omidrastegar

کاربر عضو

WooThemes-Woocommerce-Table-Rate-Shipping-v3.0.1.jpg

WooThemes Woocommerce Table Rate Shipping نام افزونه ای می باشد که با استفاده از آن می توانید برای روش های حمل و نقل خود در فروشگاه ووکامرس ، هزینه تعریف کنید. با این افزونه قادر هستید براحتی هزینه ی نرخ پست پیشتاز و سفارشی را برای محصولات خود تعریف کنید تا مشتریان شما در هنگام سفارش و انتخاب استان ، هزینه ی پست را به صورت اتوماتیک مشاهده و پرداخت کنند. همچنین این افزونه دارای تنظیمات دیگری مانند تعریف هزینه بر اساس کد پستی ، نوع محصول و… را دارا می باشد.

• قابلیت تنظیم نرخ ها بر اساس استان ها (درون استانی ، استان همجوار ، استان غیر همجوار)
  • فارسی شده
  • قابلیت تنظیم نرخ ها بر اساس هزینه های مصوب اداره پست (در آموزش ویدئویی ببینید)
  • قابلیت تنظیم نرح ها بر اساس کد پستی
  • قابلیت تنظیم نرخ ها بر اساس قیمت محصول
  • و…

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahriar20

تازه وارد
سلام این افزونه با ورژن جدید وردپرس 4.5.2 سازگار نیست باید آپدیت شود من بخاطر فارسی بودن از همینجا دانلود و نصب کردم الان موقع فعالسازی صفحه نمایش سایت سفید میشه

BahramElf

کاربر عضو
سلام

با تشکر از شما، من افزونه رو نصب کردم اما تغییری در قسمت تنظیمات حمل و نقل ایجاد نشد(امکان جدید یا منو و... اضافه نشد) و تنظیمات قبلی هم پرید متاسفانه، ضمن اینکه زبان قسمت تنظیمات حمل و نقل هم انگلیسی شد.

فکر میکنم در آپدیت جدید ووکامرس کلا قسمت حمل و نقل تغییر کرده و برای من چه افزونه نصب باشه چه پاک میکنم امکان جدیدی به این قسمت کم و یا اضافه نمیشه، چه جوریه؟

BahramElf

کاربر عضو
سلام این افزونه با ورژن جدید وردپرس 4.5.2 سازگار نیست باید آپدیت شود من بخاطر فارسی بودن از همینجا دانلود و نصب کردم الان موقع فعالسازی صفحه نمایش سایت سفید میشه
من نصب و فعال کردم با آخرین ورژن وردپرس، ووکامرس و ووکامرس فارسی مشکلی نیست و سایت هم در دسترس هست منتهی همون توضیحاتی که دادم...

سلام

با تشکر از شما، من افزونه رو نصب کردم اما تغییری در قسمت تنظیمات حمل و نقل ایجاد نشد(امکان جدید یا منو و... اضافه نشد) و تنظیمات قبلی هم پرید متاسفانه، ضمن اینکه زبان قسمت تنظیمات حمل و نقل هم انگلیسی شد.

فکر میکنم در آپدیت جدید ووکامرس کلا قسمت حمل و نقل تغییر کرده و برای من چه افزونه نصب باشه چه پاک میکنم امکان جدیدی به این قسمت کم و یا اضافه نمیشه، چه جوریه؟

shahriar20

تازه وارد
افزونه را غیر فعال میکنم درست میشه فعال میکنم صفحه سایت سفید میشه افزونه بهتری سراغ دارین همین کارهارو انجام بده ؟

Arghanoon101

تازه وارد
برای منم همینطوره. همچین که فعالش میکنم، سایت از دسترس خارج میشه. غبرفعالش میکنم، درست میشه. چکارش کنم درست بشه؟

omidrastegar

کاربر عضو
افزونه را غیر فعال میکنم درست میشه فعال میکنم صفحه سایت سفید میشه افزونه بهتری سراغ دارین همین کارهارو انجام بده ؟

چجوری کار میکنه چیزی نفهمیدم ازش

برای منم همینطوره. همچین که فعالش میکنم، سایت از دسترس خارج میشه. غبرفعالش میکنم، درست میشه. چکارش کنم درست بشه؟
من آخرین نسخه ووکامرس رو دارم و از همین نسخه ای که اینجا گذاشتم دارم استفاده می کنم بدون هیچ مشکل.
فقط قسمت زون ها برای تنظیم میره توی پیکربندی ووکامرس تب حمل و نقل

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
دوست عزیز احتمالا با پلاگینی چیزی تداخل داره دارم میگم فروشگاه خودم همین روش نصب هست و دارم استفاده می کنم

این آخرین نسخه ارائه شده هست
من تمامی افزونه ها را غیرفعال کردم .حتی قالب را به قالب پیشفرض وردپرس تغییر دادم اما تاثیری نداشت 

omidrastegar

کاربر عضو
من تمامی افزونه ها را غیرفعال کردم .حتی قالب را به قالب پیشفرض وردپرس تغییر دادم اما تاثیری نداشت 
بالاخره یه مشکلی داری منابع مورد نیاز - پیش نیازها

شک نکن که شما با رفتن در زیر منوی ووکامرس دقیق اسمشو نمیدونم فکر کنم اطلاعات سیستم یا یه چنین چیزی این مواردو میتونی بفهمی

mohammad.ghaffaripour1990

تازه وارد
من نصب کردم این پلاگین رو ولی توی سبد خرید هیچی نمیاد که چه روش حمل و نقلی رو انتخاب کنن...حمل و نقل رو هم توی تنظیمات فعال کردم

mohammad.ghaffaripour1990

تازه وارد
همه ش این پیغام میاد توی سبد خرید

" روش های حمل و نقل در دسترس نیستند. خواهشمند است دوباره آدرس خود را بررسی کنید و یا چنانچه هر کمکی می خواهید با ما تماس بگیرید."

mmilad75

تازه وارد
با سلام. من افزونه رو نصب و فعال کردم و می خواهم وقتی صفحه cart نمایش داده می شه، مشتری مجبور به انتخاب یکی از روش های حمل و نقل بشه (در حال حاضر مشتری می تواند بدون محاسبه هزینه حمل و نقل به ادامه خرید برود).

با تشکر

scucloob

تازه وارد
با سلام

من هم همچین مشکلی دارم وقتی فعال میکنم سایت سفید میشه وقتی غیر فعال کنم سایت درست میشه

مشکل کجا میشه باشه؟؟

hadi500

تازه وارد
سلام

منم این افزونه را فعال کردم سایت ارور 500 میداد

بالا