افزونه ubergrid 1.8.4 فارسی

miladjef

کاربر عضو
با سلام چند روزی داشتم دنبال یه سری افزونه خاص توی سایت codecanyon بودم که یه این افزونه برخوردم دیدم که افزونه خوبیه برای همین تصمیم گرفتم که فارسیش کنم.البته این افزونه نسبت به افزونه essential grid پیچیده گی و همچنین قدرت کمتری داره(ظاهرا) اما کارهای خوبی میشه باهاش کرد از جمله قابلیت های که داره این که تصاویر را به صورت دایره ای در شبکه( grid )نمایش می ده.(پیشنهاد می کنم یکبار با این افزونه کار کنید اما اگر خواسته شما برآورده نشد به افزونه essential grid در این مراجعه کنید)

attachment.php

attachment.php

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

پیوست‌ها

• ubergrid184.zip
    1.3 مگابایت · بازدیدها: 30

smmn

تازه وارد
سلام یه سوال داشتم راجع به این افزونه ی فوق العاده ! 

اونم اینکه از کجا باید خوراک ورودی اون رو تعیین کرد؟ ظاهرا بصورت پیش فرض محصولات ووکامرس، گرید ها (و احتمالا پست ها) رو نشون میده ولی من میخوام فقط محصولاتم رو نشون بده، کجا باید تنظیم کنیم؟

بعلاوه بعضی پلاگین های portfolio یه قابلیتی داره که آدم میتونه بنویسه "همه / گروه الف / گروه ب / گروه ج" و به راحتی و همه یا مطالب یک کتگوری خاص نشون داده میشن، آیا این پلاگین این قابلیت رو داره که با همچین حالتی کتگوری ها مختلف انتخاب بشن؟  

ممون

miladjef

کاربر عضو
سلام به نظر من از افزونه زیر استفاده کنید چون  امکاناتش بیشتر هست

و این حالت که نشون دادین یک حالت grid view بوده که افزونه های زیادی می تونن این کار رو انجا بدین مثل Visual Composer که از لینک زیر می تونید استفاده کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

elinazb

تازه وارد
سلام. این فایل رو نمیتونم دانلود کنم. لطفا هرکی داره واسم بفرسته. فقط فایل زبانشو می خوام

miladjef

کاربر عضو
لینک
پیکو فایل

بالا