افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ووکامرس رو به اخرین نسخه فارسی ارتقا بدید

arash6

تازه وارد
وردپرس و ووکامرس هر دو بروز شدن ولی باز مشکل وجود داره، حتی کد های جاوا قالبم رو هم بر میدارم مشکل داره!

فقط زمانی که تابع <?php wp_head(); ?> رو کلا بر میدارم که خیلی از فایل ها لود نمیشه به نظر درست کار میکنه ...

این فرم تو صفحه پرداخت 2 تا در میان لود میشه :

<<form id="checkout_confirmation" method="post" action="https://pgw.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/startpay.mellat" style="margin:0px" >

<input type="hidden" name="RefId" value="'.$res[1].'" />

<input type="submit" value="در صورت عدم انتقال اینجا کلیک کنید" />

</form>

نمیشه کاری کرد که به جای اینکه خودکار به صفحه بانک منتقل بشه، به صورت دستی با زدن کلید انتقالبه بانک فقط منتقل بشه ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مربوط به فایل های جاوا هست دوست عزیز... یک بار به کل وردپرس رو حذف کنید و مجددا نصب کنید

arash6

تازه وارد
با دو تا قالب دیگه ووکامرس تست کردم باز وصل نمیشه!

من فکر میکنم این پلاگین مشکل داره مخصوصا با کد های قالب

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز ، شما اولین نفر نیستید که از این سیستم استفاده می کنید...

وردپرس رو حذف و نصب مجدد کنید حل میشه

arash6

تازه وارد
امتحان میکنم، فقط میشه دیتابیس رو نگه داشت و وردپرس رو دوباره روی دیتابیس قبلی نصب کرد ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل شما درون دیتابیس هست. دیتابیس قبلی شامل تنظیمات ووکامرس هست ... به همین خاطر میگم ووکامرس جدید نصب کنید

نکته: با افزونه wordpress reset دیتابیس رو ریست کنید. من چندین سایت که مشکل شما رو داشتن تست کردم با این افزونه رفع شدن...

arash6

تازه وارد
محمد جان ممنونم، مشکل من اینه که اطلاعات روی دیتابیسم مهمه و نمیتونم پاکشون کنم !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشخصات هاست رو برای من پیغام خصوصی کنید فردا بررسی می کنم...

+ مشخصات مدیریت وردپرس

siavash82ir

تازه وارد
برای اینکه درست کار کند باید با بانک تماس بگیریم؟

بالاخره شماره حساب چیزی باید داشته باشه...

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وارد این سایت بشید...

behpardakht.com

باید درگاه بگیرید... همینطوری الکی نیست شماره حساب بدید بهش :-/

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
وقتی دکمه انجام خرید رو میزنم. به صفحه پرداخت بانک ملت نمیره. و صفحه تصفیه حساب-پرداخت میاد.

اونجا هم نوشته برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید. اما دکمه ای نیست.

درگاه از بانک هم گرفتم و اونها رو در افزونه وارد کردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arash6

تازه وارد
وقتی دکمه انجام خرید رو میزنم. به صفحه پرداخت بانک ملت نمیره. و صفحه تصفیه حساب-پرداخت میاد.اونجا هم نوشته برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید. اما دکمه ای نیست.

درگاه از بانک هم گرفتم و اونها رو در افزونه وارد کردم.
دوست عزیز به گفته محمد عزیز (مدیر انجمن) ووکامرس رو حذف کنید و table ووکامرس رو از دیتابیس پاک کنید و دوباره ووکامرس رو توی وردپرس نصب کنید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
این کار رو کردم. حتی کاملا دیتابیس رو حذف کردم و دوباره ایجاد کردم. فایده ای نداشت. تا چهارشنبه اگه جواب نده . قطعش می کنن. یکی از دوستان لطف کنه من اطلاعات رو بش میدم برام حلش کنه

sajjad203

تازه وارد
منم همین مشکل رو دارم. با درگاه پی این درسته ولی با درگاه ملت مشکل ذکر شده رو دارم

fasite

تازه وارد
دوستان آدرس هاست به پرداخت تغییر کرده و به شاپرک انتقال داده شده،مدیران لطفا ورژن جدید رو زودتر ارائه بدن،ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان من تماس گرفتم. گویا درگاه ملت مشکل داره با شاپرک. دیروز بروزرسانی انجام دادم. بهشون اطلاع دادم موردی رو. و گفتن بروز نکنید فعلا تا چند روز اینده... تا مشکل رو رفع کنن...

به محض رفع مشکل بروزرسانی انجام میشه

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
یعنی محمد جان، ایراد اینه؟ دکمه میادش؟

دکمه برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید. چون الان که دکمه ای نیست.

محمد جان خودت این افزونه رو تست کن. مطمئنم به مشکل بر می خوری. غیرممکنه جواب بده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirkashani

کاربر عضو
یعنی محمد جان، ایراد اینه؟ دکمه میادش؟دکمه برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید. چون الان که دکمه ای نیست.

محمد جان خودت این افزونه رو تست کن. مطمئنم به مشکل بر می خوری. غیرممکنه جواب بده
جناب دلاوران بنده کاشانی هستم

برید به این سایت

kavanshop.ir

با همین افزونه در حال فعالیت هست مشخصات سرورتون رو پیام خصوصی کنید بررسی کنیم

با تشکر

ashoori

تازه وارد
سلام

لطفا افزونه بانك ملت هماهنگ با سيستم شاپرك را قرار دهيد

با تشككككككككككككر :63:

بالا