افزونه گفتگو ( چت ) آنلاین با مدیر؟

• نویسنده موضوع 9kia
  • تاریخ شروع

9kia

تازه وارد
با سلام

افزونه ای هست که زمانیکه مدیر سایت در قسمت مدیریت حاضر باشد کاربران سایت مطلع شده و بتوانند با مدیر سایت بصورت آنلان گفتگو کنند؟

حالت پشتیبانی تقریبا مشابه سایت زیر:

www.mayahost.net

www.iranhost.com

wallfa

کاربر عضو
دوست عزیز -- تا به حال من ندیدم ولی خوب میشه تعریف کرد برای ورد پرس -- نکته بعد در این مورد میتونی از کد یاهو استفاده کنی زمانی که تو وارد سایت میشی و یاهوت آنلاین میکنی خود به خود اونجا آنلاین نشون داده میشی و نکته بعد این که به غیر از اینها -- در قسمت گروپ گوگل یه افزونه هست که برای همین کار برای چت کردن .. نمونه اون هم درون سایت مجله خبری پریانا میتونی ببینی

9kia

تازه وارد
دوست عزیز -- تا به حال من ندیدم ولی خوب میشه تعریف کرد برای ورد پرس -- نکته بعد در این مورد میتونی از کد یاهو استفاده کنی زمانی که تو وارد سایت میشی و یاهوت آنلاین میکنی خود به خود اونجا آنلاین نشون داده میشی و نکته بعد این که به غیر از اینها -- در قسمت گروپ گوگل یه افزونه هست که برای همین کار برای چت کردن .. نمونه اون هم درون سایت مجله خبری پریانا میتونی ببینی
دوست عزیز ممنون از راهنمایی که کردی ولی من این روش را نمیخوام همون روش live را میخوام که دو سایت که نام بردم استفاده کردند.

iranenaz

کاربر عضو
با سلامافزونه ای هست که زمانیکه مدیر سایت در قسمت مدیریت حاضر باشد کاربران سایت مطلع شده و بتوانند با مدیر سایت بصورت آنلان گفتگو کنند؟

حالت پشتیبانی تقریبا مشابه سایت زیر:

منظور شما اسکریپتهای پشتیبانی مشتری هست ؟ که البته در وردپرس هم می تونید استفاده کنید

لطفا رو ببینید

بالا