افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

amiremami

تازه وارد
سلام. من روی یک سندباکس امتحان کردم و دیدم که در سندباکس قسمت شهرها، لیستشون وجود داره. اما در سایت من دیگه این لیست شهرها وجود نداره. چطور این مشکل رو حل کنم؟ عکسی که من گذاشتم مربوط به قسمت شهرها در پلاگین persian woocommerce shipping هست.

مشکل من دقیقا مثل مشکل این کاربر @alireza322 هست که در اینجا گزارش کرده که لیست شهرها در صفحه تسویه حساب لود نمی شه:

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mssp

تازه وارد
با درود و احترام
جناب یوسفی موردی در افزونه شما برای بنده پیش آمده و آن تداخل با افزونه woocommerce factor هست.
هنگام چاپ فاکتور به جای شهر و استان اعداد سه رقمی نمایش می دهد(تصویر پیوست را ببینید) و علت آن نیز برای بنده روشن است و آن این است که در افزونه فاکتور شهرها را از iran_cities.js که در ووکامرس فارسی نیز هست، میخواند ولی در افزونه شما از فایل state_city.php که خودتان نوشته اید میخواند و این دو باهم ظاهرا مشکل دارند.
راه کار شما برای حل این مشکل چیست؟
با سپاس از شما

jamshimi

کاربر عضو
سلام

بنده چند روز پیش اداره پست بودم آخرین تعرفه ای که منتشر شده بود همون بود. (پس تعرفه اوکی)

هزینه پست را از اینجا محاسبه کردید؟

این امکان وجود داره که اداره پست هزینه خدمات را برای فروشگاه خودش حساب نمیکنه یا ...
با سلام و خداقوت بابت افزونه خیلی خوبتون

افزونه برای من خوب کار می کنه و مشکلی نداره فقط در محصولات مجازی این مشکل وجود داره

من از کد زیر برای مخفی سازی کشور ، ادرس ، کدپستی و شهر موقع خرید تنها محصولات مجازی استفاده می کنم

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );function custom_override_checkout_fields( $fields ) { global $woocommerce; $hasPhysicalProduct = false; if ( ! empty( $woocommerce->cart->cart_contents ) ) { // Cart is not empty, now loop through the cart $cart = $woocommerce->cart->get_cart(); foreach ( $cart as $key => $values ) { $_product = get_product( $values['variation_id'] ? $values['variation_id'] : $values['product_id'] ); if ( ! empty( $_product ) && $_product->exists() && $values['quantity'] > 0 ) { if ($_product->virtual == 'no' && $_product->downloadable == 'no') { $hasPhysicalProduct = true; break; } } } } if ($hasPhysicalProduct == false) { unset($fields['billing']['billing_address_1']); unset($fields['billing']['billing_address_2']); unset($fields['billing']['billing_company']); unset($fields['billing']['billing_city']); unset($fields['billing']['billing_postcode']); unset($fields['billing']['billing_country']); unset($fields['billing']['billing_state']); } return $fields;}

همه ی موارد موقعی که در سبد خرید محصول مجازی باشه مخفی میشه حتی شهر اما این فیلد بدون هیچ شهر و استانی وجود داره می خواستم راهنمایی کنید که کد این قسمت چیه 

در تصویر می بینید که هیچ استانی در فیلد وجود نداره

Capture.JPG

در کد بالا بخشی که برای مخفی کردن شهرها هست این کد هستش

unset($fields['billing']['billing_city']); unset($fields['billing']['billing_postcode']); unset($fields['billing']['billing_country']);

می خوام این فیلد کدش رو بهم بفرمایید که چه تغییری باید درش بدم تا اون کادر بالایی که عکسش رو فرستادم نشون داده نشه

unset($fields['billing']['billing_city']);

با تشکر فراوان

enigmadear

تازه وارد
درود.
من یه سایت رستوران دارم که میخوام برای ارسال پیک موتوری در تهران از این افزونه استفاده کنم.
همه شهر های اضافه رو حذف کردم و میخوام به این شکل عمل کنه.
استان به صورت ثابت روی : تهران هست
بعد بیاد منظقه رو انتخاب کنه : مثلاً سعادت آباد (که برای این موضوع هم اومدم یک سری از منطقه ها رو وارد کردم)

و در نهایت بیاد محله رو انتخاب کنه که تو این مرحله بسته به محله هایی که از رایگان تا مبالغ مختلف پستی براشون تعریف کردم رو نمایش بده.
یکی دوتا مشکل دارم تو این قسمت.
1 - میخوام حتماً محله انتخاب بشه و اجباری باشه چون هزینه های ارسال مناطق مختلف و محله ها فرق داره و تعدادشون زیاده.
2 - یکم دیلی داره بعد از انتخاب دوگزینه اول که تهران ثابت هست و بعد منطقه بین 5 تا 10 ثانیه زماان میبره تا محله رو نمایش بده میخوام اگر امکانش باشه محله بصورت ثابت و اجباری نمایش داده بشه و یا حد اقل با 1-2 ثانیه تاخیر نمایش داده بشه ولی همچنان اجباری باشه.
قالب be استفاده میکنم و برای صفحه پرداخت هم از checkout manager استفاده میکنم وردپرس، ووکامرس، ووکامرس فارسی و افزونه حمل و نقل همگی آپدیت هستن.

البته من امتحان کردم و توی کدهای افزونه قسمت محله 'required'    => true, قراردادم ولی یه مشکلی که هست میاد و میره وقتی قسمت شهر رو انتخاب میکنم روی تهراه ( نمیشه ثابت باشه حتماً باید بیاد و انتخاب کنه تا قسمت محله نمایش داده بشه وگرنه چیزی رو نشون نمیده البته یکم هم خودش انتخاب رو از گزینه مثلاً: انتخاب شهر و بعد تهران وقتی میاد تهران رو انتخاب میکنه باز برمیگرده روی انتخاب شهر) بعد از این که یکی دوبار توی صفحه جا بجا میشه گزینه محله میاد و اون هم همین مشکل رو داره هم جابجا میشه با گزینه بالاترش در زمان انتخاب و هم با تاخیر میاد.
لطفاً راهنمایی بفرمایید خیلی گیر کرده کارم .
باسپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو

افزونه برای من خوب کار می کنه و مشکلی نداره فقط در محصولات مجازی این مشکل وجود داره

من از کد زیر برای مخفی سازی کشور ، ادرس ، کدپستی و شهر موقع خرید تنها محصولات مجازی استفاده می کنم

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );function custom_override_checkout_fields( $fields ) { global $woocommerce; $hasPhysicalProduct = false; if ( ! empty( $woocommerce->cart->cart_contents ) ) { // Cart is not empty, now loop through the cart $cart = $woocommerce->cart->get_cart(); foreach ( $cart as $key => $values ) { $_product = get_product( $values['variation_id'] ? $values['variation_id'] : $values['product_id'] ); if ( ! empty( $_product ) && $_product->exists() && $values['quantity'] > 0 ) { if ($_product->virtual == 'no' && $_product->downloadable == 'no') { $hasPhysicalProduct = true; break; } } } } if ($hasPhysicalProduct == false) { unset($fields['billing']['billing_address_1']); unset($fields['billing']['billing_address_2']); unset($fields['billing']['billing_company']); unset($fields['billing']['billing_city']); unset($fields['billing']['billing_postcode']); unset($fields['billing']['billing_country']); unset($fields['billing']['billing_state']); } return $fields;}

همه ی موارد موقعی که در سبد خرید محصول مجازی باشه مخفی میشه حتی شهر اما این فیلد بدون هیچ شهر و استانی وجود داره می خواستم راهنمایی کنید که کد این قسمت چیه 

Capture.JPG

unset($fields['billing']['billing_city']); unset($fields['billing']['billing_postcode']); unset($fields['billing']['billing_country']);

می خوام این فیلد کدش رو بهم بفرمایید که چه تغییری باید درش بدم تا اون کادر بالایی که عکسش رو فرستادم نشون داده نشه

با تشکر فراوان
@   

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

jamshimi

کاربر عضو
کد:
add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );function custom_override_checkout_fields( $fields ) {	global $woocommerce;	$hasPhysicalProduct = false;	if ( ! empty( $woocommerce->cart->cart_contents ) ) {		// Cart is not empty, now loop through the cart 		$cart = $woocommerce->cart->get_cart();		foreach ( $cart as $key => $values ) {  			$_product = get_product( $values['variation_id'] ? $values['variation_id'] : $values['product_id'] );			if ( ! empty( $_product ) && $_product->exists() && $values['quantity'] > 0 ) {				if ($_product->virtual == 'no' && $_product->downloadable == 'no') {					$hasPhysicalProduct = true;					break;				}			}		}	}			if ($hasPhysicalProduct == false)	{					unset($fields['billing']['billing_address_1']);		unset($fields['billing']['billing_address_2']);					unset($fields['billing']['billing_company']);		unset($fields['billing']['billing_city']);		unset($fields['billing']['billing_postcode']);		unset($fields['billing']['billing_country']);		unset($fields['billing']['billing_state']);	}	return $fields;}
Capture.JPG

کد:
unset($fields['billing']['billing_city']);		unset($fields['billing']['billing_postcode']);		unset($fields['billing']['billing_country']);

کد:

با تشکر فراوان
همین طور کدی که مربوط به مخفی کردن آیتم و فیلد شرکت هم علاوه بر کد مخفی کردن فیلد شهر در موقع فروش محصولات مجازی و دانلودی نیز محبت نمایید

saleh_en@yahoo.com

تازه وارد
سلام وقتی کاربر محصول مورد نظر خودش رو انتخاب می کنه قیمت ارسال رو محاسبه می کنه هزینه بسته بندی کل مرسوله را هم محاسبه کنه که از 1000 تومان تا 5000 تومان پست اضافه می گیره این به چه صورتی می شه حلش کرد من الان یک کالایی مثلا فروختم 8200 هزینه ارسال زده اما پست 3500 تومان با توجه به ابعاد جنس بابت بسته بندی پول دریافت می کنه البته نکته دیگری که هست اگر مرسوله ای شکستنی باشد پست بسته بندی مخصوص دارد این را هم باید در نظر داشته که مرسوله از چه نوعی می باشد این هم بر روی هزینه بسته بندی تاثیر می زاره البته راهکار ساده تر اینه که 5000 تومان هزینه اضافه از مشتری بابت بسته بندی کلی کالاهاش دریافت بشه که هزینه ارسال مرسولات دریافت شده باشه ممنون می شم که پاسخ بدین برای حل این مشکل چه کاری انجام بدهیم

saleh_en@yahoo.com

تازه وارد
من می خوام برای محدوده نزدیک به خودم در یک منطقه از شهر ارسال رایگان بگذارم و خودم ارسال کنم این به چه صورتی هست

ممنون می شم به مشکلی که در پست قبلی در رابطه با هزینه بسته بندی پست گفتم را جواب بدین ممنونم

MahdiY

راهبر انجمن
من کل شهر هارو پاک کردم افزونه رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم ولی دیگه شهر ها نیومد !!! چیکار باید انجام بدم 

ممنون

سلام. من روی یک سندباکس امتحان کردم و دیدم که در سندباکس قسمت شهرها، لیستشون وجود داره. اما در سایت من دیگه این لیست شهرها وجود نداره. چطور این مشکل رو حل کنم؟ عکسی که من گذاشتم مربوط به قسمت شهرها در پلاگین persian woocommerce shipping هست.

سلام

به مسیر wp-admin/options.php بروید

دنبال عبارت sabira_set_iran_cities بگردید و مقدار آن را 0 کنید و تنظیمات رو ذخیره کنید

شهر های پیشفرض مجددا نصب می شوند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
داداش افزونه فوق العاده ای ساختی .

یه سوال داشتم . من داخل لنگرود استان گیلان زندگی میکنم و می خوام وبسایت فروش برنج راه بندازم . الان می خوام هزینه حمل و نقلا تو شهر خودم رایگان باشه ولی بقیه شهرهای استان گیلان با روش های دیگه ارسال بشه . چطور می تونم این کار رو انجام بدم ؟
سلام

ابتدا یه منطقه حمل و نقل تعریف کنید و ناحیه منطقه را روی لنگرود قرار دهید

سپس پست پیشتاز و سفارشی و ... رو به ناحیه باقی دنیا اضافه کنید

MahdiY

راهبر انجمن
با درود و احترام
جناب یوسفی موردی در افزونه شما برای بنده پیش آمده و آن تداخل با افزونه woocommerce factor هست.
هنگام چاپ فاکتور به جای شهر و استان اعداد سه رقمی نمایش می دهد(تصویر پیوست را ببینید) و علت آن نیز برای بنده روشن است و آن این است که در افزونه فاکتور شهرها را از iran_cities.js که در ووکامرس فارسی نیز هست، میخواند ولی در افزونه شما از فایل state_city.php که خودتان نوشته اید میخواند و این دو باهم ظاهرا مشکل دارند.
راه کار شما برای حل این مشکل چیست؟
با سپاس از شما
سلام

فایل state_city.php حاوی اطلاعات پیشفرض هست. پس از نصب اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شود

افزونه woocommerce factor تجاری هست؟

اگر از فایل iran_cities.js لیست شهر ها رو دریافت می کنه یعنی با افزونه حمل و نقل سازگار نیست و باید با کد نویسی (تغییر هسته افزونه یا اضافه کردن کد) سازگار شود

MahdiY

راهبر انجمن

سلام

در کد اولتون خط اول رو به شکل زیر تغییر بدین و تست کنید

کد:
add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields', 1000, 1 );

mssp

تازه وارد
سلام

فایل state_city.php حاوی اطلاعات پیشفرض هست. پس از نصب اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شود

افزونه woocommerce factor تجاری هست؟

اگر از فایل iran_cities.js لیست شهر ها رو دریافت می کنه یعنی با افزونه حمل و نقل سازگار نیست و باید با کد نویسی (تغییر هسته افزونه یا اضافه کردن کد) سازگار شود
با درود.

بله تجاری هست. امکان این هست در افزونه شما شهر ها را از فایل js بخواند؟ نیاز من از افزونه شما تنها هزینه های پیشتاز و پیک هست به ازای هر شهر.

با سپاس

MahdiY

راهبر انجمن
با درود.

بله تجاری هست. امکان این هست در افزونه شما شهر ها را از فایل js بخواند؟ نیاز من از افزونه شما تنها هزینه های پیشتاز و پیک هست به ازای هر شهر.

با سپاس
سلام

خیر و به هیچ وجه. افزونه مورد نظر باید سازگار شود

amiremami

تازه وارد
سلام

به مسیر wp-admin/options.php بروید

دنبال عبارت sabira_set_iran_cities بگردید و مقدار آن را 0 کنید و تنظیمات رو ذخیره کنید

شهر های پیشفرض مجددا نصب می شوند
این کار صورت گرفت. اما همچنان شهرها لود نمی شن.

saleh_en@yahoo.com

تازه وارد
سلام وقتی کاربر محصول مورد نظر خودش رو انتخاب می کنه قیمت ارسال رو محاسبه می کنه هزینه بسته بندی کل مرسوله را هم محاسبه کنه که از 1000 تومان تا 5000 تومان پست اضافه می گیره این به چه صورتی می شه حلش کرد من الان یک کالایی مثلا فروختم 8200 هزینه ارسال زده اما پست 3500 تومان با توجه به ابعاد جنس بابت بسته بندی پول دریافت می کنه البته نکته دیگری که هست اگر مرسوله ای شکستنی باشد پست بسته بندی مخصوص دارد این را هم باید در نظر داشته که مرسوله از چه نوعی می باشد این هم بر روی هزینه بسته بندی تاثیر می زاره البته راهکار ساده تر اینه که 5000 تومان هزینه اضافه از مشتری بابت بسته بندی کلی کالاهاش دریافت بشه که هزینه ارسال مرسولات دریافت شده باشه ممنون می شم که پاسخ بدین برای حل این مشکل چه کاری انجام بدهیم
ممنون می شم پاسخ بدین...

mehrdad.saki24@gmail.com

تازه وارد
 لطفا راهنمایی کنید تیباکس استان و شهر ستان یعنی چی ؟ مقصد که بالاخره یک شهر هستش از شهر های استان .منظورم اینه که قیمت تیباکس استان کجا کاربرد داره 

مشکل نمایش تیباکس نیز حل شد 
میشه بگید چطور تیپاکس شما نمایش داده شد چون من هر کاری میکنم نمایش داده نمیشه

hod_shaer

تازه وارد
با سلام و عرض ادب؛

جناب MahdiY عزیز، اول از همه از شما بخاطر این افزونه سپاسگزارم و امیدوارم که بروزرسانی ها همچنان ادامه داشته باشد و در برطرف کردن مشکلات افزونه دلسرد نگردید. بنده هم به علت مشکلاتی که مربوط به اختصاص دادن روش های مختلف ارسال به یک استان هست با مشکلاتی مواجه شدم. اینکه بتوان روشهای ارسال مختلف مثل باربری، پیک موتوری و تیپاکس را به صورت جداگانه به یک یا چند شهر از یک یا چند استان بتوان اختصاص داد امری است ضروری. لذا از شما خواهشمندم نسخه Pro را حتما و هر چه سریعتر ارائه دهید. بنده حتما از اولین کسانی خواهم بود که این افزونه را خریداری خواهم کرد و مطمئنا سایر دوستان هم استقبال گرمی از این موضوع خواهند کرد

با تشکر و احترام

بالا