انتشار اسکریپت شعبده بازی odd یا به فارسی عجیب غریب

MR AMIR-KHORE

تازه وارد

:53: برای اولین بار در ایران ، اسکریپت شعبده بازی odd :53:

خب امروز براتون اسکریپتی رو آماده کردم که خودم طراحیش کردم ، اسکریپته عجیبیه ایشالا بهترم میشه این فعلا نسخه بتا و آزمایشی هست که اگه ازش استقبال بشه ابزار های جدید شعبده بازیه بیشتری رو بهش اضافه میکنم ، فعلا 3 ابزار شعبده بازی آنلاینه خیلی جالب روش طراحی شده که امیدوارم ازش لذت ببرید اسم انگلیسیه اسکریپت odd هست که فارسی معنیه عجیب و غریب هست.

فقط برای حمایت از من و اسکریپتم خواهشا اگه تونستید اونو به همه معرفی کنید تا اسکریپت جا بیفته که منم بهش کلی شعبده بازی انلاین اضافه کنم .

اینو هم بگم که اسکریپت هیچ نیازی به اینکه شما شعبده بازی بلد باشید یا نباشید نداره ، فقط اسکریپت رو روی هاست اپلود کنید بعدش با چند تا کلیک شعبده بازی کنید (توی خوده اسکریپت به صورت کامل آموزش هر کدوم از ابزار ها رو گذاشتم تا بهتر بتونید ازشون استفاده کنید)

(فایل زیپ برای آپلود در هاست) برای دانلود ضمیمه شد

(((دموی اسکریپت ضمیمه شد تا هم محیط کاربریه اسکریپت رو ببینید و هم کار کردن باهاشو یاد بگیرید)))

پیوست‌ها

• odd.zip
    7.2 مگابایت · بازدیدها: 16
آخرین ویرایش توسط مدیر:

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز منکه از اسکریپت شما چیزی سر در نیاوردم !

میشه کمی در بارش توضیح بدید ؟

MR AMIR-KHORE

تازه وارد
سلامدوست عزیز منکه از اسکریپت شما چیزی سر در نیاوردم !

میشه کمی در بارش توضیح بدید ؟
منظورتون اینه اسکریپت رو روی هاست آپلود کردید و نمیتونید باهاش کار کنید یا منظورتون اینه کلا نمیدونید اسکریپت درباره چیه؟اگه منظورتون اینه بلد نیستید باهاش کار کنید من از دموی اسکریپت و طرز کار با اسکریپت فیلم گرفتم و به همین پست ضمیمش کردم هر چهار تا پارت رو دانلود کن فیلمو ببین میفهمی اسکریپت چیه موضوعش :))

پیوست‌ها

• demo(odd).part1.rar
    4.5 مگابایت · بازدیدها: 54
  • demo(odd).part2.rar
    4.5 مگابایت · بازدیدها: 57
  • demo(odd).part4.rar
    2.7 مگابایت · بازدیدها: 69
  • demo(odd).part3.rar
    4.5 مگابایت · بازدیدها: 45
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا