افزونه پشتیبانی آنلاین همراه با نرم افزار

صمد عسکری

تازه وارد
سلام دوستان وقتتون بخیر و شادی​

کسی هست افزونه پشتیبانی آنلاین همراه با نرم افزار مثله افزونه جیوو رو داشته باشه که قبلا هم نصب کرده بودم هم برای گوشی داشت و هم برای کامپیوتر که پشتیبانی رو راحت کرده بود

متاسفانه بعد از 15 روز کلا قطع شد و لاسینس میخواست ..اگر کسی سراغ داره این افزونه رو که نال شده باشه و رایگان بهم معرفی کنه یا افزونه رایگان دیگه هم اگه بشه که این امکانات رو داشته باشه عالی هست

واقعا ممنون میشم دوستان اگر لطفی کنید

صمد عسکری

تازه وارد
دوستان حداقل معرفی کنید ..حالا اگه زده بودم خریدارم بیش از 200 تا پست فروش محصولتونو میکردین

gar_1383

کاربر عضو
پشتیبانی آنلاین در وردپرس با Zopim Live Chat

اگه منظورتون چنین افزونه ای هست Zopim مناسبه.14 روز تست ازاد داره بعد از اون هم لایسنس میخواد اما غیرفعال نمیشه لاینسس هم نخری فعاله فقط پیام ها رو برای یک ماه نگهداری میکنه بعد از یک ماه ذخیره پیام های پاسخ داده شده حذف میشه.کاملا فارسی هست و تقریبا نسخه رایگان هم همان نسخه پولیش هست.با هر وسیله ای هم وارد پیشخوان سایتش بشی میتونی مثل نرم افرار ازش استفاده کنی.با گوشی وارد پیشخوان برنامه شدی مثل نرم افزار اندروید عمل میکنه.می توانید چت آنلاین، خارج از محیط وردپرس نیز داشته باشید.

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا هست.

من چند ماهه بدون لایسنس ازش استفاده میکنم.هیچ مشکلی نداره به خوبی کار میکنه

دوست عزیز من تا این حد متوجه منظورتون شدم.اگه نرم افزار خاصی مد نظرتون بود من اشنایی ندارم.دوستان وقت کنند حتما راهنمایی میکنن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

صمد عسکری

تازه وارد
من دنبال یه افزونه ای ام به نام این صفحه افزونه هست که خیلی پر کاربرد هست هم نرم افزار کامپیوتر داره برای پشتیبانی انلاین هم نسخه اندروید دوستان اگر کسی نال شده و رایگانش رو داره بزاره برای دانلود خود سایت رایگان میده اما بعد از 15 روز لاسینس میخواد و قطع میشه

بالا