افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

sayeh63

تازه وارد
سلام خدمت دوستان.

من سوالی درباره ساخت یک فرم در این افزونه دارم.

من افزونه زرین پال رو برای استفاده در گراویتی فرم نصب کردم. مشکلی نیست و مرچنت کد رو هم گرفتم و اضافه کردم. 

فقط سوالم اینجاست که آیا من میتونم فرم پرداخت آنلاین برای سایتم درست کنم؟؟ تا جایی که من با این افزونه کار کردم انگار فقط میشه قیمت مشخص شده رو تنظیم کنم و کاربران پرداخت کنند. ولی آیا میشه فرم جوری باشه کاربر قیمت دلخواه رو در یک فیلد وارد کنه و پرداخت کنه؟

لطفا من رو راهنمایی کنید.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز توی سایت گراویتی فرم اموزش راهنمای اتصال به درگاه ( اشنایی با فیلدهای قیمت گذاری ) رو بخونید

ahmad.akbarzade

تازه وارد
چجوری قسمتی رو بسازیم که مشتری بتونه فایلش رو آپلود کنه و ما دریافت کنیم؟؟

MorteZah

تازه وارد
با سلام و سپاس بی‌نهایت از آقای ستوده بابت ترجمه و معرفی این افزونه؛ و دوستانی که کمک و راهنمایی می‌کنن.

همه این ۳۳ صفحه تاپیک و سایت گرویتی فورم فارسی رو خوندم. که تا حد ممکن سوال تکراری نپرسم.
و جواب خیلی خیلی از سوالاتم رو بدست آوردم. حتی چیزایی که بفکرمم نمی‌رسید یاد گرفتم.

از همه دوستان مجدد تشکر می‌کنم.

دوتا سوال برام باقی مونده:

اول: اینکه آیا روشی هست که بتویم یه انتخابگر نقشه رو داخل فرم بذاریم؟
یعنی یه نقشه باشه؛ که کاربر موقع پر کردن فرم؛ با دراپ کردن اون پین؛ یه جای خاص رو مشخص کنه؟ (و اطلاعاتش مثل طول و عرض جفرافیایی بره داخل صندوق ورودی)
راستش این صفحه رو دیدم:

اما دوتا نکته داشت؛ یکی اینکه مربوط به ۴ سال پیش هست. و دوم هم اینکه زیاد سر در نیاوردم!
ترسیدم خرابکاری کنم!!
اگه وقت کردین یه نگاه هم به این افزونه بندازید لطفا:

سوال دومم هم اینه که؛ آیا راهی هست که اطلاعات ورودی یک کاربر خاص رو از صندوق یک فرم خاص (مثلا فرم ۳) بطور اتومات (مثلا با شورت‌کد)؛ وارد پست یا محصول ووکامرس کرد؟

فک کنم خیلی افتضاح توضیح دادم :)
مثال می‌زنم. امیدوارم واضح‌تر بشه.

یک فرم با گرویتی ساختم؛ به اسم فرم شماره ۳.
اولین کاربر میاد این فرم رو پر‌ می‌کنه. طبیعتا این دیتای ورودی به داخل «صندوق پیام ورودی» میره و شماره‌ش میشه ۱.

حالا شوت‌کدی یا راهی هست داخل پیج‌ها؛ یا پست‌؛  یا پست ووکامرس بذاریم؛ و دیتای ورودی رو نشون بده؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم.

baxair2016

تازه وارد
با سلام بنده یک فرم درست کردم که 35 فیلد دارد و متاسفانه همه فیلد ها زیر یک دیگرند و حدود یه ساعت طول میکشه که کاربر اسکرول کنه سمت پایین صفحه گفتم بدونم ممکنه فرم رو چند تایی مث این فرم در کنار هم ققرار بدم؟

Mehr@ban

کاربر عضو
با سلام بنده یک فرم درست کردم که 35 فیلد دارد و متاسفانه همه فیلد ها زیر یک دیگرند و حدود یه ساعت طول میکشه که کاربر اسکرول کنه سمت پایین صفحه گفتم بدونم ممکنه فرم رو چند تایی مث این فرم در کنار هم ققرار بدم؟

سلام

amin12345

تازه وارد
سلام

من افزونه محدودیت خرید رو نصب کردم

حالا مثلا ظرفیت 3 نفر باقیمونده و یک نفر میخواد 4 نفر ظرفیت رزرو کنه چطور میتونم پغامی نون بدم که بیشتر از ظرفیت رزرو کرده؟

و اینکه فیلد مقدار چطوری تنظیم کنم که هر نفر هرچندتا خواست سفارش بده و اون تعداد از کل موجودی کم بشه؟

baxair2016

تازه وارد
با عرض درود

بنده از گراویتی فرم استفاده میکنم و الان 3 تا فرم دارم تو سایت و روزانه بالغ بر 300 تا ورودی داریم

لذا قسمت روابط عمومی وظیفه پاسخ گویی و خروجی گرفتن از فرم هارو داره و تقاضای ایجاد یوزر با دسترسی فقط و فقط به قسمت فرم ها اگرم بشه صرفا صندوق ورودی ها رو میخوام براشون درست کنم

تمام گزینه های وردپرسو امتحان کردم فقط ادمین دسرسی داره نمیخوام یوزر ادمین بدیم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
منتظر باشید تا "حنان" عزیز تاپیک رو بررسی کنند.

ahmad.akbarzade

تازه وارد
سلام

من یه قسمت آپلود فایل درست کردم اما وقتی کسی فایلی آپلود میکنه من نمیتونم اون رو دانلود کنم

مشکل از چیه؟؟

perkas

تازه وارد
سلام

چطور میتونم واحد پول رو سمت چپ مبلغ نشون بدم

در حال حاضر به صورت زیر نشون میده

11.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin68

تازه وارد
سلام دوستان تنظیم خاصی داره این پلاگین؟

من روی ایجاد فرم که میزنم بهد از انتخاب اسم فرم خطای 404 میاد

فایل ضمیمه صفحه  اول این تاپیکو دانلود کردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MorteZah

تازه وارد
دوتا سوال برام باقی مونده:

اول: اینکه آیا روشی هست که بتویم یه انتخابگر نقشه رو داخل فرم بذاریم؟
یعنی یه نقشه باشه؛ که کاربر موقع پر کردن فرم؛ با دراپ کردن اون پین؛ یه جای خاص رو مشخص کنه؟ (و اطلاعاتش مثل طول و عرض جفرافیایی بره داخل صندوق ورودی)
راستش این صفحه رو دیدم:

اما دوتا نکته داشت؛ یکی اینکه مربوط به ۴ سال پیش هست. و دوم هم اینکه زیاد سر در نیاوردم!
ترسیدم خرابکاری کنم!!
اگه وقت کردین یه نگاه هم به این افزونه بندازید لطفا:
با سلام و خسته نباشید مجدد

برای این قسمت سوالم:
آیا روشی هست که بتویم یه انتخابگر نقشه رو داخل فرم بذاریم؟

کسی راه حلی به ذهنش نرسیده؟

ممنون و متشکر

alone293

تازه وارد
با سلام.من تو سایت وردپرسم یه قسمت میخوام بسازم که کاربرا بتونن رژیم آنلاین بخرند. به این صورت که :

یه افزونه هست که کاربر سن و قد و وزنش رو میده بعد مشخص میکنه که چاقه یا لاغر. بعد کالری مورد نیازش رو میگه : مثلا کالری مورد نیاز شما 1500.

بعد کاربر نوع رژیم خودش رو انتخاب کنه(رژیم لاغری/رژیم چاقی / رژیم دیابتی و ...) بعدش غذاهایی رو که در صبحانه و نهار و شام میخوره رو تیک بزنه (غذاهای عمومی که همه مصرف میکنند)  مثلا ( صبحانه : عسل... پنیر... چای ... و ....)  ( نهار: برنج... مرغ...و ... )  ( شام : برنج ... گوشت... و ... )

هر غذا هم با توجه به معیارش(مثلا برنج = یه کفگیر)مقدار کالری رو توش ذخیره داشته باش.(مثلا یه کفگیر برنج 500 کالری داره)کالری ها از دید کاربر پنهون باشه.

وقتی کاربر غذاها رو تیک میزنه , بصورت پنهان کالری غذاها با اون کالری که در بالا مورد نیازش بود مقایسه بشه که اگه بیشتر شد بهش اخطار بده.

در آخر هم رژیم غذایی که ما تعریف میکنیم رو کاربر بتونه بصورت فایل دانلودی خرید کنه.

چطوری می تونم با گرویتی فرم همچین فرمی رو بسازم؟  ( اگه کسی در قبال دریافت هزینه هم میتونه کمکم کنه لطفا بگه )

حتی اگه افزونه دیگه ای هست که بتونم باهاش این کارو انجام بدم لطفا معرفی کنید.

دوستان لطفا زودتر جواب بدین. منتظرم.موفق باشین.

Qalekhani

قلعه‌خانی
حتی اگه افزونه دیگه ای هست که بتونم باهاش این کارو انجام بدم لطفا معرفی کنید.

دوستان لطفا زودتر جواب بدین. منتظرم.موفق باشین.
فکر کنم این پلاگین بیشتر به کار شما بیاد. از بیخ و بن واسه محاسبات در فیلدهای ورودی فرم هست:

یه نگاه بندازید. اگه باهاش یه ذره ور برید چیز مناسبی ازش در میاد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا