انتخاب ميشه كرد يا نه

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
هنوز تست نکردم. ولی با توجه به توضیحاتی که در برگه افزونه نوشته شده، با افزونه کار می کنه. خبرنامه از طریق ایمیل هست. شاید بشه با تغییراتی برای موبایل هم انجام بشه. البته اگه به صورت یک add on بشه این تغییرات رو بش اضافه کرد،خوبه.

دیدن این لینک ها خالی از لطف نیست

payamosouli

تازه وارد
هنوز تست نکردم. ولی با توجه به توضیحاتی که در برگه افزونه نوشته شده، با افزونه کار می کنه. خبرنامه از طریق ایمیل هست. شاید بشه با تغییراتی برای موبایل هم انجام بشه. البته اگه به صورت یک add on بشه این تغییرات رو بش اضافه کرد،خوبه.

دیدن این لینک ها خالی از لطف نیست

سلام و احترام

بنده خبرنامه newletter رو نصب کردم اما نیاز به API Code داره. مطالعاتی در این زمینه کردم و داخل mailchimp اکانتی ساختم و API رو گرفتم اما با وارد کردنش میگه نادرست است.

داخل contuctus هم اکانت ساختم اون هم همین ارور رو میده.

کسی از دوستان اطلاع داره برای راه اندازی این خبرنامه باید چکار کرد؟؟؟

سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این افزونه گفته که mailchimp رو پشتیبانی میکنه؟

payamosouli

تازه وارد
این افزونه گفته که mailchimp رو پشتیبانی میکنه؟
سلام و احترام

در این باره مطالعه کرده بودم درسایتی که متاسفانه مثل اینکه به نوعی ساختگی بود و همچین چیزی وجود نداشت.

توی سایت خود newsletter اکانت ساختم اما جایی تحت عنوان API نداشت. در این مورد اطلاعاتی دارید یا خودتون کلا چه افزونه ای رو برای خبرنامه پیشنهاد میدید؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر mailchimp میخواید

بالا