افزونه فارسی خبرنامه حرفه ای MyMail وردپرس

iSAEED

کاربر عضو
MyMail-Email-Newsletter-Plugin-for-WordPress.jpg

MyMail نام افزونه فارسی قدرتمندی می باشد که با استفاده از آن قادر هستید برای وبسایت خود یک خبرنامه حرفه ای ساخته و برای افراد مورد نظر خود ایمیل ارسال کنید . همچنین پس از ارسال ایمیل می توانید گزارش کاملی از ارسال های خود شامل تعداد باز و کلیک شدن و لغو عضویت را مشاهده کنید . از دیگر امکانات این افزونه می توان به پاسخ دهی خودکار توسط این افزونه اشاره کرد که به طور مثل زمانی که فردی عضو لیست شما می شود پیام خوش آمد گویی برای او ارسال می شود . در ادامه امکانات این افزونه طراحی خبرنامه های زیبا و جذاب را می توان نام برد که به سادگی می توانید خبرنامه های زیبا و حرفه ای توسط افزونه MyMail طراحی کنید . هم اکنون می توانید این افزونه قدرتمند را بصورت رایگان از سایت پرشین اسکریپ دانلود کرده و با امکانات دیگر آن آشنا شوید .

iSAEED

کاربر عضو
عرض ادب...این تاپیک رو به منظور پشتیبانی این پلاگین قدرتمند و البته پولی(در اکٍر سایتهای ایرانی)ایجاد کردم..

میگن گربه محض رضای خدا موش نمیگیره

خودم اولین سوالو داشتم

اومدم از تنظیمات به بخش تحویل رفتم

تو قسمت روش تحویل تنظیمات رو روی 

SMTP Host : smtp.gmail.com

465 : Port

Timeout:پیشفرض 10

اتصال امن ssl

SMTPAuth تیک خورد

و نام کاربری و رمز عبور  جیمیل رو هم وارد میکنم

تو تنظیمات فایروال هاست بررسی کردم که اون پوت مجاز هست

ولی بعد از ذخیره به این ارور میخورم

قادر به اتصال "smtp.gmail.com" توسط پورت 465 نیست! ممکن است به علت قفل بودن پورت 465 نتوانید ایمیل ازسال کنید. لطفا با هاست خود تماس بگیرید و یا روش دیگری را برای تحویل پیام انتخاب کنید!

ممنون میشم راهنماییم کنید

iSAEED

کاربر عضو
دقیقا 18روز شد

پرشین اسکریپت لطفا یه نگاه کنید به این تاپیک  :|:|  

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
قادر به اتصال "smtp.gmail.com" توسط پورت 465 نیست! ممکن است به علت قفل بودن پورت 465 نتوانید ایمیل ازسال کنید. لطفا با هاست خود تماس بگیرید و یا روش دیگری را برای تحویل پیام انتخاب کنید!
باور کنید خودش داره میگه خطا چیه ! مشکل در اتصال به smtp server گوگله

iSAEED

کاربر عضو
:|:|  دوست من خب میدونم مشکل چیه ولی راه حل ندارم....

عرض کردم چک کردم تو هاست و دیدم اون \ورت بازه

دیگه کار دبگه که نباید بکنم

باور کنید خودش داره میگه خطا چیه ! مشکل در اتصال به smtp server گوگله

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ما incoming پورت داریم و out . شما هر دو رو چک کردید؟

علاوه بر باز بودن PORT ، تابع هم باید باز باشه...

iSAEED

کاربر عضو
میشه بفرمایید تابع رو به چه شکلی میتونم باز کنم>؟

بالا