افزونه پیامک (با قابلیت درج دامنه شخصی) ووکامرس

majid555

تازه وارد
سلام اساتیدگرامی

افزونه پیامک ووکامرس رو نصب کردم در اون یه سرویس بود که اسمش parandsms.ir بود وارد پنلش شدم و ثبت نام کردم میبینم سرویس پیامکش رو دقیقا دارم و نمایندگی خریده بودم قبلا از smsmart که فک میکنم هردوتاش مربوط به relax.ir باشه حالا سوالم اینه چطور میتونم سرویس نمایندگی خودم که روی دامنه smssmssms.ir است رو در افزونه ثبت کنم و استفاده کنم مثه بقیه سرویس هایی که پیشفرض درافزونه هستند فقط فک کنم باید دامنه خودمو جایگزین کنم ولی کجا؟ و چطوری؟ وآِیا هیچ راهی نداره؟ که از سرویس نمایندگی خودم استفاده کنم که در اصل منشا همشون باهم یکی هست فقط دامنه ها متفاوته...

لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمایید کامل و یا افزونه پیشنهادی با قابلیت درج دامنه دلخواه معرفی نمایید باتشکر.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mostafa74

کاربر عضو
افزونه رو برای نمایندگی های relax.ir نوشتم خودم هم نمایندگیش رو دارم sms.modernsystem.org

به ریلکس اعلام شد ولی اونجا اصلا افزونه هاشون رو آپ نمیکنن و افزونه جدیدی هم خریداری نمیکنن

به هر حال خواستین افزونه براتون نوشته بشه با پ.خ با من در ارتباط باشید

جاویدان

کاربر عضو
سلام اساتیدگرامی

افزونه پیامک ووکامرس رو نصب کردم در اون یه سرویس بود که اسمش parandsms.ir بود وارد پنلش شدم و ثبت نام کردم میبینم سرویس پیامکش رو دقیقا دارم و نمایندگی خریده بودم قبلا از smsmart که فک میکنم هردوتاش مربوط به relax.ir باشه حالا سوالم اینه چطور میتونم سرویس نمایندگی خودم که روی دامنه smssmssms.ir است رو در افزونه ثبت کنم و استفاده کنم مثه بقیه سرویس هایی که پیشفرض درافزونه هستند فقط فک کنم باید دامنه خودمو جایگزین کنم ولی کجا؟ و چطوری؟ وآِیا هیچ راهی نداره؟ که از سرویس نمایندگی خودم استفاده کنم که در اصل منشا همشون باهم یکی هست فقط دامنه ها متفاوته...

لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمایید کامل و یا افزونه پیشنهادی با قابلیت درج دامنه دلخواه معرفی نمایید باتشکر.
با سلام

دوست عزیز

اگر دقت کنید می بینید این افزونه تایپک مجزا داره و تمامی کسانی که قبلا وارد پنل شدن با ارائه مستندات و پرداخت هزینه به لیست اضافه شدن با آقای حنان ستوده در ارتباط باشید راهنماییتون می کنند . بگردید تاپیکش هم هست .

موفق باشید

majid555

تازه وارد
سلام متاسفانه پیام خصوصی رو جواب ندادن احتمالا سرشون شلوغه..

Mostafa74

کاربر عضو
سلام متاسفانه پیام خصوصی رو جواب ندادن احتمالا سرشون شلوغه..
با سلام

افزونه رو قرار بدین تا یه آیتم برای پنل های Relax.ir هم به لیستش اضافه کنم

پیروز و پایدار باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

majid555

تازه وارد
با سلام

افزونه رو قرار بدین تا یه آیتم برای پنل های Relax.ir هم به لیستش اضافه کنم

پیروز و پایدار باشید
سپاسگزارم ازتون چجوری استفاده کنم... بنده نصب کردم...لینک دانلود نسخه ی ویرایش شده رو واسم بذارید ممنون میشم

Mostafa74

کاربر عضو
سپاسگزارم ازتون چجوری استفاده کنم... بنده نصب کردم...لینک دانلود نسخه ی ویرایش شده رو واسم بذارید ممنون میشم
دوست عزیز داشتم سامانه Relax رو اضافه میکردم و دیدم از قبل داخلش موجود بود !

از این لینک دانلود و استفاده کنید : 

سرویس دهنده رو روی Relax.ir قرار بدین

موفق باشید

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام

البته دوستان دقت کنند که اخیرا حدود چند ماه پیش ریلکس اومده و یه سری محدودیت ایجاد کرده که هر کسی از زیر مجموعه فقط بتونه از رابط درجه اول، لوگین داشته باشه.

علی الظاهر این محدودیت رو علاوه بر دامنه ، بر روی API هم ایجاد کرده

لذا اگر شما نماینده مستقیم این شرکت هستین میتونید از دامنه ریلکس استفاده کنید.

majid555

تازه وارد
دوستان گرامی همونطور که قبلا عرض کردم بنده نماینده مستقیم نیستم و دامنه ام روی smssmssms.ir و با یک واسطه خریدم ....لطفا کاری کنید که بشود دامنه شخصی وارد کرد ممنونم

Mostafa74

کاربر عضو
دوستان گرامی همونطور که قبلا عرض کردم بنده نماینده مستقیم نیستم و دامنه ام روی smssmssms.ir و با یک واسطه خریدم ....لطفا کاری کنید که بشود دامنه شخصی وارد کرد ممنونم
دوست عزیز شما یوزرنیم و پسوردت رو توی افزونه وارد کن و سرویس دهنده رو Relax.ir قرار بده و تست کن . جواب میده

اگر جواب نداد اعلام کن

majid555

تازه وارد
با سلام

دوستان من نمایندگی غیر مستقیم با یک واسطه از ریلکس دارم در افزونه پیامک ووکامرس تنظیم میکنم روی ریلکس به صورت مستقیم پیامک ارسال میکنه اونجا که نوشته شماره و متن پیامک ..ولی واسه مدیر و مشتری هنگام سفارش و...ارسال پیامک نمیکنه !!!!!!

میخوام بدونم مشکل از کجاس ؟

آِیا همین که پیامک رو ارسال میکنه دلیل بر این نیس که مشکل از زیر نمایندگی بودن نیس و مشکل خاصی در افزونه است؟

یا مسئله دیگری هست

لطفا کامل راهنمایی بفرمایید ممنون

majid555

تازه وارد
دوست عزیز شما یوزرنیم و پسوردت رو توی افزونه وارد کن و سرویس دهنده رو Relax.ir قرار بده و تست کن . جواب میده

اگر جواب نداد اعلام کن
با سلام

دوستان من نمایندگی غیر مستقیم با یک واسطه از ریلکس دارم در افزونه پیامک ووکامرس تنظیم میکنم روی ریلکس به صورت مستقیم پیامک ارسال میکنه اونجا که نوشته شماره و متن پیامک ..ولی واسه مدیر و مشتری هنگام سفارش و...ارسال پیامک نمیکنه !!!!!!

آِیا همین که پیامک رو ارسال میکنه دلیل بر این نیس که مشکل از زیر نمایندگی بودن نیس و مشکل خاصی در افزونه است؟

یا مسئله دیگری هست

Mostafa74

کاربر عضو
با سلام

یا مسئله دیگری هست

اگر ارسال انجام میشه مشکل از زیر مجموعه بودن شما نیست !

Mostafa74

کاربر عضو
پس الان مشکل چیه؟

چیکار کنم بفهمم مشکل چیه؟
افزونه رو خیلیا استفاده کردن و مشکلی نداره شما فایل اررور های وبسایتتون رو بررسی کنید ببینید اگر ارروی داخلش ثبت شده اونو اینجا کپی کنید تا دوستان راهنمایی کنن

majid555

تازه وارد
سلام دوستان

افزونه پیامک انگار کلا با ریلکس مشکل داره آخه پیامک میفرسه وقتی تظیمش میکنم ولی اطلاع رسانی به خریدار و مدیر سایت و اصلا انجام نمیده!

مشکل چیه آخه نکنه با افزونه های خاصی تداخل داره مثه کش و wp-roket و...؟

یا افزونه های امنیتی وردپرس؟!

چند روزه گیرم لطفا یه فکری کنید کسانی که بلدید مرسی

mohammad2323

تازه وارد
شبکهٔ خصوصی مجازی (به انگلیسی: Virtual Private Network، به اختصار VPN)، شبکه‌ای است که اطلاعات در آن از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت جابه‌جا می‌شود اما در عین حال با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری و با احراز هویت (به انگلیسی: Authentication)، این ارتباط هم‌چنان اختصاصی باقی می‌ماند. وی پی ان به طور عمده برای ایجاد ارتباط بین شعبه‌های مختلف شرکت‌ها و یا فعالیت از راه دور مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی در ایران برای دور زدن تحریم ها بهترین ابزاری که می توان از آن بهره برد سرویس های پروکسی کریو و وی پی ان می باشند

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان

افزونه پیامک انگار کلا با ریلکس مشکل داره آخه پیامک میفرسه وقتی تظیمش میکنم ولی اطلاع رسانی به خریدار و مدیر سایت و اصلا انجام نمیده!

مشکل چیه آخه نکنه با افزونه های خاصی تداخل داره مثه کش و wp-roket و...؟

یا افزونه های امنیتی وردپرس؟!

چند روزه گیرم لطفا یه فکری کنید کسانی که بلدید مرسی
با خود پنل در ارتباط باشید. ما تنها وبسرویس رو متصل کردیم به پلاگین

تست کنید ، شاید با افزونه هایی که گفتید واقعا مشکل داره.

بالا