افزونه پيامك وردپرس مچ شده با ووكامرس/edd/فرم تماس7 و ايجاد خبرنامه پيامكي/ پنل 25 ت

saeedpersian

کاربر عضو
با سلام. افزونه اي كه براتون حاضر كردم در واقع ويرايش شده ي پلاگين wp-sms هستش. كه با پنل (وبسرويس) هم خواني كامل داره.

اين افزونه مثل همه افزونه هاي ديگه براحتي قابل نصب هست فقط كافيه در مديريت وردپرس خود از قسمت "افزودن افزونه" "بارگذاري" كنيد.

برخي از امكانات افزونه پيامك وردپرس:

- با فروشگاه ساز ووكامرس مچ شده هست و اگر خريدي جديد در سايتتان انجام شود جزئيات سفارش را برايتان اس ام اس ميكند.

- با فروشگاه ساز easy digital download هم سازگاره و مثل ووكامرس در اين نوع سايت ها هم به موبايل مدير جزئيات خريد را اس ام اس ميكند.

- با افزونه ي contact form 7 نيز همخواني دارد و اگر در بخش "ارتباط با ما" سايت كسي برايتان پيغام بگذارد جزئيات پيام را يرايتان پيامك ميكند.

- با اين افزونه ميتوانيد يك "خبرنامه ي پيامكي" در سايتتان داشته باشيد و كساني كه در اين خبرنامه عضو ميشوند را از مطالب و اخبار جديد سايتتان در قالب يك پيامك آگاه كنيد. و ميتوانيد مشتركين خبرنامه را گروه بندي كنيد.

- اطلاع رساني به مدير سايت در مورد عضويت كاربر جديد در سايت

- اطلاع رساني به مدير در مورد ارسال نوشته تازه توسط كاربران در سايت

- اطلاع رساني به مدير در مورد ارسال ديدگاه جديد

- اطلاع رساني به مدير در مورد ورود كاربران به سايت

- اطلاع رساني به مدير در مورد انتشار نسحه جديد از وردپرس

- ارسال پيامك با متن دلخواه به شماره دلخواه از بخش مديريت وردپرس بدون مراجعه به سايت ارائه دهنده ي سامانه پيامكي

- وبسياري از امكانات ديگر....................

* تمام امكانات ذكر شده تنظيمات كاملي دارند و ميتوانيد نحوه و قالب متن ها و جزئيات اطلاع رساني پيامكي را تنظيم كنيد.

***براي استفاده از اين نوع افزونه ها نياز داريد كه يك پنل اس ام اس با قابليت وبسرويس API داشته باشيد كه معمولا شركت هاي ارائه دهنده اين سامانه ها را با قيميت هاي بالاي 100 هزار تومان ارائه ميدهند. ولي اين افزونه براي وبسرويس " " تنظيم شده كه با قيمت 25 هزار تومان پنل ارسال اس ام اس + ماژول وبسرويس API + يك خط اختصاصي در اختيار شما قرار ميدهد***

---------------------------------------------------------------------------------------------

ويرايش نوشته: قيمت پنل نقره اي به 15 هزار تومان كاهش يافت كه يك خط اختصاصي رايگان و وبسرويس دارد.

دانلود افزونه:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

لينك دانلود ورژن جديد 93/06/01

کد:
http://www.max-sms.ir/wp-content/uploads/max-sms.ir2_.zip

توضيحات اضافه:يكي از امكانات اين افزونه ايجاد خبرنامه پيامكي در سايت هست كه توضيح بيشتري درباره اون ميدم.

با نصب اين افزونه و فعال كردنش (براي فعال كردن حتما بايد مشخصات پنل رو وارد كنيد) از قسمت ابزارك ها ميتونيد ابزارك خبرنامه پيامكي رو به سايدبار يا فوتر سايتتون اضافه كنيد كه متناسب با استايل قالبتون در سايتتون نمايش داده ميشه مثل فوتر سايت ما:

attachment.php

همونطور كه ميدونيد بسياري از سايت از همچنين خبرنامه هايي براي جذب بازديدكننده و مخاطب و ... استفاده ميكنند كه شما هم ميتونيد با اين افزونه همچين امكاني رو در سايتتون براحتي بوجود بياريد.

اين قسمت از افزونه امكانات و تنظيمات كاملي داره.

attachment.php

با عضويت هركس در خبرنامه پيامكي مبني برآن برايش ارسال ميشود و با فعالسازي كدفعالسازي ميتونيد از ثبت نام هاي اسپم جلوگيري كنيد. و هركسي هم كه قبلا ثبت نام كرده ميتونه از همان قسمت از عضويت خود انصراف دهد.(توصيه ميكنم اين مقاله رو هم بخونيد: )

ميتوانيد تنظيم كنيد تا موقع انتشار نوشته ي تازه به اعضاي خبرنامه در اين موقع با پيامك اطلاع رساني شود.

يك قسمتي هم داره "اعضاي خبرنامه" كه از اونجا هم ميتونيد بصورت دستي اعضا رو كنتركنيد: اضافه كنيد/حذف كنيد يا به هركدومشون يه پيامك دلخواه ارسال كنيد يه به هر گروهشون پيامك دلخواه ارسال كنيد. (بايد قبل ميگفتم كه ميتونيد از ابتدا اعضا رو گروهبندي كنيد تا از ابتدا هركس در گروه دلخواهش عضو شود)

يكي از امكانات ديگري هم كه ميتوانيد اضافه كنيد اينست كه در بالاي مطالب سايت يك گزينه اي بنام "پيشنهاد از طريق پيامك" بوجود بياد كه با كليك روي آن فرمي ظاهر ميشود و هر بازديدكننده ميتونه از اونجا شماره موبايل دوستش رو وارد كنه تا عنوان و آدرس لينك مطلب براي دوستش ارسال شود. مثل تصوير زير:

attachment.php

***بازهم تاكييد ميكنم تمام امكانات ذكر شده رو ميتونيد تك تك با توجه به نيازتون فعال يا غير فعال و تنظيم كنيد.***

منبع

You must be registered for see images attach

پیوست‌ها

• max-sms.ir.zip
    654.9 کیلوبایت · بازدیدها: 85
آخرین ویرایش توسط مدیر:

nihash

تازه وارد
با سلام

ای کاش این افزونه رو چند روز زودتر معرفی می کردید که من الکی 130 هزار تومان پنل از یه سایت دیگه نمی گرفتم! بماند که با اون سایت هم الان مشکل دارم و جناب محمد هم جوابی به بنده ندادن در این مورد.

saeedpersian

کاربر عضو
با سلامای کاش این افزونه رو چند روز زودتر معرفی می کردید که من الکی 130 هزار تومان پنل از یه سایت دیگه نمی گرفتم! بماند که با اون سایت هم الان مشکل دارم و جناب محمد هم جوابی به بنده ندادن در این مورد.
اين افزونه همين ديروز آماده شد. قبلا فقط براي همون سرويس دهنده هايي كه 130 هزار تومن.....

amir-shakh

تازه وارد
قیمت تعرفه برای هر پیامک چقدره و امکان تست رایگان هم وجود دارد ؟

saeedpersian

کاربر عضو
قیمت تعرفه برای هر پیامک چقدره و امکان تست رایگان هم وجود دارد ؟
اينا ديگه بهتره توي سايت پيامك مطرح بشه. اونجا هست.

توي اين تاپيك اگر موردي در باره افزونه هست بفرماييد.

amir-shakh

تازه وارد
ضد حال اصلیش اینه که فقط واسه مدیر پیامک ارسال میکنه

saeedpersian

کاربر عضو
ضد حال اصلیش اینه که فقط واسه مدیر پیامک ارسال میکنه
اگه منظورتون در مورد فروشگاه ووكامرس يا edd هست, بله موقع انجام خريد فقط به مدير سايت پيامك مياد. اونم بخاطر اينكه اين افزونه صرفا براي ووكامرس نيست يه افزونه كلي براي وردپرسه. (امكانات رو بالا گفتم)

ولي در موقع عضويت براي خود كاربر هم پيامك ارسال ميشه.

يك راهكار: موقع عضويت براي كاربر هر متني كه شما تنظيم كنيد ارسال ميشه. = ووكامرس خودش يك سيستم عضوگيري داره كه وقتي مشتري براي خريد داره فرم پرداخت رو پر ميكنه و دكمه "پرداخت" رو ميزنه و ميره به صفحه بانك ناخاسته عضو ميشه و براش پيامك مياد. شما ميتوني متن پيامك عضويت رو مثلا به اين صورت تنظيم كني: "سفارش شما ثبت شد. لطفا مبلغ تعيين شده را پرداخت كنيد"

alifiresoft

کاربر عضو
توی سایتتون پنل نقری ای هزینش 25 هزار تومان هست که اون هم سرویس api نداره. لطفا واضح توضیح بدید برای گرفتن امکاناتی که گفتید باید از کجا اقدام کنیم؟

مورد بعدی این هست که سالیانه باید تمدید بشه. الان خیلی از شرکت ها به صورت مادام العمر پول رو میگیرن و سالیانه نباید این رو تمدید کرد.

saeedpersian

کاربر عضو
توی سایتتون پنل نقری ای هزینش 25 هزار تومان هست که اون هم سرویس api نداره. لطفا واضح توضیح بدید برای گرفتن امکاناتی که گفتید باید از کجا اقدام کنیم؟ مورد بعدی این هست که سالیانه باید تمدید بشه. الان خیلی از شرکت ها به صورت مادام العمر پول رو میگیرن و سالیانه نباید این رو تمدید کرد.
بله پنل 25 تومني پيشفرض وبسرويس نداره ولي الان بطور جشنواره اي به مشترياني كه تا پايان تابستان 93 اقدام به خريد پنل نقره اي و بالاتر كنن ماژول وبسرويس هم رايگان براشون تمديد ميشه. فروش هاي جشنواره همواره ادامه خواهند داشت شايد به مدل هاي مختلف.(در انتهاي ليست تعرفه ها ذكر شده ولي باز فونتشو بزرگتر ميكنم)

بله هر پنل هر سال بايد تمديد بشه.

* لطفا سوالات مربوط به تعرفه پنل و اين چيزا رو در سايت پيامك مطرح كنيد. (ايميل / فرم تماس) يا پيام خصوصي بزاريد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kootlas

کاربر عضو
من افزونه رو نصب کردم اما وقتی میزارمش تو ابزارک مینویسه خبرنامه غیر فعال است!

saeedpersian

کاربر عضو
بايد تنظيمات زير رو انجام بديد:

مشخصات وبسرويس را وارد كنيد تا وضعيت "فعال" برايتان نشان دهد. (و اعتبار پنل را هم نشان ميدهد)

attachment.php

و در تنظيمات خبرنامه را هم بصورت زير انجام دهيد (براي جلوگيري از عضويت اسپم "تاييد با كد فعالسازي" را فعال كنيد)

attachment.php

بعنوان دمو در فوتر سايت قرار داديم. ميتونيد تست كنيد:

attachment.php

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kootlas

کاربر عضو
پس باید اول پنل بخریم تا فعال بشه درسته؟ بعد یه سوال بانک اطلاعاتی کاربران عضو شده در خبرنامه، سایت ما هست یا سایت شما؟

یه سوال دیگه اینکه با خریدن پنل نقره ای بدون خریدن شماره اختصاصی هم میشه این افزونه رو فعال کرد؟

saeedpersian

کاربر عضو
پس باید اول پنل بخریم تا فعال بشه درسته؟ بعد یه سوال بانک اطلاعاتی کاربران عضو شده در خبرنامه، سایت ما هست یا سایت شما؟یه سوال دیگه اینکه با خریدن پنل نقره ای بدون خریدن شماره اختصاصی هم میشه این افزونه رو فعال کرد؟
بله براي استفاده بايد پنل خريداري كنيد

تمام اطلاعات اعضاي خبرنامه در سايت شما ذخيره ميشود

پنل نقره اي 25 تومني خودش يك خط اختصاصي رايگان دارد.(سازگار با افزونه) نيازي نيست حتما خط ديگري بخريد. در صورت تمايل به داشتن شماره رند يا سفارشي پنل نقره اي جديد 50 تومني بخريد.

kootlas

کاربر عضو
آپدیت این افزونه که 7 روز پیش منتشر شده مشکل داره لطفاً بررسی بفرمائید

alifiresoft

کاربر عضو
سلام. من چند وقتی هست که دنبال یک پنل خوب هستم. یکی دوباری هم با شما در ارتباط بودم. و به نظرم قیمت ها مناسب هست. لطفا در خصوص مورد "- به تعرفه های پیامک های ارسالی ۸% مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد." باید گواهی ثبت نام در سایت ارزش افزوده را ارائه کنید .

گرفتن ارزش افزوده فقط با ارائه گواهی معتبر قابل قبول می باشد.

saeedpersian

کاربر عضو
سلام. من چند وقتی هست که دنبال یک پنل خوب هستم. یکی دوباری هم با شما در ارتباط بودم. و به نظرم قیمت ها مناسب هست. لطفا در خصوص مورد "- به تعرفه های پیامک های ارسالی ۸% مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد." باید گواهی ثبت نام در سایت ارزش افزوده را ارائه کنید .گرفتن ارزش افزوده فقط با ارائه گواهی معتبر قابل قبول می باشد.
با سلام

اين مبلغ فقط به تعرفه پيامك اضافه ميشه.(نه به پنل و خط اختصاصي)

ما پنل هايي داريم كه 500هزارتومن قيمت داره. يا حد اقل پنل 25 تومن قيمت داره. شما براي اون "گواهي فروش" و از اين چيزا نميخواهيد ولي براي تقريبا 8 ريال مبلغ اضافه به اسم "ماليات و ارزش افزوده" در ارسال پيامك گواهي ميخواهيد؟!!

براتون پيام خصوصي گذاشتم.

تاپيك مربوط به افزونه پيامك وردپرس هست.

*** لطفا سوالات صرفا مربوط به تعرفه پنل و پيامك و اين چيزا رو در سايت پيامك مطرح كنيد. (ايميل / فرم تماس) يا در همينجا پيام خصوصي بزاريد. ***

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا