افزونه چند فروشندگی دکان

omidrastegar

کاربر عضو
Dokan-Plugin-v2.4.12.jpg

حتما تا به حال به این فکر کردید که به وسیله ووکامرس فروشگاه راه اندازی کنید و یا اجازه بدید که کاربران سایت شما محصولاتشون رو بفروش برسونند ، ما امروز یک افزونه رو برای شما معرفی خواهیم کرد که بوسیله اون بتونید هر تعداد که بخواهید فروشنده در سایت داشته باشید و کسب درآمد کنید. قبلا افزونه ای برای این کار را معرفی نموده بودم که رایگان بود و از طریق پنل مدیریتی قابلیت نصب داشت که در اینجا " " می توانید اطلاعات آن را مشاهده نمایید. و اما افزونه پولی دکان:

افزونه چند فروشندگی دکان این امکان رو میده که کاربران در سایت شما برای خودشون پنل بسازند و محصولاتشون رو بفروش برسونند. میتوانید درصد فروش برای فروشندگان سایتتون تعیین کنید و از طریق پنل مدیریت آن سیستم را شخصی سازی کنید و همچنین می توانید فروشندگان ویژه تعیین کنید و یا برای فروشندگان اطلاعیه ارسال نمایید.

کاربران می توانند محصولات خود را بدون دسترسی به پیشخوان وردپرس محصولات را ارسال کنند برای محصولات خود کد تخفیف تعیین کنند ، صفحه فروشگاه با آدرس دلخواه بسازند و بسیاری ویژگی دیگر که با آنها آشنا خواهید شد.از نمونه سایت هایی که از این افزونه استفاده کردند میتونیم سایت مارکت وردپرس رو به شما معرفی کنیم که از همین افزونه وردپرس استفاده کرده ( البته کمی شخصی سازی شده) شما هم همین حالا میتونید یک مارکت بزرگ رو راه اندازی کنید و درآمدزایی کنید.

امکانات و ویژگی های پنل مدیریتی و کاربری افزونه دکان:

• بررسی، تایید و یا لغو درخواست های برداشت وجه فروشندگان سایت
  • فعال یا غیر فعال سازی کوپن تخفیف  برای فروشندگان سایت
  • تعیین درصد کمیسیون فروش به صورت کلی و تکی
  • تعیین کردن حداقل موجودی جهت برداشت وجه
  • ارسال اطلاعیه برای تمام فروشندگان و یا فروشندگان ویژه
  • قابلیت بررسی و تایید تمام محصولات توسط مدیر سایت
  • فعال یا غیر فعال سازی مدیریت دیدگاه های سای توسط فروشندگان
  • امکان فعال کردن ویژگی ثبت محصولات برای یک فروشنده بدون نیاز به تایید مدیرسایت
  • پنل تنظیمات جهت مدیریت کاربران و عملکردهای مرتبط
  • امکان تعیین فروشنده به عنوان فروشنده ویژه
  • امکان ثبت نام فروشنده در صفحه ثبت نام ووکامرس
  • قراردادن یک برگه مجزا برای هر فروشنده
  • ثبت و حذف و ویرایش محصولات
  • مدیریت روش های ارسال محصولات
  • مدیریت دیدگاه های محصولات خود در سایت
  • مشاهده گزاش کامل از فروش با امکان تعیین بازه زمانی
  • مدیریت کوپن های تخفیف برای محصولات خود
  • امکان ثبت درخواست برداشت موجودی مطابق با قوانین تعیین شده از سوی فروشنده و کاربر
  • امکان ثبت شماره حساب یا شماره کارت بانکی جهت واریز وجه
  • امکان ثبت مشخصات کامل فروشگاه خود و  قرار دادن عکس
  • امکان تعیین عکس شاخص برای هر محصول
  • و …

این افزونه فارسی سازی نشده است. (در حال ترجمه)
You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mh_nox

تازه وارد
سلام

با این افزونه امکان فروش محصولات فیزیکی هم هست ؟

خب ، اگر هست ، خریدار باید تاییده بده که محصول بدستش رسیده تا پول به حساب فروشنده واریز بشه ؟

کلا ساز و کارش چه طوریه

mh_nox

تازه وارد
سپاس از شما

افزونه یا اسکریپتی هست که این ویژگی رو داشته باشه ؟

mh_nox

تازه وارد
بنده سراغ ندارم اما در کل این روند اشتباه هست و فکر نمی کنم در هیچ اسکریپتی وجود داشته باشد!! شاید خریدار هیچ موقع اعلام نکند که محصول رو دریافت کرده!! تکلیف چیه اون موقع؟

دریافت رسید ارسال از فروشنده مطمئن ترین راه برای اطمینان از ارسال محصول هست. می تونید به فروشنده ها اعلام کنید زمانی تسویه حساب میشه که رسید ارسال محصول رو برای شما ارسال کنند...
پیشنهاد بسیار خوب و عالی بود

فقط فکر میکنم تووی تراکنش های بالا زمانبر بشه

باز هم سوالم میشه اینکه اسکریپت یا افزونه ای برای این کار هست ؟

با این افزونه امکان این کار هست ؟

mxu

تازه وارد
برای فارسی سازی تو چه مرحله ای هستید ؟ اگه لینک ترجمه آنلاینش رو بگذارید همه با هم ترجمش میکنیم

parsaz7

تازه وارد
سلام

امکان نمایش محصولات اضافه شده توسط فروشندگان (از طریق افزونه دکان) در یک برگه خاص هست ؟

یعنی بین محصولات خود سایت با محصولات فروشندگان در نمایش تمایز وجود داشته باشه و فروشند گان رو بتونیم در یک برگه جدا نمایش بدیم

microbit

تازه وارد
مدتها پیش من روی دکان خیلی کار کردم

و سعی کردم ازش چیزی مثل ایسام بسازم.

یعنی فروشنده که محصول رو میفروشه تا زمانی که خریدار تأیید نکنه مبلغ به حساب فروشنده منظور نشه. و البته برای خریدار هم فقط 48 ساعت زمان باشه که اگه تایید نکرد سیستم بصورت خودکار یا مدیر سایت بصورت دستی تایید کنه.

و همینطور تمام راههای ارتباطی رو هم برای فروشنده و خریدار قطع کردم و جوری باشه که فقط معامله داخل سایت صورت بگیره نه بیرون از سایت.

ولی دو تا مشکل داشتم

اول اینکه فرمی برای ارتباط خریدار و فروشنده بود ولی نمیشد محتوایی که رو که خریدار و فروشنده برای هم مینویسن توسط مدیر دیده بشه.. نتونستم حلش کنم. چون این مورد باید تحت کنترل میبود.

دوم  اینکه مشکلی در اعمال مبلغ به حساب فروشنده داشت. یعنی اینکه وقتی فروشنده فروشی رو انجام داد توی پنلش نشون نمیداد که چقدر فروش کرده یا چقدر سهمش شده حتی وقتی مدیر مبلغ رو به حسابش منظور میکرد.

از آخرین نسخه بصورت پریمیوم استفاده کردم و در حال حاضر دارم روی فارسی سازیش کار میکنم که بهتر باشه.

افزونه خوبیه جا برای کار زیاد داره.

mohamad_a226

کاربر عضو
امکانش هست فروشندگانی که قبلا از طریق افزونه WC Vendors  ثبت نام کردن و محصول اضافه کردن رو به این افزونه دکان منتقل کرد؟

erfkmd

کاربر عضو
افزونه راستچین هست؟
چون توی استایل های نگاه کردم راستچین نداشت

Mesmaili

کاربر عضو
سپاس

بعد از نصب با این ارور ها مواجه میشم : 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/....../domains/....../public_html/market/wp-content/plugins/dokan/includes/admin/setup-wizard.php:1) in /home/....../domains/....../public_html/market/wp-admin/post.php on line 197 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/....../domains/....../public_html/market/wp-content/plugins/dokan/includes/admin/setup-wizard.php:1) in /home/....../domains/....../public_html/market/wp-includes/pluggable.php on line 1179

راه حلی هست یا اصلا مورد عمومی هست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل setup-wizard.php رو باز کنید. با یک ادیتور مناسب مجدد ذخیره کنید. (encoding utf-8)

simonamiri0069

کاربر عضو
Dokan-Plugin-v2.4.12.jpg

حتما تا به حال به این فکر کردید که به وسیله ووکامرس فروشگاه راه اندازی کنید و یا اجازه بدید که کاربران سایت شما محصولاتشون رو بفروش برسونند ، ما امروز یک افزونه رو برای شما معرفی خواهیم کرد که بوسیله اون بتونید هر تعداد که بخواهید فروشنده در سایت داشته باشید و کسب درآمد کنید. قبلا افزونه ای برای این کار را معرفی نموده بودم که رایگان بود و از طریق پنل مدیریتی قابلیت نصب داشت که در اینجا " " می توانید اطلاعات آن را مشاهده نمایید. و اما افزونه پولی دکان:

افزونه چند فروشندگی دکان این امکان رو میده که کاربران در سایت شما برای خودشون پنل بسازند و محصولاتشون رو بفروش برسونند. میتوانید درصد فروش برای فروشندگان سایتتون تعیین کنید و از طریق پنل مدیریت آن سیستم را شخصی سازی کنید و همچنین می توانید فروشندگان ویژه تعیین کنید و یا برای فروشندگان اطلاعیه ارسال نمایید.

کاربران می توانند محصولات خود را بدون دسترسی به پیشخوان وردپرس محصولات را ارسال کنند برای محصولات خود کد تخفیف تعیین کنند ، صفحه فروشگاه با آدرس دلخواه بسازند و بسیاری ویژگی دیگر که با آنها آشنا خواهید شد.از نمونه سایت هایی که از این افزونه استفاده کردند میتونیم سایت مارکت وردپرس رو به شما معرفی کنیم که از همین افزونه وردپرس استفاده کرده ( البته کمی شخصی سازی شده) شما هم همین حالا میتونید یک مارکت بزرگ رو راه اندازی کنید و درآمدزایی کنید.

امکانات و ویژگی های پنل مدیریتی و کاربری افزونه دکان:

• بررسی، تایید و یا لغو درخواست های برداشت وجه فروشندگان سایت
  • فعال یا غیر فعال سازی کوپن تخفیف  برای فروشندگان سایت
  • تعیین درصد کمیسیون فروش به صورت کلی و تکی
  • تعیین کردن حداقل موجودی جهت برداشت وجه
  • ارسال اطلاعیه برای تمام فروشندگان و یا فروشندگان ویژه
  • قابلیت بررسی و تایید تمام محصولات توسط مدیر سایت
  • فعال یا غیر فعال سازی مدیریت دیدگاه های سای توسط فروشندگان
  • امکان فعال کردن ویژگی ثبت محصولات برای یک فروشنده بدون نیاز به تایید مدیرسایت
  • پنل تنظیمات جهت مدیریت کاربران و عملکردهای مرتبط
  • امکان تعیین فروشنده به عنوان فروشنده ویژه
  • امکان ثبت نام فروشنده در صفحه ثبت نام ووکامرس
  • قراردادن یک برگه مجزا برای هر فروشنده
  • ثبت و حذف و ویرایش محصولات
  • مدیریت روش های ارسال محصولات
  • مدیریت دیدگاه های محصولات خود در سایت
  • مشاهده گزاش کامل از فروش با امکان تعیین بازه زمانی
  • مدیریت کوپن های تخفیف برای محصولات خود
  • امکان ثبت درخواست برداشت موجودی مطابق با قوانین تعیین شده از سوی فروشنده و کاربر
  • امکان ثبت شماره حساب یا شماره کارت بانکی جهت واریز وجه
  • امکان ثبت مشخصات کامل فروشگاه خود و  قرار دادن عکس
  • امکان تعیین عکس شاخص برای هر محصول
  • و …

این افزونه فارسی سازی نشده است. (در حال ترجمه)

هنوز فارسی سازی نشده؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
مشکل بزرگ دکان، اینه که از API ووکامرس استفاده نمی کنه و کلا API نداره و نمیشه قابلیتهاش رو در اپ موبایل اورد.

mawmad

تازه وارد
سلام دوستان من خودم فایل pot موجود در پلاگین lite رو ترجمه کردم منتها هرکاری میکنم ترجمه هام نمایش داده نمیشه و همون انگلیسی نشون میده چیکار کنم؟

shahin_w3

کاربر عضو
نسخه فارسی شدش که رو خود همین پرشین اسکریپت موجوده

shahin_w3

کاربر عضو
سلام دوستان من خودم فایل pot موجود در پلاگین lite رو ترجمه کردم منتها هرکاری میکنم ترجمه هام نمایش داده نمیشه و همون انگلیسی نشون میده چیکار کنم؟

mawmad

تازه وارد

از این پلاگین و همین ترجمه ها رو هم جایگزین کردم منتها درست نشد.

ممکنه که از فارسی نبودن قالبمم باشه چون من هنوز قالبمو ترجمه نکردم ...زبان وردپرس فارسی انتخاب شده مشکلی نداره..

nematimanzadeh

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید 

من یه مشکلی در افزونه دکان دارم 

وقتی فروشنده ها اقدام به ایجاد محصول میکنن دکمه ی اپلود غیر فعال هست و نمیشه عکس محصول و فایل رو اپلود کرد . 

ممنون میشم کمکم کنین

بالا