افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

saeedpersian

کاربر عضو
من زیاد با این درگاه های اینترنتی کار نمیکنم. امروز توی سایت sms.ir که عضو بودم یه افزونه جدید داده بود بیرون. فک کنم تمام این سایت هایی که پنل اس ام اس میدن توش هستن. البته تستش نکردم که درست کار میکنه یا نه؟اینم لینک دانلودش :

دانلود کنید حال کنید. فقط واسم جالب بود که برای contact form 7 و ووکامرس هم اس ام اس میفرستاد اما برای gravity نداشت. اگه بشه با اینم مچ کرد به نظرم خیلی عالی میشه.
اينكه همون افزونه پيامك وردپرس معروفه!

98cell.ir

کاربر عضو
من همه پستهارو خوندم ولی ی سوال دارم

میخوام بدونم میشه با این افزونه بیایم جای فرم ووکامرس ی فرم خودمون بسازیم و بعد الی آخر؟

- - - Updated - - -

میخوام بدونم میشه با این افزونه بیایم جای فرم ووکامرس ی فرم خودمون بسازیم و بعد الی آخر؟

.exe

کاربر عضو
سلام؛

بله، شما می تونید با استفاده از فیلد های قیمت گذاری یک یا چند محصول با ویژگی های مختلف نظیر رنگ، اندازه، تعداد ، هزینه حمل و نقل، کد تخفیف و ... بسازید. اگه هنوز با این افزونه کار نکرده اید توصیه می کنم حتماً تست کنید.

من همه پستهارو خوندم ولی ی سوال دارممیخوام بدونم میشه با این افزونه بیایم جای فرم ووکامرس ی فرم خودمون بسازیم و بعد الی آخر؟

- - - Updated - - -

saeedpersian

کاربر عضو
من همه پستهارو خوندم ولی ی سوال دارممیخوام بدونم میشه با این افزونه بیایم جای فرم ووکامرس ی فرم خودمون بسازیم و بعد الی آخر؟

- - - Updated - - -

منظورتون اينه كه ووكامرس رو داشته باشين و فروشگاه ووكامرسي باشه ولي وقتي به مرحله ي پر كردن فرم سفارش رسيد فرم گرويتي بياد؟! نه فك نكنم!

ولي اگر محصولاتتون جوري هست كه نيازي به سبد خريد و .. نيست ميتونيد كلا بجاي ووكامرس از گرويتي استفاده كنيد.

98cell.ir

کاربر عضو
منظورتون اينه كه ووكامرس رو داشته باشين و فروشگاه ووكامرسي باشه ولي وقتي به مرحله ي پر كردن فرم سفارش رسيد فرم گرويتي بياد؟! نه فك نكنم!

منظورم همینه

:-"

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی

منظورم همینه

/emoticons/default_65.gif
بله بله . 100 درصد . قبلا هم توی تاپیکی با عنوان جادوگر وردپرس این قضیه رو مطرح کرده بودم و ذکر کرده بودم که gravity forms وردپرس رو میترکونه .

اینم یک دمو که از سایت خودم براتون میذارم :

باید افزونه زیر رو داشته باشید برای اتصال این دو بهم :

این هم دمو :

ادامه مطلب هم محصول تو لینک بالا خودش یک دمو جدا هست مثلا لینک زیر محصولات رو به صورت فرم چند مرحله ای در آورده :

پیشنهاد میکنم که همه دموهاشو ببینید .

این راهنما و آموزشش :

کار باهاش خیلی ساده هست . فرم دلخواهتون رو با افزونه گرویتی فرمز میسازید . بعد توی فرمتون یه فیلد محصول اضافه میکنید و قیمتش رو میذارید 0 یا حالا هر قیمت پایه ای که دوست داشتید . بعد تو تب پیشرفته همون فیلد محصول >> تو قسمت نام کلاس css ، کلاس روبه رو رو وارد کنید : hidden-total

حالا هم مثل بقیه محصولات ووکامرس ، محصولتون رو اضافه کنید و قیمت محصول رو بذارید 0 . زیر همون قسمت که اطلاعات محصول رو وارد میکردید یک قسمتی هست که فرم مورد نظرتون رو بهش اتصال بدید . تموم

لینک دانلود نسخه 2.7.12 :

آخرین نسخه اش 2.8.2 هستش که زیاد با 2.8.1 فرقی نداره و فقط یه چیزش تغییر کرده که زیاد فرقی واسه ما نداره . نسخه 2.8.1 تو خیلی از سایتها واسه دانلود هست . اما باید تو اون سایت ها عضو ویژه بود . حالا اگه کسی عضو اون سایتها بودو تونست 2.8.1 رو پیدا کنه بذاره @

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iranibazar

تازه وارد
دوستان ، ببخشید که سوال ساده می پرسم !!!

1 - چجوری فیلد ها رو در کنار هم قرار بدیم و نه در زیر هم ؟؟ مثلا نام و نام خانوادگی .

2 - چجوری این فرم رو برای کاربران نمایش بدیم ؟

در بخش ایجاد فرم ، وقتی دکمه نمایش را می زنم فقط یک پیشنمایش از فرم میاد و استایل درستی نداره !! و اینجوری بالاش می نویسه :

پیش نمایش فرم

توجه: این یک پیش نمایش ساده فرم است. این فرم ممکن است وقتی که به صفحه شما اضافه می شود به دلیل ارث بری از استایل های قالب شما متفاوت نمایش داده شود.

ممنونم از راهنماییتون .

موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.exe

کاربر عضو
سلام؛

شما دارین پیش نمایش ساده فرم رو می بینید، بعد از اینکه فرم رو به برگه یا نوشته اضافه کردید فرم ها بسیار جذابتر و هماهنگ با قالبتون نمایش داده میشه.

برای نمایش فرم ها به کاربران بالای ادیتور برگه ها و نوشته ها افزودن فرم رو بزنید و فرم مورد نظر خودتون رو قرار بدین.

برای اینکه به فیلد ها استایل مورد نظرتون رو بدین تو بخش پیشرفته هر فیلد می تونید یک کلاس سی اس اس برای استایل دهی وارد کنید.

دوستان ، ببخشید که سوال ساده می پرسم !!!1 - چجوری فیلد ها رو در کنار هم قرار بدیم و نه در زیر هم ؟؟ مثلا نام و نام خانوادگی .

2 - چجوری این فرم رو برای کاربران نمایش بدیم ؟

در بخش ایجاد فرم ، وقتی دکمه نمایش را می زنم فقط یک پیشنمایش از فرم میاد و استایل درستی نداره !! و اینجوری بالاش می نویسه :

پیش نمایش فرم

توجه: این یک پیش نمایش ساده فرم است. این فرم ممکن است وقتی که به صفحه شما اضافه می شود به دلیل ارث بری از استایل های قالب شما متفاوت نمایش داده شود.

ممنونم از راهنماییتون .

موفق باشید.

hannanstd.ir

اپدیت جدید منتشر شد.

تغییرات نسخه جدید :

1- قرار دادن کد رهیگیری برای تمامی فرمها . کافی است از برچسب های زیر در ایمیل ها یا صفحه تاییدیه استفاده نمایید .

کد های رهگیری فرمهای رایگان یا بدون درگاه و محصول 15 رقمی میباشد و کدهای رهگیری تراکنش های متصل به درگاههای بانکی همان کد رهگیری بازگشتی از بانک مورد نظر میباشد .

کد:
{transaction_id}
یا

کد:
{transaction_id_css}
2 - قرار دادن برچسب راستچین ساز ایمیل . کافیست آن قسمتی که میخواهید راست چین شود را بین برچسب های زیر قرار دهید :

کد:
{rtl_start}
و

کد:
{rtl_end}
3 - پشتیبانی آدرس بازگشت از بانک یا آدرس تاییدیه دلخواه . کافیست برگه خود را بسازید و برچسب های دلخواه را در آن قرار دهید . حال به تنظیمات فرم و تاییدیه ها بروید و نوع تاییدیه را بر روی برگه بگذارید .

تذکر : این امکان قبلا هم وجود داشت ولی برچسب ها برروی صفحه مورد نظر عمل نمیکردند .

تذکر 2 : فعلا کاری با Query String در قسمت تاییدیه از نوع برگه نداشته باشید .

نکته : مزیت این قسمت اضافه شده یعنی (پشتیبانی آدرس بازگشت از بانک یا آدرس تاییدیه دلخواه) در این است که سطح امنیتی بالایی دارد . یعنی فاکتور به مدت 20 دقیقه در مرورگر کاربر ذخیره میشود و پس از 20 دقیقه نمیتواند فاکتور را بازیابی نماید . فاکتور صادر شده فقط در همان مرورگر کار میکند و در مرور گر دیگر کار نمیکند .

از طرفی هم اگر شما از ابزارک فرم استفاده نمایید در صورت بازگشت از بانک میتوانید فاکتور را در برگه دلخواه به کاربر نمایش دهید در حالی که در حالت قبل فقط در همان ابزارک فاکتور نمایش داده میشد .

مزیت دیگر ، کوتاه بودن آدرس بازگشت از بانک است و فقط به اندازه نامک همان برگه و آیدی پیام فضا اشغال میکند و دیگر مشکلی با افزونه های امنیتی وردپرس وجود نخواهد داشد .

برخی امکانات دیگر هم اضافه شده که نقش کتابخوانه برای درگاه را دارند .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dehnavi

راهبر انجمن
سلام از امروز یک مشکلی برای من با این افزونه پیش اومده . من قابلیت پست بصورت مهمان استفاده میکنم . وقتی پست ها رو تایید میکنم درسایت بجای نوشته این رو نوشته :

این تراکنش قبلا به پایان رسیده بود و نتیجه آن نیز اعلام شده بود . بنا به دلایل امنیتی از بازگو کردن وضعیت آن به شما معذوریم .

مشکل از کحا لطفا کمک کنید

:">

saeedpersian

کاربر عضو
سلام از امروز یک مشکلی برای من با این افزونه پیش اومده . من قابلیت پست بصورت مهمان استفاده میکنم . وقتی پست ها رو تایید میکنم درسایت بجای نوشته این رو نوشته : این تراکنش قبلا به پایان رسیده بود و نتیجه آن نیز اعلام شده بود . بنا به دلایل امنیتی از بازگو کردن وضعیت آن به شما معذوریم .

:">
احتمالا از افزونه زرين پال گرويتي هست. نسخه جديدش قراره بياد. فعلا زرين پال رو غير فعال كنيد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام از امروز یک مشکلی برای من با این افزونه پیش اومده . من قابلیت پست بصورت مهمان استفاده میکنم . وقتی پست ها رو تایید میکنم درسایت بجای نوشته این رو نوشته : این تراکنش قبلا به پایان رسیده بود و نتیجه آن نیز اعلام شده بود . بنا به دلایل امنیتی از بازگو کردن وضعیت آن به شما معذوریم .

/emoticons/default_redface.gif
سلام . از امروز یعنی چی ؟

یعنی قبلا سالم بوده و الان اینجوری شده ؟

تاییدیه روی متن هست یا برگه ؟

فرم رایگان هست یا متصل به درگاه ؟

- - - Updated - - -

درگاه بانک ملت هم برای خرید قرار داده شد :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dehnavi

راهبر انجمن
این آدرس رو ببینید :

تاید روی متن یا برگه یعنی چی ؟

مطالبی که از طریق فرم ارسال مهمان ارسال شدن همه همین اخطار رو دارن :43:

hannanstd.ir

آها . ممنون بابت اطلاع رسانیت . این ربطی به درگاه زرین پال نداره . بخاطر آپدیت جدید فارسی ساز هست .

تا امشب رفع میکنم . داخل مدیریت وردپرس قسمت نوشته ها که مشکلی نیست ؟

dehnavi

راهبر انجمن
یک مشکل دیگه که برخوردم اینه که ویرایش گر دیداری مشکل داره یعنی وقتی روی سایت نمایش داده میشه تب متن درسته ولی تب دیداری لود نمیشه

hannanstd.ir

یک مشکل دیگه که برخوردم اینه که ویرایش گر دیداری مشکل داره یعنی وقتی روی سایت نمایش داده میشه تب متن درسته ولی تب دیداری لود نمیشه
مشکل دوم شما یعنی ویرایشگری دیداری به احتمال زیاد تداخل جیکوئری ویرایشگر با قالب شما هست .

ولی مشکل اول شما یعنی مواجهه با پیغام :

این تراکنش قبلا به پایان رسیده بود و نتیجه آن نیز اعلام شده بود . بنا به دلایل امنیتی از بازگو کردن وضعیت آن به شما معذوریم .

رفع شد. آپدیت کنید و لطفا حتما نتیجه رو اعلام بفرمایید .

hannanstd.ir

اره مشکل برطرف شده مرسی :69: :D
دوست عزیز لطفا یک بار هم در مرورگر های متفاوت تست کنید . منظورم کوکی و... هست . چون باید رفع شده باشه ولی تو لینک بالاتون که گذاشتید هنوزم همون پیغام رو میده .

دوست عزیز . لطفا به هرکدوم از سوالات زیر پاسخ بدید :

1 - این فرم رایگان است یا پولی

2 - آپدیت کردید یا نه . چون اصلا اون جمله تو آپدیت جدید نیست .

3- تو مرورگر های دیگه تست کردید و مشکلی نبود ؟

[MENTION=18984]dehnavi[/MENTION]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dehnavi

راهبر انجمن
اره مرسی پیگیر بودید

روی مرورگر دیگه تست کردم بازم همون جمله هست

بروزرسانی کردم .

فرم هم رایگان هست مثل پست مهمان

- - - Updated - - -

با نام کاربری ادمین میرم داخل سایت مطلب نشون داده میشه ولی از حساب خارج میشم نشون نمیده :57:

- - - Updated - - -

الان درست شد مشکل برطرف شد نمیدونم تنظیماتی رو دست زدم که درست شد یا اینکه تو کش بود

به هر حال مرسی . :x:

- - - Updated - - -

@

hannanstd.ir

کلا بعد از بروز رسانی باید درست میشد . چون اون جمله اصلا توی این نسخه جدید وجود نداره . احتمالا همون کش بوده

بهر حال هر نکته ای پیش اومد خبر بدید .

بالا