انتخاب رنگ ووکامرس

aliomidi300

تازه وارد
با سلام خدمت همه هم وطنان و مهندسین عزیز . مشکلی که مند پیدا کردم در مورد افزونه انتخاب رنگ هست . از آنجایی که ووکامرس برای محصولات متغیر خود انتخاب رنگ رو به صورت خود رنگ نداره مجبور شدم با افزونه این کارو کنم اسم افزونه JC WooCommerce Advanced Attributes هستش
مشکلی که من دارم اینه وقتی مشتری تو صفحه محصول میاد و میخواد انتخاب رنگ کنه اون محصولاتی که موجود نیست غیر فعال میشه . منظورم اینه تو قسمت انتخاب رنگ نمیتونه کلیک کنه یکجورایی تاریک میشه و موس قابل کلیک کردن نیست من میخوام یکار کنم که روش کلیک کنه اما زیرش بنویسه ناموجود نه اینکه کلا محصول رو امکان کلیک نده
از هموطنان و مهندسین تقاضای راهنمایی دارم
You must be registered for see images attach

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام
با استفاده از افزونه JC WooCommerce Advanced Attributes میتونید این قابلیت رو ایجاد کنید.
داخل انجمن یا سایت پرشین اسکریپت جستجو کنی توی تاپیک ها میتونید پیداش کنید.
از این افزونه برای ایاد کالاهای متغیر توی قالب بیگی کالا استفاده میشه که میتونید با مشاهده موی قالب بیگی کالا نمونه اش رو ببینید، همچنین در کانال آپارات بیگی کالا نحوه اضافه کردن محصول و کارکردن با این افزونه رو میتونید مشاهده کنید.

mohammad hossien

کاربر عضو
با سلام خدمت همه هم وطنان و مهندسین عزیز . مشکلی که مند پیدا کردم در مورد افزونه انتخاب رنگ هست . از آنجایی که ووکامرس برای محصولات متغیر خود انتخاب رنگ رو به صورت خود رنگ نداره مجبور شدم با افزونه این کارو کنم اسم افزونه JC WooCommerce Advanced Attributes هستش
مشکلی که من دارم اینه وقتی مشتری تو صفحه محصول میاد و میخواد انتخاب رنگ کنه اون محصولاتی که موجود نیست غیر فعال میشه . منظورم اینه تو قسمت انتخاب رنگ نمیتونه کلیک کنه یکجورایی تاریک میشه و موس قابل کلیک کردن نیست من میخوام یکار کنم که روش کلیک کنه اما زیرش بنویسه ناموجود نه اینکه کلا محصول رو امکان کلیک نده
از هموطنان و مهندسین تقاضای راهنمایی دارم
You must be registered for see images attach

سلام
از قسمت ویژگی ها زیر گزینه متغییرها, یک ویژگی اضافه کنید مثلا رنگ قرمز و گزینه مدیریت موجودی انبار را تیک بزنید و تعداد مشخص کنید یا در انبار موجود نیست را انتخاب و سیو کنید

بالا