افزونه رزرواسیون فروشگاه ووکامرس WooCommerce Bookings

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سایت مذکور جوملاست و ربطی به ووکامرس ندارد

لطفا سوالات بی ربط را در این تاپیک مطرح نکنید!

ahmad_mnx

تازه وارد
سلام خدمت دوستان محترم

از بایت شمسی سازی تشکر ویژه دارم

مشکل من محدوده تاریخ هستش زمانی کاربر تاریخ از date picker میزنه فقط تاریخ شروع پر میشه ولی تاریخ بعدی پر نمیشه 

TQOxj.png

هومان هرمزدی

تازه وارد
سلام خدمت دوستان محترم

مشکل من محدوده تاریخ هستش زمانی کاربر تاریخ از date picker میزنه فقط تاریخ شروع پر میشه ولی تاریخ بعدی پر نمیشه
چجوری مشکل تاریخ شمسی حل شد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehdi66

تازه وارد
سلام دوستان. یه مشکلی هست. اگر رزرو رو بر اساس ساعت در نظر بگیریم، مثلا یک اتاق ساعتی 10 هزارتومن، اگر شخصی 3 ساعت رزرو کنه باید 30 هزارتومن پرداخت کنه اما در سبد خرید همون یکساعت محاسبه میشه. 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از اخرین نسخه اش استفاده می کنید؟

bhoali

تازه وارد
چند سوالدارم اهل فن و دستندرکاران 

1 حالا با این همه زحمت  بالاخره چی شد .مشکلش الان چیه ؟

2 اونی که بایددانلود کنیم کجاست  ؟گفته شده پست اول ---- اونجا هزارتا لینک هست 

2 فارسی سازی جداست یا با یک دانلود همه چیز را داریم 

armin3000

تازه وارد
سلام خدمت دوستان به ویژه آقا محمد و حنان عزیز،

میخواستم بپرسم آیا فرصتی برای توسعه ماژول شمسی ساز Bookly یا سیستم‌های رزرواسیون مشابه که ترجیحا امکان اتصال به درگاه‌های ایرانی رو هم داشته باشن پیدا نکردید؟ پیشنهاد شما برای یک سیستم بوکینگ با قابلیت انتخاب Time Slot و ترجیحا اتصال به درگاه پرداخت و ماژول پیامک چی هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

armin3000

تازه وارد
اگر بتونید پلاگین وردپرس یا حتی اسکریپت PHP هم پیشنهاد بدین که ارزش صرف هزینه جهت شمسی سازی داشته باشه ممنون میشم. تا حد ممکن میخوایم خود سیستم امکانات مناسبی داشته باشه. در این مدت فقط از Bookly نسبتا راضی بودم ولی اون هم امکان انتخاب چند Time Slot رو به صورت همزمان نداره. لطفا اگر با یک اسکریپت یا پلاگین خارجی خیلی خوب که کمترین مشکل رو داشته باشه آشنا شدید اطلاع بدین. سپاسگزارم.

goldenswan

تازه وارد
WooCommerce Bookings پارسی یک افزونه ی تجاری می باشد که به وسیله ی آن قادر هستید براحتی فروشگاه ووکامرسی خود را تبدیل به یک سیستم رزرواسیون آنلاین (هتل ، وقت پزشک ، سالن ها و همایش ها و...) کنید. این افزونه فوق العاده کاربردی دارای قابلیت هایی نظیر قابلیت ایجاد محدودیت ، قابلیت تعریف تاریخ انقضا ، قابلیت تعریف قیمت های دلخواه ، سیستم اطلاع رسانی ایمیلی ، قابلیت تعیین تاریخ شروع و پایان برای رزرو هتل ، قابلیت ثبت درخواست برای تاریخی خاص و... می باشد. قابل ذکر است قیمت این سیستم 250 دلار است که هم اکنون می توانید این افزونه را رایگان دریافت کنید

1a61-woocommerce-booking-extension-300x300.jpg

اطلاعات بیشتر:

کد:
http://www.woothemes.com/products/woocommerce-bookings/

دمو:

کد:
http://demo2.woothemes.com/bookings/product/2595/

دانلود:

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/5027-woocommerce-bookings.zip

من تازه این تاپیک رو دیدم و افزونه رو دانلود، نصب و فعال کردم.

ولی بازم توی تقویم موقع انتخاب زمان تقویم میلادی هستش!!! 

تا یه جاهایی هم نظرات دوستان رو خوندم.

هم افزونه های شمسی سازی رو تست کردم هم میشه گفت تمام کارهایی که دوستان گفته بودن رو انجام دادم. ولی هنوز تقویم میلادیه.

میخواستم ببینم آیا راهی هست که این افزونه تاریخش شمسی بشه؟ توی قالبهایی که برای رزرواسین هتل برای فروش موجوده و قیمتشون بعضاً خیلی بالاست این افزونه داره با تقویم شمسی استتفاده میشه!

ینی راهش وجود داره.

اینجا ولی کسی نمیدونه!

ممنون میشم یکی بیاد یه جواب کامل در این رابطه بده...

آیا این افزونه ای که گذاشتین قابلیت شمسی شدن از طریق خودش رو داره؟ آیا باید افزونه جانبی براش نصب بشه؟ آیا باید توی قالب تغییراتی اعمال بشه؟

ممنون

zahra2912

تازه وارد
با سلام من تو تاریخ مشکل دارم. یه سوالی که از دوستان دارم اینه که چطور میشه تو یک روز ساعت و دقیقه ها رو تعریف کرد که هر روز مثلا 50 تا نوبت مختلف ثبت کرد. ممنونم از سایتتون

ehmi

تازه وارد
سلام خدمت دوستان محترم

مشکل من محدوده تاریخ هستش زمانی کاربر تاریخ از تقویم میزنه فقط تاریخ شروع پر میشه ولی تاریخ پایان پر نمیشه  

mehdi.mokhtari

تازه وارد
با سلام

من یه سوال داشتم در مورد روش پرداخت در این افزونه

آیا میشه تو این تاپیک مطرحش کنم؟

mehdi.mokhtari

تازه وارد
با سلام

یه سایت رزرواسیون هتل طراحی کردم با افزونه woocommerce bookings و تقریبا اونچیزی شد که میخام ولی متاسفانه یه مشکل بزرگ وجود داره و اون اینه که این افزونه یک نوع روش پرداخت با عنوان " بررسی در دسترس بودن رزرو " رو به ووکامرس اضافه کرده که با فعال کردن افزونه این روش فعال میشه و باعث میشه رزرو کاربر ابتدادر انتظار تایید بمونه و پس از تایید مدیر سایت بایستی لینک پرداخت که توسط ووکامرس اماده شده به ایمیل کاربر ارسال بشه. ولی این روش بسیار زمان بره و برای کاربر بسیار خسته کننده و طولانی . روش درست و معمول اینه که کاربر تو همون صفحه checkout وقتی درخواستش رو فرستاد  منتظر بمونه تا بعد از 1 تا 2دقیقه مدیر تایید کنه و همون صفحه رفرش بشه و گزینه های پرداخت ظاهر بشن.
ممنون میشم راهنماییم کنین چون واقعا بخاطر همین یه مشکل نمتونم از سایت استفاده کنم

بالا