افزونه All in One SEO Pack 1.6.13.1

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
این افزونه بهترین افزونه و محبوبترین افزونه برای سئو وردپرسس می باشد .

کلمات کلیدی،description و.. که به این افزونه میدین در قالب شما میاد و این کلمات کاملا در موتور های جستجو دیده میشه.

دانلود :

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
اینم ویژگی ها به زبان فارسی

* پشتیبانی از گونه*های سفارشی نوشته*ها

* بهره*گیری از نشانی*های وب متعارف

* میزان کردن پیوندهای پیمایشی

* واسط برنامه نویسی (API) توکار جهت بهره*گیری سایر افزونه*ها و پوسته*ها از قابلیت*های این افزونه

* تنها افزونه*ای که دارای یکپارچکی کامل با افزونه WP e-Commerce می باشد.

* شاخص سازی*های امنیتی

* قابلیت به کار گیری در حالاتی که از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده می*شود.

* بهینه*سازی خودکار عناوین نوشته*ها سازگار با موتورهای جستجو

* تولید برچسب های فرامتنی ( Meta Tag) به صورت خودکار.

* جلوگیری از ایجاد محتوای تکراری ناخواسته.

* پیاده سازی تنظیمات ضروری از قبل وعدم نیاز به پیکربندی برای افراد تازه کار.

* ارائه گزینه*های پیکربندی بسیار برای کاربران حرفه ای.

* امکان تغییر موردی عناوین و برچسب های فرامتنی در حالات خاص و بر اساس صلاحدید.

* سازگاری با سایر افزونه*های هم سو از قبیل Auto Mate، Ultimate Tag Warrior و سایرین.

amir1909

تازه وارد
آقا جسارتا وقتی این افزونه رو نصب میکنم بخشی اضافه میشه توی افزودن نوشته به نام بسته ی مدیریتی جامعه برای سئو.گزینه ی سوم از این بخش نوشته کلمات کلیدی (با کاما جدا شوند).این کاما منظورش (،) هست یا (,) ؟!

amir1909

تازه وارد
سلام و درود

آیا وقتی که در بسته ی مدیریتی جامعه برای سئو در هنگام ارسال پست کلمات کلیدی را می نویسیم آیا باز هم نیاز هست که در بخش برچسب های خود وردپرس ، کلمات کلیدی رو ثبت کنیم؟؟

آیا مشکلی پیش نمیاد ؟!

kasraa

کاربر عضو
خیر نباید وارد کنید چون تکراری میشه و امتیاز منفی داره

jafar1374

کاربر عضو
جدی می گی کسری ؟

من تو هر دو هم وارد می کنم که !

یعنی یکیشو پاک کنم ؟

چون وقتی تو خود وردپرس برچسب ها رو وارد می کنیم زیر پست هم میاد

نظر شما چیه تو کدومش وارد کنیم؟

amir1909

تازه وارد
طبق دستورتون من بعد از نصب این افزونه دیگه کلمات کلیدی رو توی باکس کلمات کلیدی نمی نویسم اما وقتی متن رو می بینیم دیگه کلمات کلیدی در اون بخش دیده نمیشه با اینکه قبلا وقتی توی باکس کلمات کلیدی ، این کلمات رو مینوشتم توی متن کلمات کلیدی مشاهده یک متن اضافه میشد که کلمات رو نشون میداد و حتی میشد روش کلیک کرد!

آیا این طبیعی هست که توی متن کلمات کلیدی دیده نمیشن>؟

Ehs@n

کاربر عضو
طبق دستورتون من بعد از نصب این افزونه دیگه کلمات کلیدی رو توی باکس کلمات کلیدی نمی نویسم اما وقتی متن رو می بینیم دیگه کلمات کلیدی در اون بخش دیده نمیشه با اینکه قبلا وقتی توی باکس کلمات کلیدی ، این کلمات رو مینوشتم توی متن کلمات کلیدی مشاهده یک متن اضافه میشد که کلمات رو نشون میداد و حتی میشد روش کلیک کرد!آیا این طبیعی هست که توی متن کلمات کلیدی دیده نمیشن>؟
شما می تونی با زدن تیک Use Categories for META keywords فقط قسمت برچسب ها رو پر کنید

این گزینه به طور خودکار برچسب ها رو به عنوان keywords وارد می کنه! البته فراموش نکنید که می تونید تو قسمت keywordsکلماتی علاوه بر برچسب ها وارد کنید تا کلمات کلیدی پر بار تری داشته باشید ولی فراموش نکنید که خوبه تعداد تگ های هر پست 10عدد باشه و تگ ها یک بخشی باشن!(این اطلاعاتی ه که من دارم و دارم پیداش می کنم و باعث شده سئو سایتم 85% بشه ولی هیچ تضمینی نمی کنم که حتما شما هم می تونید با این روش موفق بشید!)

تنظیمات کامل all in one seo pack به زودی!

amir1909

تازه وارد
شما می تونی با زدن تیک Use Categories for META keywords فقط قسمت برچسب ها رو پر کنید

این گزینه به طور خودکار برچسب ها رو به عنوان keywords وارد می کنه! البته فراموش نکنید که می تونید تو قسمت keywordsکلماتی علاوه بر برچسب ها وارد کنید تا کلمات کلیدی پر بار تری داشته باشید ولی فراموش نکنید که خوبه تعداد تگ های هر پست 10عدد باشه و تگ ها یک بخشی باشن!
فکر کنم من منظورم رو بد بیان کردم

منظور من این هست که وقتی این افزونه خودکار و یا دستی کلمات کلیدی رو ثبت میکنه آیا توی صفحه قابل مشاهده هست یا خیر ؟

Ehs@n

کاربر عضو
فکر کنم من منظورم رو بد بیان کردممنظور من این هست که وقتی این افزونه خودکار و یا دستی کلمات کلیدی رو ثبت میکنه آیا توی صفحه قابل مشاهده هست یا خیر ؟
اگه تو قسمت برچسب ها بزنید بله

ولی اگه تو قسمت keyword بزنید خیر!

amir1909

تازه وارد
خوب با این وجود مشکلی نیست ؟

چون یکی دیگه از دوستان توی همین تالار گفته بودند که کلمات کلیدی رو به صورت دستی وارد نکنید چون گوگل اونارو تکراری میبینه و به عنوان پیچوندن حساب میکنه و من هم از پس از اون از وارد کردن کلمات کلیدی توی خود سیستم خوداری کردم.

amir1909

تازه وارد
ببخشید از استادان گرامی کسی نمیتونه من رو راهنمایی کنه

من فقط میخوام بدونم چرا وقتی توی باکس افزونه کلمات کلیدی رو وارد میکنم توی قالب دیده نمیشه !

آیا این موضوع کلی هست یا خیر و آیا مشکلی برای در آینده ایجاد نمیکنه !؟

و سوال آخر وارد کردن کلمات کلیدی توی باکس قالب سایت بهتره ( چون قابل مشاهده هست) یا توی باکس افزونه ؟

ممنون

Ehs@n

کاربر عضو
ببخشید از استادان گرامی کسی نمیتونه من رو راهنمایی کنهمن فقط میخوام بدونم چرا وقتی توی باکس افزونه کلمات کلیدی رو وارد میکنم توی قالب دیده نمیشه !

آیا این موضوع کلی هست یا خیر و آیا مشکلی برای در آینده ایجاد نمیکنه !؟

و سوال آخر وارد کردن کلمات کلیدی توی باکس قالب سایت بهتره ( چون قابل مشاهده هست) یا توی باکس افزونه ؟

ممنون
1- امکان داره قالب سایت شما امکان نمایش کلمات کلیدی رو نداشته باشه - خیر مشکلی ایجاد نمی کنه چون شما کلمات کلیدی رو وارد می کنی!

2- اگه قالب شما امکان نمایش کلمات کلیدی تو قالب رو داره خوب بهتره تو پنل خود وردپرس وارد کنی ولی اگه این امکان رو نداشته باشه فرقی نمی کنه چون کلماتی که از طریق پنل وردپرس می زنی هم به طور خودکار به عنوان کلمات کلیدی افزونه انتخاب میشه! + طبق چیزی که شنیدم بهتره تو قسمت کلمات کلیدی هر پست بیشتر از 10 تا کلمه وارد نکنید و سعی کنی کلماتی که انتخاب می کنید یک بخشی باشه!

این نظر و تجربه اندک و شخصی من بود شاید نظرم درست نباشه پس بهتره به حرف بقیه هم گوش فرا دهید

amir1909

تازه وارد
ببینید جسارتا من واقعا کیج شدم

من با نصب این افزونه الان 2 جا دارم برای وارد کردن کلمات کلیدی

1- باکس خود وردپرس

2-باکس افزونه All In one SEO Pack

فقط یه موضوع

وقتی کلمات کلیدی توی باکس خود وردپرس ثبت میکنم توی قالب دیده میشه اما وقتی کلمات کلیدی رو توی باکس افزونه all in seo وارد میکنم این کلمات در قالب دیده نمیشه

حالا به نظر شما من کلمات کلیدی رو توی کدام یک از اینها اضافه کنم چون یه چندین جا تاکید شده از ورود کلمات کلیدی در هر دو بخش با هم به صورت تکراری جلوگیری بشه

حالا انتخاب من باید کدام باشه

افزونه یا خود وردپرس ؟

kasraa

کاربر عضو
سلام

من واقعن موندم چرا با اینکه چند بار هم گفتم ، بازم سوال میشه !

دوست عزیز کلمات کلیدی با اون که شما به عنوان کلمه کلیدی وردپرس نام میبرین فرق داره

به اونی که وردپرس داره میگن برچسب !

amir1909

تازه وارد
سلاممن واقعن موندم چرا با اینکه چند بار هم گفتم ، بازم سوال میشه !

دوست عزیز کلمات کلیدی با اون که شما به عنوان کلمه کلیدی وردپرس نام میبرین فرق داره

به اونی که وردپرس داره میگن برچسب !
واقعا !!!

باور بفرمائید من اصلا متوجه این موضوع نشده بودم

پس مشکلی نیست در هنگام ارسال پست هم برچسب ثبت کنیم و هم کلمات کلیدی اضافه کنم ؟! تکراری نمیشه ؟

مثلا کلمه " احمدی نژاد " رو هم توی برچسب ثبت کنم و هم توی باکس افزونه ؟

!!

و در آخر اصلا برچسب به چه دردی میخوره؟

kasraa

کاربر عضو
ببینید این بحث تقریبن پارسال توسط بزرگان وردپرس انجام شده بود

نتیجه ها این بود که شما از برچسب اگر توجه کنید میبینید که برای پست های مرتبط استفاده میشه یا اینکه برای هر برچسب یک صفحه ایجاد میشه که این مزیت میتونه کاربر رو بهتر به هدفش برسونه

اما کلمات کلیدی نباید چیزی باشه که در پست های دیگه هم هست !

شما کلمه کلیدی وقتی وارد میکنی یعنی میخوای فقط راجب اون مطلب بزاری و کاربر با جستجو به اون برسه

پس خیلی راحت با کمی فک کردن میبینید که کلمات کلیدی هیچ ربطی به برچسب های وردپرس که همه به اشتباه میگن کلمه کلیدی وردپرس ندارن

شما هم مقصر نیسی این چیزی هستش که در بین همه جا افتاده متاسفانه و تا بیاد درست بشه خیلی زمان میبره

بالا