افزونه روبات افزایش دهنده بازدید وردپرس

• نویسنده موضوع djary
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

djary

کاربر عضو
به لیست افزونها اضافه نمی*شه چرا ؟

djary

کاربر عضو
جواب اونو پیدا کردم اما یکی* بگه اینا چه فرقی* می*کنه کدوم انتخاب بشه بهتره ؟

index, follow

index, nofollow

noindex, follow

noindex, nofollow

nulledscriptz

کاربر عضو
به لیست افزونه ها اضافه میشه . برای بار چندم چک کردم.

از نسخه چند استفاده میکیند ؟ من بروی 2.9 و 3.0 تست کردم درست بود.

index follow رو بزنی از ایندکس سایتت همه لینک ها رو تعقیب میکنه و بهتره بقیشم واضحه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sadeght

تازه وارد
شما برنامه نویس این افزونه تشکر می کنم واقعا خوبه

برای بنده هم داره کار می کنه و بسیار خوب هست

امیدوارم کارهای بیشتر و بهتری ببینیم

موفق باشید

در پناه حق

djary

کاربر عضو
بله کار داد

دست شما درد نکنه اگر ممکن هست افزونه واسه ارسال ارسال مطلب توسط کاربران مثل نیوک اینا بسازید توپ می*شه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

djary

کاربر عضو
خیلی خیلی ممنون نمی*شه کاری کرد که بجای اینکه ستونی بیاد به صورت سطری بیاد ؟ یا مثلا کود بذاریم تو یه برگ بازم کار می*کنه یان از سئو ش کم نمی*شه ؟ یا باید حتما صفحه اول باشه ؟

nulledscriptz

کاربر عضو
از سئو کم نمیشه . این کد فقط برای استفاده در قالب وردپرسه . نسخه دو این پلاگین پس فردا منتشر میشه اون خودش یه صفحه اتوماتیک میسازه و لینک ها رو می ذاره اونجا . اینطور ساید بارتون شلوغ نمی شه و کلی مزیت دیگه هم داره . هیچ مشکلی هم با گوگل نداره چون لینک هاش به مطالب واقعی میرسن و کاربران سر در گم نمی شن و ...

راستی کسایی که استفاده می کنن لطفا آدرس وبسایتشونم ذکر کنن تا نتیجه رو ببینیم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

djary

کاربر عضو
بسیار عالی* پس من تا پس فردا که نسخه ۲ ش آماده می*شه فعلا کاری نمیکنم چون مثل این که تمومه مشکلات رو حل می*کنه یعنی نیزی نیست که بریزیم تو برگ جدید

آدرس سایت هم اینه میتونید برید ببینید

omrdabakhte1

تازه وارد
خیلی ممنون بابت این افزونه ی فوق العاده .

من نسخه جدید و آپدیت شده ی این افزونه رو هم با موفقیت نصب و اجرا کردم.

من یه پیشنهاد واسه دوستان دارم که بازده ی بهتری از این افزونه بگیرند .

لینک ها رو بندازند تو <h1> و بعد تو صفحه اول سایتشون (فایل index.php قالب ) کد رو بذارند و مخفی کنند . اینجوری تاثیرش بهتر میشه. بنده همین کار رو انجام دادم و نتیجش رو همون روز اول از طریق آمارگیر وردپرس مشاهده کردم.

سایت بنده : تو سورس ، اولین کد ها بعد <body>

_____

فقط اگه امکان سانسور و فیلتر کلمات به این افزونه اضافه بشه خیلی عالی میشه.

چون خیلی ها کلماتی سرچ می کنند و به روش های خیلی عجیب وارد سایت میشند که جالب نیست. مصلا با سرچ کلمه ی عکس ایرانی "س...پر" . از طریق عکس ایرانی وارد سایت میشند اما این کلمه ی س..پر توسط افزونه ذخیره میشه.

فیلترینگ ایران به این کلمه ها خیلی گیر میده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rocki3oy

کاربر عضو
دوستان عزیز من افزونه رو آپلود و فعال کردم ولی در مورد خط زیر اگه لطف کنید توضیح بدید ممنون میشم.

من متوجه نشدم باید چی کار کنم...

========

ایجاد یک صفحه با عنوان دلخواه و نامک my-robot

========

nulledscriptz

کاربر عضو
خیلی ممنون بابت این افزونه ی فوق العاده . من نسخه جدید و آپدیت شده ی این افزونه رو هم با موفقیت نصب و اجرا کردم.

من یه پیشنهاد واسه دوستان دارم که بازده ی بهتری از این افزونه بگیرند .

لینک ها رو بندازند تو <h1> و بعد تو صفحه اول سایتشون (فایل index.php قالب ) کد رو بذارند و مخفی کنند . اینجوری تاثیرش بهتر میشه. بنده همین کار رو انجام دادم و نتیجش رو همون روز اول از طریق آمارگیر وردپرس مشاهده کردم.

سایت بنده : تو سورس ، اولین کد ها بعد <body>

_____

فقط اگه امکان سانسور و فیلتر کلمات به این افزونه اضافه بشه خیلی عالی میشه.

چون خیلی ها کلماتی سرچ می کنند و به روش های خیلی عجیب وارد سایت میشند که جالب نیست. مصلا با سرچ کلمه ی عکس ایرانی "س...پر" . از طریق عکس ایرانی وارد سایت میشند اما این کلمه ی س..پر توسط افزونه ذخیره میشه.

فیلترینگ ایران به این کلمه ها خیلی گیر میده.
درسته . ولی زیاده روی در این کار باعث میشه که گوگل سایت شما رو از لیست حذف کنه . چون یکی از روش های شناسایی سایت های خلافکار در سئو استفاده بیش از حد از تگ های h1 و کلا هیدر ها در قالب هست . که گوگل از این روش استفاده میکنه

nulledscriptz

کاربر عضو
دوستان عزیز من افزونه رو آپلود و فعال کردم ولی در مورد خط زیر اگه لطف کنید توضیح بدید ممنون میشم.من متوجه نشدم باید چی کار کنم...

========

ایجاد یک صفحه با عنوان دلخواه و نامک my-robot

========
توی صفحات قبلی همین تاپیک بگردید به جوابتون میرسید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nulledscriptz

کاربر عضو
هم اکنون یک بروزرسانی مهم برای افزونه مای روبات وردپرس آماده دریافت است .

djary

کاربر عضو
:(( پس کی* درست می*کنین (چه پروم) آقا دستم به شلوارت این ارسال مطلبو درست کن هم فارسی هم انگلیسی* معروف میشی* :د

rocki3oy

کاربر عضو
توی صفحات قبلی همین تاپیک بگردید به جوابتون میرسید
دوست عزیز من تاپیک رو دوباره مرور کردم راستشو بخواین چیزی نبود که من معنی اون جملرو متوجه شم....

نامک چیه؟

REZA1361

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید ممنون بابت نوشتن افزونه . من یه مشکل کوچیک تو کار با افزونه دارم راستش افزونه نصب شد و فعال شد صفحه ای که گفته بودین باید با نامک my-robot باشه رو هم ساختم آدرسش اینه اما هیچ اتفاقی نیفتاده . مشکل کجاست اگه ممکنه راهنمایی کنین من کجا رو اشتباه کردم با تشکر فراوان

آدرس سایتم هم :

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا